Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

 Ja juce bio napusen sto sam okacio lika kako gasira po magistrali...Dvostruki arsini i licemerje :D  [neampojma]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

pa ¹to ja bri¹em ove snimke koje pravim iz zezanja da zezam vas po forumu. mada se meni ne vidi ni¹ta al uvek mogu da nas kazne za te snimke. odo da obri¹em i ona dva, ufe bri¹i mi slike! :)

Kostić


Balsa Wrx

Meni ne mogu nista jer sam otvorio novi nalog,nigdje ni imena,prezimena,mjesta stanovanja,email je neki magarac437 svaki video ima 40 pregleda,a vala kad jedan momak iz tivta sa litrom koji vozi po 299 preko polja  e kad njega ne diraju nece ni mene koji nisam na nijedan snimak preso 150
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

freepartyman

Citat: kosta66 poslato 26 Januar, 2015, 01:43
ko te napu¹io?
Izmedju ostalih i ti :P  Citiram ''ni¹ta nisi pobrkao, nego nema potrebe da kenja¹ kako oni koji peglaju samo po pravcu ne umeju da voze. te fore su za omladince koji se pale na motod¾ipi pa izginu po saobraæaju...
Stojim iza izjave da oni koji peglaju samo pravac ne znaju da voze, jer se u krivini vidi ko zna da vozi motor  :-*
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

ti da se oladi¹ malo da ne siðem dole sa hoklicom, pa se popnem na nju i nalupam ti dva ¹amara :) i da popravi¹ far!

Balsa Wrx

Napravio sam far bio je riknuo trafo sad radi ko grom cas ga ima cas ga nema :D,ajde dodji da mi opet kampujes iznad kuce kolee,nema zmija sve sam ocistio :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

jao bre èoveèe. to je zbog milicije, ionako je pola èlanstva milicija, ionako nas samo gledaju. mora malo i da se edukuje, bude fin i da se lepo pona¹a. ima tamo negde u omiljenim izrekama jedna koju sam zalepio: nije budala onaj ko ne èita, nego onaj ko veruje u sve ¹to je proèitao. nemoj da se prima¹ zaozbiljno, ja sam neozbiljan roðen, takav æu i da mrem :)

freepartyman

Citat: Balsa Wrx poslato 26 Januar, 2015, 01:51
ajde dodji da mi opet kampujes iznad kuce kolee,nema zmija sve sam ocistio :D
Jbg Uff i ja mislili taman da dodjemo da kampujemo a ti ocistio....cccc

@kosta66 Zajebavam se.. [hello]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

na leto, posle zlatibora, kad doðu strankinje. ¹ta æu po zimi tebe da gledam :)

Balsa Wrx

HAHAAHAHHA,sad nemas zenu pa ti se moze,al ne mozes ti sa onim tvoji limenkom doc odje :D

Free,za tebe i uffa cemo nac nekog poskoka :D nije problem ima ih podosta
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


Kostić

nego frie, ja ti slabo peglam po krivinama, nakupio sam straha iz davnina, a i nikad nisam imao normalan motor, uvek su to kr¹evi. e sad, ok, svatam ja tebe i po¹tujem tvoje tvrdnje, al da li znaju da voze oni koji voze kr¹eve bez koènica, krive izlupane feleriène, ili samo oni koji imaju dobro odraðene ma¹ine, sa dosta ulo¾enih para koje imaju odliène performasne itd.

freepartyman

 Jbg sad ako ti je neispravan motor onda i kontam strah ali pricam generalno o likovima koji po Bgu gasiraju po pravcu a gume kockaste..
Citat: mkt poslato 26 Januar, 2015, 01:58
ajde, ja ocekujem da vas u ovom izdanju vidim na ulicama  [zvizdi]
Riders Are Awesome 2014 (Stunt Bikes Version)
Da bi dosao do ovog umeca treba da uradis tri generalne na motoru od silnih lomova  :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

mo¾da doðem sa dominatorom ako ga kom¹a popravi. ionako mi je uzurpirao krd¾u :) a ¾enu nem, pa mogu da gledam naokolo bez rizika :)

Kostić

pa gasiram i ja dru¾e. al ne kaèim. ¹ta sam sve pretrpeo od kr¹a za ovu jednu godinu, mnogi bi polegali. da bi dobro peglao, treba ti dobar motor. osim ako neæe¹ da rizikuje¹ pad. ja neæu, mator sam da padnem. a i lomio sam nogu dva puta, dosta je. a uistinu, ja sam vi¹e za off i d¾ungle nego za te pegle. bio sam ih ¾eljan, lepo je to kad ga navije¹ 200 i br¾e, al zasitio sam se. sad sav radostan ja¹em kom¹in dominator na 2500 obrtaja celih 60 i milina mi. a ovde volim malo da se kiltim i kurèim, al ne da budem baja, nego iz zezanja.

balcan girl

sve preradjevine za stunt :D kao raff riders :D volim njihove godisnje voznje da gledam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

 Volim i ja da gledam ali treba  dobro da izlomis i sebe i motor dok ne naucis da vozis tako ;)
Ovim postom sam postao Vikend Bajker [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!