Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Znaci i pacuge provalile foru sa dadiljama.  :)

Hohštapler

#8861
...ne znam odakle da poènem... nikad nisam bio dobar s reèima...

...znam samo da je sad moj.


...oduvek sam voleo tu ma¹inu, nisam sklon vrtenju pa mi je obrtni moment "dole" uvek bitniji od konja. Kad god sam ga vozio - mora¹ biti budan, gladak, nema ni¹ta naglo, ple¹e na odvrtanju ple¹e na zavrtanju (ili to moj cimer ima stvarno oèajne gume?  [rofl]).. dosadan sam bio i Bogu i ljudima kolko sam prièao o tom motoru.  :drka:

Prièa ide ovako:
Po ovog smo i¹li na Vidovdan 28.juna 2012. za mog kuma Radeta. I taj dan sam mu rekao "kad ga bude¹ prodavao - moj je!"
...jadnièku je ¾ena zavrnula jaja, ne znam dal je 6-7 hiljada pre¹ao motor, od toga su mojih i njegovog roðenog brata bar pola!  ;D
Bukvalno, ¾ena mu pizdara kad ide da se vozi, ne prièa sa njim, naburi se, pravi ljubomorne scene(valjda misli da ide da se kurva, ne znam - ne ¹alim se, to je njegov tekst), a on dobra du¹a.. al ple¹e kako ona svira (iako on to kategorièki odbija da prizna).
Dobio je æerku u februaru i od tad jo¹ gore. Pro¹li ponedeljak smo se sreli i on isprièa da MORA da ga proda, u kuæi mu tarapana... ja pare naravno imam da jedem ovaj mesec. I to je sve.
U sredu zove drugar - dal hoæu da prodam CBa? Neki njegovo kolega hoæe da kupi.
I tako i bi. Oti¹ao CB, jutros mi deèko doneo pare, ja istog trena, ali bukvalno, gas kod kuma Radeta -  naaa pare! Ostatak æe da me saèeka - njemu bitno da se motora re¹io.  
..svo vreme mi od subote prolazi Njanjin potpis kroz glavu "©to zraèi¹ to privlaèi¹".... [ninja]
Za porez sam èapno od raèuna - jebe¹ struju, saèekaæe, registraciju dobio na 6 rata (trièavih 23.987din).
Sutra ujutru su gotovi papiri, posle posla idem opet za Kulu po njega.
Znam samo da jo¹ uvek nisam svestan. Znam da æu sutra sediti do 2am u gara¾i i gledati ga.
Ako i krene koja suza - neæe biti nikog da vidi, ali znam da æete me Vi, moji manijaci, razumeti.
Raspisah se, al ne zamerite, sedim sam u ZRu, nemam s kim da podelim...
[srce] [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jecko


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

...cestitam bato zvanicno sada...iako sam vec znao... ;) :-* ...da se lepo druzite... [cheers]

Biker-Boy

Da znas da se i meni sve vise svidja ta SV skalamerija ,a steta nema ga niko meni poznat ovde u okolini a bas bi voleo da ga probam, nedavno sam probao drugarov Kawasaki ER6n, i odusevio se , a kazu da su po performansama ER6 i SV vrlo slicni. Ako te nanjusim u blizini SU, ima da das krug  ;D
p.s. posto je otisla kamila?
I feel the need..... the need for speed !!!

kosta92

nek je sa srecom masina !!! puno bezbednih kilometra !! :D
Sam biras kako zivis ! :)

Hattrick

Volim da vidim kad se zelje ostvaruju  ;D
Super motorce, u zdravlju da ga vozis.  [clapp] [thumb_up]
[hello]

Joker

Neka je sa srecom burazeru!! Da ne navozas slatko sa njim..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

joka

Èestitam, u zdravlju da ga vozi¹, i u¾iva¹!   [thumb_up]   [cheers]

Glava Dole

Ostao bez goriva malo pre bas ispred pumpe, vec bio na rezervi i pocne da stuca i gusi se 100m od pumpe, dovucem se nekako i ugasi se sam pod gasom tacno ispred tocilice, nisam ga gurao ni jedan metar, sipam, malo je teze upalio dok je povuko i teraj dalje :D Da me je ostavio negde dalje lepo bih se preznojio gurajuci, koja sreca :D

Ivan1979


mali_zmaj

andreeejjjj jao kako ces sad da peglas,jest da nemate krivine po vojvodini ali..,uvjek mozes doletit do banja luke... ima kod nas krivinaaaaa koliko hoces!! 
jin-jang

mkt


Hohštapler

Hvala ljudi...  [cheers]
Sad jedino ne mogu da doèekam sutra da odem po njega...  [yahoo]

@biker-boy
kad se vidimo dobije¹ da ga provoza¹ bez brige, posle CB skroz druga prièa ali meni prija.  ;)
Cenu CBa na PP.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

to je najbolji i najgori osecaj koji u trenutku obuzme... prakticno si kupio motor a on daleko XX kilometara...

a meni jos crnje - isplatio, motor u kg, kisovito vreme a ja nemam dozvolu [doh]

goranvojska

u zdravlju se vozioooooooooooooooooo.

borkos

Svaka cast Andrej...Da se slatko navozas sa njim...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

eclipse4

pa zelim vam lepo druzenje i puno kilometara bez problema

[cheers] [cheers] [cheers]