Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


eclipse4

trazim slike flipera da postavim u onoj temi o cocacola aparatu i nadjem ovo.....momenat kad je moj sin izasao iz stomaka na carski rez ;)

upale u pogresan folder...

kako da mi ne izmami osmeh.








jebi ga nije aparat za pijane ;)

Laki-zr

Pecanjeeeee...

Kostić

nestrpljivo oèekujem emisiju o bezbednosti u saobraæaju sa alviroviæem i onim ministrom panduracije. toæe bude pravi izvorni srpski edukativno - obrazovni program. uèesnici æebudu onaj ¹to napravi prekr¹aj i izazove saobraæani udes i onaj ¹to nam sprema otimanje imovine. valjalo bi da doðe i gospoða dobrodu¹ka, da nam objasni, kako se bezbedno vozi pod uticajem dva piva, na zadnjem toèku, sa osmakom pod haubom ili ko nema dozvolu, pa da skaèem malo po televizoru sblatnjave èizme. a verujem da æe vozaèi njima da objasne kako se ne staje saobraæajcu, jer niko ne voli da mu neki nadobudni dobrodu¹nici i navak - palamunder koji sebi dozvoli da izazove nesreæu, obja¹njava kako æe da mu bude oduzeto vozilo. eeeeee pa u ovoj zemlji jo¹ ima onih koje je æopavi nauèio onu svetu, tuðe neæemo - svoje nedamo.


Jecko


ljilja-pei

Sjajna sinocnja proslava 29. novembra, maskenbal, ziva svirka, "tekila sanrajz"... Potpuno neocekivano... :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic

DB9 ¹to je kupio dvoglavi Arapin...;D

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 30 Novembar, 2014, 14:07
DB9 ¹to je kupio dvoglavi Arapin...;D
eh!! pozitivno mu zavidim... nek mu to bude samo poèetak!! i zasto srbin moze da uspije svugdje sem u otadjbini!
pod tim podrazumjevam po¹ten radi i trud!? naglas razmisljam,odgovori nisu potrebni da ne zagadjujemo temu..
jin-jang

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Twist of wrist!

SSZGO

jos nisam preuzeo auto, valjda za nekih nedelju dana ce biti....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

eclipse4

leleee koliko se tamo ceka da uzmes auto sa rent-a-car   :P :P

mkt

 [rofl] [rofl] [rofl] a posto je samo slikanje  pored kola ;D

eclipse4

za forume 10e za facebook 50......jos ako moraju da seku palme iz kadra,umontiraju pola auta,sklone nogar sa motorapreprave malo plocnik itd...izadje preko stotke  :-*

Zokowmali

Pandur od sinoc koji pita taksistu:"De ti je flo,flou,fl...de ti je prsluk?"
©alterski slu¾benici. Kaæe dumru?

Mik

Citat: kosta66 poslato 30 Novembar, 2014, 11:46
nestrpljivo oèekujem emisiju o bezbednosti u saobraæaju sa alviroviæem i onim ministrom panduracije. toæe bude pravi izvorni srpski edukativno - obrazovni program. uèesnici æebudu onaj ¹to napravi prekr¹aj i izazove saobraæani udes i onaj ¹to nam sprema otimanje imovine. valjalo bi da doðe i gospoða dobrodu¹ka, da nam objasni, kako se bezbedno vozi pod uticajem dva piva, na zadnjem toèku, sa osmakom pod haubom ili ko nema dozvolu, pa da skaèem malo po televizoru sblatnjave èizme. a verujem da æe vozaèi njima da objasne kako se ne staje saobraæajcu, jer niko ne voli da mu neki nadobudni dobrodu¹nici i navak - palamunder koji sebi dozvoli da izazove nesreæu, obja¹njava kako æe da mu bude oduzeto vozilo. eeeeee pa u ovoj zemlji jo¹ ima onih koje je æopavi nauèio onu svetu, tuðe neæemo - svoje nedamo.


Alvirovici su pogubni, isto kao ona reklama "sportska limuzina" - sto ne postoji, i nije je moguce napraviti. (Narocito su odusevljenici BMW-a stradali zbog te lazi, ukljucujuci i nekog mog ujaka.)
Ono sto Alvirovici imaju da kazu nece otkriti nista iskusnijim vozacima, ali ce nacisto isprovocirati mladje do histerije!
Alvirovici su masovne ubice, njihov program treba zabraniti deci do 40 godina.

SSZGO

ja bas ne kapiram ove hejtere ali dobro, ima vas raznih...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kostić

mora da je dobro u tom dubaju, èim si ti zaradio za DB9. pravi mu¹ki auto

Nadalina

Ponuda za posao u Kuvajtu. :)

Kulturno sam se zahvalila i rekla - mozda u nekoj buducnosti, ali trenutno ne, hvala. Ostajem ovde.

Doduse, kad pomislim na njihovu klimu u ovom trenutku dok u Kini mi grejanje radi konstantno, joj kako je njima sad lepo i divno.
A onda se setim leta tamo! [rofl]
Dzukela u podznaku

Dukags

Nije lose odes zaradis pare i brzo odnosno sto pre da se vratis i trosis ih ovde. Najlepse! A i narod lepo kaze bolje prvi u selu nego poslednji u gradu.