Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Momku je samo zglob posao YoYa je sad bio kod mene doma ispricali se malo,on ostavio drugarov xj6 kod mene za neko vrijeme dok se ne snadju,zasta manijaci sluze ako ne da si pomognu jedan drugom? :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic


Kalesin

Citat: freepartyman poslato 18 Maj, 2015, 19:53
Drago mi je da ste se pronasli, ja sam pravio non stop te pracke i vezbao gadjanje na limenkama.
Tu se ne pronalaze samo ove nove cyber generacije...
Kako ovo dobro razbija sijalice...bogme ako potrefis ugao i one stare obicne prozore..
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic


Hohštapler

Citat: freepartyman poslato 18 Maj, 2015, 16:46
Jel se pronasao neko ;)


Jbte... vratio si me jedno 20+ godina u rikverc...
Kako sam ja obo¾avao praæke... Imao sam istu ovakvu ¾uto zelenu (uzemljenje) :D
A gaðali ¹ta smo stigli! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE

Citat: freepartyman poslato 18 Maj, 2015, 19:53
Drago mi je da ste se pronasli, ja sam pravio non stop te pracke i vezbao gadjanje na limenkama.
cuj pronasli...gadjali bre  :D

Nadalina

I zvanicno - potpisan ugovor i za sledecu skolsku godinu!
Ostajem u istom stanu, sto je carski, i dolazim u Srbiju bukvalno samo na odmor! ;D

[cheers]
Dzukela u podznaku

Boban_m

Opa, cestitam. Znaci ostaje Nadica do daljnjeg na najperspektivnijem trzistu za tu djelatnost. A motor?

Nadalina

Hvala, hvaaaaala! :-*
Ostaje, ostaje, i planira da pocinje i neki biznis za godinicu, dve... No videcemo. :)

A, motor me ceka u Srbiji, da se druzimo i uzivamo! :D
Posle odmora, burazer ce da ga mazi i pazi dok ja opet ne dodjem, na odmor, jelte. :)
Dzukela u podznaku

Hohštapler

Citat: Nadalina poslato 20 Maj, 2015, 08:18
Posle odmora, burazer ce da ga mazi i pazi dok ja opet ne dodjem, na odmor, jelte. :)
nedelju dana kasnije buraz kaèi sliku na fejs
http://i.ytimg.com/vi/RvimsHDN13Y/maxresdefault.jpg
[rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Nadalina

E, veruj mi, moj buraz je mica najveca na svetu!
Ali, za svaki slucaj, proveravacu mu fejs svaki, bukvalno, svaki dan! ;D
Dzukela u podznaku

penzos

Ali pazi kada sam isto pomislio!  [rofl]  [rofl]  [rofl] Ma ne kaèe oni sve na fejs! Moj sin se zeznuo, zaboravio da sipa gorivo! Ja do¹ao sa puta, juèe sedam na motor da zavr¹im posao, tek ono ¹tuca. Da prebacim na rezervu-a ono veæ u rezervi. Gurao sam hondu 200m do pumpe, usput ga i psovao i smejao se! Malo pre sreæem drugara i pita me ko ti je ona plavu¹a iza tebe na motoru pre neki dan? More mr¹ i ti i plavu¹a i motor i ......
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Hohštapler

Citat: penzos poslato 20 Maj, 2015, 09:23
Ali pazi kada sam isto pomislio!  [rofl]  [rofl]  [rofl] Ma ne kaèe oni sve na fejs! Moj sin se zeznuo, zaboravio da sipa gorivo! Ja do¹ao sa puta, juèe sedam na motor da zavr¹im posao, tek ono ¹tuca. Da prebacim na rezervu-a ono veæ u rezervi. Gurao sam hondu 200m do pumpe, usput ga i psovao i smejao se! Malo pre sreæem drugara i pita me ko ti je ona plavu¹a iza tebe na motoru pre neki dan? More mr¹ i ti i plavu¹a i motor i ......

Aj sad, a ti kao ne zna¹ kako je ukrasti motor!
Da je moj sin ja bih bio ponosan! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Organizovala event u dobrotvorne svrhe....skupili preko 5500 evra...

Veoma srecna, zadovoljna...ponosna na svoj tim.... [srce]

http://s13.postimg.org/4xdez01cn/DSC_0394_2.jpg

Lazic

Citat: penzos poslato 20 Maj, 2015, 09:23
Ali pazi kada sam isto pomislio!  [rofl]  [rofl]  [rofl] Ma ne kaèe oni sve na fejs! Moj sin se zeznuo, zaboravio da sipa gorivo! Ja do¹ao sa puta, juèe sedam na motor da zavr¹im posao, tek ono ¹tuca. Da prebacim na rezervu-a ono veæ u rezervi. Gurao sam hondu 200m do pumpe, usput ga i psovao i smejao se! Malo pre sreæem drugara i pita me ko ti je ona plavu¹a iza tebe na motoru pre neki dan? More mr¹ i ti i plavu¹a i motor i ......
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

zVuk

Citat: Nadalina poslato 20 Maj, 2015, 09:17
E, veruj mi, moj buraz je mica najveca na svetu!
Ali, za svaki slucaj, proveravacu mu fejs svaki, bukvalno, svaki dan! ;D

...a zasto ga ne oteras u kinu..??.. mislim motor...pa da mozes da se vozas cele godine....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Nadalina

Zato sto u mestu gde ja zivim, mozes samo da furas elektricni skuter. :D

A, ako vozim na strane tablice.... Papirologija je ovde ubica i malo je previse komplikovano - u sustini, nije dozvoljeno strancu da vozi na strane table ali je dozvoljeno Kinezu da vozi moje vozila na table moje zemlje. [rofl]

I mnogo cega drugog je tu zakomplikovano.... Ljudi fino hoce svoju privredu da razvijaju - kupi skuter i budi 'in'! :D :D :D
Dzukela u podznaku

penzos

Aj sad, a ti kao ne zna¹ kako je ukrasti motor!
Da je moj sin ja bih bio ponosan!  :D
[cheers]  Ma znam, zato mu ni reè nisam rekao. Nema pojma da sam provalio. Meni æale sa mojih 12 godina kupio automatik da me ne gleda na njegovom motoru kako æu izginuti! Veæ sa 14 sam ga menjao za MZ 250! On mi sakrije kljuè, ja ga izguram iz dvori¹ta, odguram do ugla, upalim sa ¹pic klje¹tima i gas. Ali mamlaz ima 21 godinu i mogao je barem gorivo da naspe. Ali ako ga majka provali, e tu smo ugasili oboica  [zena]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Glava Dole