Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

#6360
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Nadalina

Jok, bre... Onaj drugi... :D

Za ovaj gore, ovde u Kini, prvo treba da imas kintu da ga kupis. Ae, to skupis i iskesiras. E, onda dolazi *ebada! Dobiti tablicu i dozvolu je skoro pa nemoguce. Bukvalno, u gradu od 5 miliona stanovnika i sigurno i vise skutera (elektricnih, naravno! Ovde se to fura kao dobar dan, ne treba ti nista od papira, samo racun da imas u dzepu - da se zna da nisi ukrao!) nisam videla vise od 10 motora preko 200 ccm. :D

Elem, danas... Sta mi je izmamilo osmeh?! ;D
Blentavi Kinezi moji mi od jutros salju poruke: Happy Thanksgiving! Njihova je logika - belac si, znaci to je tvoj praznik! [rofl]
Cak me veceras vode i na veceru u to ime.... :D
Dzukela u podznaku

UFF


Nadalina

Bukvalno su takvi... ;D

A, da... Ovde, jelte, religija ne postoji. Oni veruju u cika im Konfucija i to je to - sklad, harmonija, postuj starije, bla, bla...
Neki narodi Kine (a, ima ih 56 manjina) imaju neki oblik religije ali je to zapravo nista. I, onda ih vidis kako se loze i na Bozic i na sve moguce katolicke praznike koje vide na tv. ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Jecko

Zato su ovde motori i oprema dzaaaabe u odnosu na nas, na Evropu :D
Dozvola ni 60evra...dobijes je kako volis....

Samo je fora da ne pogines, jer voze kao luuuudaci.

Jedina prednost.....nema pesaka....nigde....

mareskin

Citat: Jecko poslato 28 Novembar, 2014, 09:26
...
Jedina prednost.....nema pesaka....nigde....

Ladno si otkrila naèin da i ova na¹a jadna dr¾ava ne¹to zaradi!
Treba im ponuditi ono ¹to nemaju!
Za vladu Srbije bi bilo najisplativije da po¹alje sve ¹trajkaèe da ¹etaju u Dubaiu. Kapne neki dinar iz inostranstva, mi imamo vi¹ak ¹trajkaèa, oni manjak pe¹aka i re¹en problem :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko


Nadalina

Citat: Jecko poslato 28 Novembar, 2014, 09:26
Zato su ovde motori i oprema dzaaaabe u odnosu na nas, na Evropu :D
Dozvola ni 60evra...dobijes je kako volis....

Samo je fora da ne pogines, jer voze kao luuuudaci.

Jedina prednost.....nema pesaka....nigde....

Ovde isto.... Pravila voznje postoje... Ali - samo na papiru!!! ;D
Bukvalno! :D
Sirene su najbitniji deo vozila i SVI ih koriste kao ludi. I kad hoce da se ubace ispred tebe i kad im smetas i kad im ne smetas i kad im se zuri i kad im se ne zuri... :D

Pesaci ne *ebu zivu silu, a ni vozaci pesake ni pet posto - nema veze sto je zeleno za pesake i sto je pesacki i sto imas bar 20toro njih koji su krenuli da prelaze, on prolece tuda. :D

Doha jeste zakon - nigde ni p od pesaka, cak ni uvece. :D

A, oprema... I ovde je dz... Ovde se pravi. :D Vec sam osacovala kofer za pomenutu - i tri para cizama... I dve jakne... O broju pari rukavica ne smem ni da pocinjem... ;D Zensko.... Mora da se ima uz svaki lak za nokte odgovarajuci par rukavica. [rofl]

Uzivaj tu na suncu i za mene! [cheers]
Dzukela u podznaku

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: Jecko poslato 28 Novembar, 2014, 11:50
Doha Mareskin.....Doha :D

Hvala Jecko na korekciji.

Znaèi, ¹aljemo ove na¹e "Dohe" ¹to ¹trajkuju da budu pe¹aci u Dubaiju :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Citat: Nadalina poslato 28 Novembar, 2014, 16:34
A, oprema... I ovde je dz... Ovde se pravi. :D Vec sam osacovala kofer za pomenutu - i tri para cizama... I dve jakne... O broju pari rukavica ne smem ni da pocinjem... ;D Zensko.... Mora da se ima uz svaki lak za nokte odgovarajuci par rukavica. [rofl]

Nado, ti lepo da unajmi¹ jedan kontejner kad krene¹ ovamo. Avionom æe da bude totalno neisplativo. ;D

Jecko

Iskreno, razmislajla sam se kako bih mogla da distribuiram opremu za Srbiju dok sam ovde...... MOzda postoji nacin.... [neampojma]

Hohštapler

Nado,  Jeco,  dajte lepo linkove nekih radnji gde vam je ta roba,  mi vam platimo PayPalom i shaljete,  Nada mo¾e Airmail onaj kineski preko kog ¹alje i Aliexpress...
Ja æu odma da smislim ¹ta æu.. :-P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Pa nije to problem, nego da vas ne odere tako carina?

Andreja

Poveæanje plate, danas radio od Nosam do deset, vikend, lepo vreme! :D :D :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Nadalina

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 Novembar, 2014, 09:14
Nado,  Jeco,  dajte lepo linkove nekih radnji gde vam je ta roba,  mi vam platimo PayPalom i shaljete,  Nada mo¾e Airmail onaj kineski preko kog ¹alje i Aliexpress...
Ja æu odma da smislim ¹ta æu.. :-P

Linkove gde je roba nemam jer su svi na kineskom i onlajn je narucivanje.
A, da bi u Kini narucivao onlajn moras posedovati lk. A, lk poseduju samo, jelte, Kinezi. :)
Pa samim tim ja moram za to da sto zelim da 'maltretiram' ortakovu ribu Kineskinju...

Imate Aliekspres - *ebiga. [cheers]
Dzukela u podznaku

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

vala i meni je iako nije moj
nego kakve su stekare ti arapi kad kupujes auto od milion evra i to u salonu a rezervoar prazan iako im gorivo dzabe?

ne razumem jbt

eclipse4

vidis da auto nije ispravan,gore mu sve lampice ko na juga,kontrolna tabla ko lajt sou

[rofl] [rofl]