Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Naravno, prvo su do¹li Srbi, pa amebe, pa tek onda Hrvati... :)


https://www.youtube.com/watch?v=IhlpY_NQyik
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

goranvojska

citas li ti istoriju ili je samo tumacis kako ti odgovara?

Kostić

Citat: goranvojska poslato 01 Februar, 2015, 10:51
Citat: Slaninar poslato 01 Februar, 2015, 09:40
Citat: balcan girl poslato 31 Januar, 2015, 02:57
i mehmed pasa sokolovic je poreklom bio srbin, aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii danak u krvi je danak u krvi, pa sta mislite zasto i imamo muslimane, nismo ih imali do otomanskog carstva i dok neko nije prodao veru za veèeru (mada nije samo za veèeru ima i mnogo drugih razloga) i zasto muslimani po bosni i shiptarija ne moze bas da pronadje svoje poreklo u islamu dalje od 8 kolena jer ih u islamu i nemaju dalje od toga, mada shiptarija odnosno albanija i nije muslimanska cela ima i katolika nekada davno je imala vise katolika nego muslimana...a da i kako objasniti nekom ko zivi u bosni da je glup i biti musliman nije nacija vec vera a da su napravljeni nacijom samo da bi se bosna rasparèala jbg....

I Srbi i Hrvati nisu nacija veæ vera. I Srbi i Crnogorci. Svi Sloveni su do¹li èoporativno ovde, pa se sad dele po plemenima.   Te¹ko nas izdeliti i rasparèati... 
SRBI NISU DOSLI OD TAMO NEGDE.ONI SU ODAVDE NASELILI POLA EVROPE I RUSIJU.sve ostalo je LAZ.

srbi su do¹li iz sirije. ¹to vièe¹?

Slaninar

Isto pitanje.  Od onog ¹to sam proèitao, prièe o najstarijim Srbima mi deluju kao izmi¹ljene.  Mada su realno svi ljudi isti rod, braæa. Jo¹ smo se me¹ali s Turcima 500 godina...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

minus je za to ¹to sam napisao da su srbi do¹li iz sirije?

Kostić

ok, aj jo¹ minusa. marko kraljeviæ je bio turski vezir.

Kostić

na¹ slavni ðurðevdan nije romski elezi, nego plemenska sirijska muzika.

Kostić


joka

  Kosta, izmamljuje¹ osmeh, sigurno si skoro si¹ao sa motora!  [neampojma]  ©to bi skupljao minuse.   ;)    [cheers] 

Kostić

jesam jutros. malo pokiso i opet æu. ali to ne menja èinjenicu da smo mi do¹li iz sirije i da je ðurðevdan sirijska 'narodna' tj plemenska. minus je mo¾da, zato ¹to sam pitao gorana za¹to vièe?

Kostić

ne, ne, gre¹im. minus je od istorièara sa neke katedre, koji ceo ¾ivot izuèava i prouèava, pa dr¾i nastavu u nekoj osnovnoj ¹koli, a ðaci na èasu tipkaju smsove, pa ne èuju profesora. onda im od da proðu da ne d¾abalebare po ulicamab ez ¹kole :)

joka

 Svi znamo, da istoriju pi¹u veliki narodi i pobednici ratova, sad ¹ta se de¹avalo u 16, 17 veku, to je mogao napisati bilo koji sve¹tenik, èija su spisa saèuvana u tajnim crkvenim odajama, ili prepavljeni rukom vladara, kome je ta istorija tako odgovarala. Nema potrebe za minusima, pa kad proèita¹ vise knjiga istorije naroda, razlièitih autora, svaki ima neku svoju viziju, kao da je vreme proputovao u vremeplovu, i sve lièno do¾iveo, a kad èita¹ koji je arhivski material koristio, uglavnom se svodi, na crkvene spise. Kome verovati?   [neampojma]

Kostić

dobroj ¹ljivi bato, dobroj ¹ljivi treba verovati :) jebe¹ istoriju, oko nje se samo svaðaju i ratuju. nepotrebno. svi smo mi mravi na ovoj planeti :)

joka


Kostić

 [cheers] [flashing] pijan sam ko dupe od ranog jutra  ;D uðem na fejs, saèeka me poruka od laziæa i kapiram da ga je napao neki virus. sad pijan skeniram komp i nejdem na fejs vi¹e  ;D odo da se vozim  [yahoo] [dancing] 8)

Slaninar

Pametno, iskoristi ovo lepo vreme...  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

i najgori je seo na moj kr¹ :) èajanka po ki¹i i dva najgora manijaka :)

http://s28.postimg.org/4v190cc3x/otpisani.jpg

Lazic



ЯЭВОЛУТИОН

DZ i KZ (kosta zli).....ovo mu dodje kao RAGNAROK.....sad cu proverim sta je sa Thorom,, ali nece na dobro da izadje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11