Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

aleks89rd

Citat: njanja poslato 26 April, 2013, 14:01
Sama pomisao da sutra krecem za crnu goru  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

i na to jos da cemo da pijemo pivo u kotoru u ponedeljak [cheers] [cheers]

Jefta

Ispostavilo se da desnu sijalicu mogu da promenim bez muke. Zaevu cemovec videti kada.za.to dodje vreme jer cu morati.da.skidam kuciste osiguraca

Damnmoto

 :oStanem ne terazijama da zagledam lc4 2006. koji sam video u oglasu ovih dana. pojavi se tip i kaze upravo sam prodao ktm.
za 2 minuta dolazi cica , plavusica mrskasta i tetovirana. kaze ja sam novi vlasnik(ca)... deluje dosta HC cica i da ce joj stajati lepo SM.
pitam ju koliko si vozila ktm? kad ono, cica ga ni probala nije.
rekoh bas si luda odakle ti muda da na sred terazija preutmes ktm koji nije kilava zvaka.... kaze kolega ce ga preterati na bezbedno...
posavetovao sam ju da ne ponavlja gas u prvoj i drugoj i da bude nezna sa kvacilom.
dao sam joj broj i pozvao da se prikljuci na MM...
BAS SAM SE LEPO NASMEJAO

Bori¹a

hoces da kazes kako na sred terazija dajes broj devojkama koje prvi put vidis? :P :P

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 26 April, 2013, 18:45
hoces da kazes kako na sred terazija dajes broj devojkama koje prvi put vidis? :P :P


Eto, kako se kvari omladina :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Damnmoto

da ako se ne snalazi red je pomoci

Bori¹a


Damnmoto


Bori¹a

ajd dovodi je ovamo, zovi je telefonom i reci joj da smo ovde svi dobri ;D

balcan girl

tetovirana? ijaooooo to je divnoooo ja strasno voleeem tetoviraneeee :P :P :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a da osmeh na lice danas :D :D vezbam veceraaaas :D :P :P i imam divan nov guvernal i rucice :D ostaje samo gume jos i xenon ( doduse on kad vidim kako je oblivion prosao sa istim :P)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

treci put, OVA JEBENA PACOVCINA koju moram da imam, a 500 dindzi nemam da kupim drugi, ahhhhh sad kad sam ga prepolovio tockic malo vuce dole pa malo gore... [doh]

Plazma Keks

a zasto to pises u temi o smehu? kvaris je....
da ti bude lakse, kada kupis skuplji mis, cuvas ga, cenis ga, a kada se pokvari nesto na njemu, odneses ga u ovlasceni servis, oni ti ga lepo poprave u garantnom roku i ti miran i nasmejan ;D ;D

Bori¹a

omasio sam temu :(
haahah odakle meni pare za skuplji bre nem ni dinara ni za onaj genius obican od 500 dindzi ;D

Ruza-Bandit

Ima¹ od mene mi¹ kad se budemo videli

Bori¹a

hahahahahahahah pa dobro ;D al verovatno kupicu do tad....

Gašpar

Bori¹a, ujutru na prvi bus za Beograd. Ka¾e¹ tvojima da u Èaèku nema mi¹a kakav ti treba. Do uveèe se vraæa¹ kuæi s mi¹em, ali bez mraka.

Ruza-Bandit


Bori¹a

hahahahaahhaha rekla je Ruza da ce doci do Cacka, kaze nije daleko ;D

Damnmoto

e jbt i mis i mrak i na noge da ti dodje pa bas si baraba