Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a



niko srecniji od mene, sa zimskim rukavicama za grudvanje (kokakolin poklon) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
110km iz cuga [yahoo] [yahoo]

mkt


goranvojska


idanijel

Drugar se ponovio  [cheers]  VN 15 nov





Kostić


doktor

Citat: idanijel poslato 22 Novembar, 2014, 21:48
Drugar se ponovio  [cheers]  VN 15 nov






Jel model sa 4 brzine?
Imamo u klubu jedan primerak, malo kastomizovan...cudo od motora.
Bikers work is never done!

joka


idanijel

Citat: doktor poslato 23 Novembar, 2014, 19:48
Citat: idanijel poslato 22 Novembar, 2014, 21:48
Drugar se ponovio  [cheers]  VN 15 nov






Jel model sa 4 brzine?
Imamo u klubu jedan primerak, malo kastomizovan...cudo od motora.
Jeste 4 brzine 1993 iz CH

clutch&brake

Ne znam da li sam se kiselo nasmejao ali svako jesam kada vidim da se nasim forumasima idalje dele minusi za lose citiranje...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

evo i tebi jedan da se ne osecas zapostavljeno :D

ako su se delili od pocetka foruma sto bi se sad sa tradicijom prestalo?
kazneno-popravna mera da ljudi nauce ;) dugme pregledaj postoji, ali ih mrzi da ga koriste, ako ne znaju da citiraju ne moraju, dovoljno je samo da pre posta napisu ime kome se obracaju a ne ovako sto je jednog mrzelo da citira svi moramo da se igramo: "pronadji razliku" da bi provalili sta je napisao

pa jebem mu mater jel lakse jednom clanu da napise pravilo ili par stotina da se drka da provali sta je napisao?

Nadalina

Cinjenica da sam danas skontala da cu mt-a zaista kupiti od privatnih casova engleskog jezika ovde u Kini.   [zvizdi]


Dzukela u podznaku

mrle

Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2014, 16:06
evo i tebi jedan da se ne osecas zapostavljeno :D

ako su se delili od pocetka foruma sto bi se sad sa tradicijom prestalo?
kazneno-popravna mera da ljudi nauce ;) dugme pregledaj postoji, ali ih mrzi da ga koriste, ako ne znaju da citiraju ne moraju, dovoljno je samo da pre posta napisu ime kome se obracaju a ne ovako sto je jednog mrzelo da citira svi moramo da se igramo: "pronadji razliku" da bi provalili sta je napisao

pa jebem mu mater jel lakse jednom clanu da napise pravilo ili par stotina da se drka da provali sta je napisao?

¹ta se meni de¹ava. pravilno citiram, a ono bude nepravilno. Uðem da ispravim samog sebe, rekoh, zajebao sam se, a ono bude isto. To mi se de¹ava retko, ali veæ nekoliko puta.

mrle

sa onog foruma, citat



Usamljeni jahaè 

REW/Hit The Road

Grupa:
Members Broj Postova:
295 Uèlanio se:
04-May 08 LokacijaBeograd Motor:BMW 1200 GSA Napisao Juèe, 16:20 PM

Scubo, ja sam ti uplatio 5.000 din na ime pomoæi za obnavljanje Moto laba. Sada vidim da si ti na Tenerifima veæ du¾e vreme i da nema¹ ba¹ nameru da se uskoro vrati¹ i pokrene¹ posao za koji si dobio pomoæ. Iz tog razloga te molim da mi vrati¹ moj novac, to je oko 45 eura, a kada bude¹ ozbiljno hteo da obnovi¹ radnju vrlo rado æu ti ponovo dati novac.

Hasta la vista.


Kostić

Citat: Bori¹a poslato 22 Novembar, 2014, 15:36


niko srecniji od mene, sa zimskim rukavicama za grudvanje (kokakolin poklon) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
110km iz cuga [yahoo] [yahoo]

skreni desno i provozaj se jedno par dana po beogradu, da usavr¹i¹ tehniku be¾anja, jer kad te dovati jorgovanka tako mladog sa novim kaznama, jebo si je¾a u leða :)

Kostić

#6354
jebali vas minusi [thumb_down]

izudarali ste èoveku post sa tim minusima i nastavili da dajete podr¹ku èoveku. jebote, pa nije vama lako kad doðe ta zima i kad vam je dosadno. al evo ja æuve izmamim osmejak, menjo sam komp i tv za 500 kma po minusu (onom napolju) pa neæuvi silujem postovi svaki dan. samo ponekad, kad se negde u¹lihtam na pet minuta da vidim jestel ¾ivi  [thumb_up]

Bori¹a

kosta sto bi me bilo ko kaznio?

mareskin

Citat: mrle poslato 26 Novembar, 2014, 09:35
sa onog foruma, citat



Usamljeni jahaè 

REW/Hit The Road

Grupa:
Members Broj Postova:
295 Uèlanio se:
04-May 08 LokacijaBeograd Motor:BMW 1200 GSA Napisao Juèe, 16:20 PM

Scubo, ja sam ti uplatio 5.000 din na ime pomoæi za obnavljanje Moto laba. Sada vidim da si ti na Tenerifima veæ du¾e vreme i da nema¹ ba¹ nameru da se uskoro vrati¹ i pokrene¹ posao za koji si dobio pomoæ. Iz tog razloga te molim da mi vrati¹ moj novac, to je oko 45 eura, a kada bude¹ ozbiljno hteo da obnovi¹ radnju vrlo rado æu ti ponovo dati novac.

Hasta la vista.



Jel neko zna ¹ta se na kraju ispostavilo sa ti po¾arom?
Odakle je krenulo i ¹ta je bilo sa od¹tetom za ona vozila?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Citat: Nadalina poslato 26 Novembar, 2014, 05:37
Cinjenica da sam danas skontala da cu mt-a zaista kupiti od privatnih casova engleskog jezika ovde u Kini.   [zvizdi]




pa malo manje turaj taj jezik... sve ce ti pozuti od tih zutih   [rofl] [rofl] :-* :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

#6358
...resenje i novo radno mesto od ponedeljka... [yahoo]

Nadalina

Citat: njanja poslato 26 Novembar, 2014, 15:01
Citat: Nadalina poslato 26 Novembar, 2014, 05:37
Cinjenica da sam danas skontala da cu mt-a zaista kupiti od privatnih casova engleskog jezika ovde u Kini.   [zvizdi]

pa malo manje turaj taj jezik... sve ce ti pozuti od tih zutih   [rofl] [rofl] :-* :-*

Jok, jok! Jedino sto moze da mi se desi je da pocnem da vozim TT ovde po gradu! ;D ;D ;D

:-* :-* :-*
Dzukela u podznaku