Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

 Zajebane su ove voznje u vecoj grupi, cesto dodje do nekog sranja. Ja naprimer uskladim voznju u zavisnosti sa kim vozim. A najbrze vozim i najvise se provlacim kad sam vozim, jer nikad ne znam koliko je prijatno tom drugom da rizikuje kao ja..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

to jeste, pogotovo ako je grupa veæa i ne znas kako ko vozi, mada manijaci se obièno podele u prvih 2km u ludu i brzu, i ludu i malo sporiju grupu :D :D i bicikliste posebno :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

i jel popadaju ti iz lude i brze grupe?

UFF

kreni sa nama sledece sezone pa saznaj :)
uglavnom padne neko iz sporije :D

Kostić

ako budem imao para za gorivo i ne budem u æorci, naravno da oæu. ne bi to propustio ni za golu penelope kruz :)

balcan girl

ili je u pitanju neèija pertla, ili neko dupetom ostruze asfalt, ili neko radi stopi da ne udje u gepek, ili neko ostruze neèiji kofer, i tako svasta nesto interesantno :D :D :D :D ili neka dvojica kasno stignu u goste pa spavaju po benzinskim pumpama na motorima  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

u jebote, pa ja treba da krenem dan ranije, taman æete da me stignete da ne spavam na livadi sa gubitnicima :)

Balsa Wrx

ja se sade sjetih kad sam bio sa WRom na zlatibor sa klubom nas 10ak svi ima 600 700 do 1000cc jedino ja 125cc bgm su oni peglali onim pravinama ko  ludi,a kad dodju krivine trt a to me iritira,i to je jedina stvar koju  ne volim u grupnoj voznji jedan jurca jedan vozi 40 jeda vozi normalno,ja se priklonim da prvi krenem uvjek najpametnije pa kad me stignu na pravine taman dodju krivine i tako idem 11 juna u grcku sa WRom  :D valjda zavrsim ocjene do tad u pm :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

freepartyman

Ovako se peglaju krivine..obavezno HD ;) Ima slepaca na klipu koji nemaju pojma ali fokusirajte se na onu grupu sa pocetka klipa.
Mulholland Riders 6/2014 - Superleggera, R1, zx10r, Triumph Daytona, BMW GS800
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

Ja volim Mulholland Vlasenica-Han Pijesak. Prava stvar. Ili Ljubovija-Pecka. Mada i dalje prema Valjevu je takodje vrh krivinarenje, ali treba Afrika ili tako nesto.

freepartyman

Da Vlasenica Han pijesac i Sokolac [thumb_up] [thumb_up]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jecko

Citat: balcan girl poslato 26 Januar, 2015, 02:31
ili je u pitanju neèija pertla, ili neko dupetom ostruze asfalt, ili neko radi stopi da ne udje u gepek, ili neko ostruze neèiji kofer, i tako svasta nesto interesantno :D :D :D :D ili neka dvojica kasno stignu u goste pa spavaju po benzinskim pumpama na motorima  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ah ta divna vremena :D

Moto Manijaci

clutch&brake

Moj bratanac... sreca pa je smeker na strica.. ahahahaahhah DOKTOR

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

dobro je od valjeva preko divèibara pa sve do mareta. tu i leti mo¾e da se oklizne izjutra. ovi skejteri imaju najveæi :)

mareskin

Citat: kosta66 poslato 26 Januar, 2015, 11:44
dobro je od valjeva preko divèibara pa sve do mareta. tu i leti mo¾e da se oklizne izjutra. ovi skejteri imaju najveæi :)

Vodio sam ekipicu putem Pesak-Divèibare koji nije lo¹ za krivinarenje.
Posle gore Zlatibor-Borova glava-Kokin brod itd. Nije lo¹a vo¾nja i Kokin brod-Prilike-Arilje-Po¾ega itd.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

i....koliko ima odprilike do pozege...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Citat: UFF poslato 26 Januar, 2015, 00:30
jaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooo laaaaaaaaaaaaaaazicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sledecesezone otimam od nekog go pro i idemo da se provozamo kao i uvek do sad ne mogu vise  [samoubistvo]

©to bi mi gledali kako vozite kao sise? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

danas se popeo nesto da ostavim na tavan...kad se nisam slogirao...potpuno sam zaboravio od frke













samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11