Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags

To sto je sajt opet tu a vi ste, zajedno samnom, jos na sllobodi!!!  [yahoo] :P

Dragana friz

Lepo je kad radi forum..jbg mozda nemam vremena svaki dan da blejim kao pre ali mi znaci..sve vas mnogo volim  [srce]

clutch&brake

Citat: penzos poslato 31 Oktobar, 2014, 14:50
Ponovo radi bioskop! [vatromet] a Honda danas registrovana i dobila tablicu! Napokon ne mora da zazirem od plavaca iza mene! A da, i 30000 puta im ga majke nateram. Izvinite na prostakluku, ali tako je kako je...
penzose MOLIM TE promeni sliku... podeseca me na debelog zmaja i svaki put se iznerviram kada je vidim
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

hahahaahaahahahahhahahahah tacno sam znao njanjo samo sam cekao kad ces da se izjasnis

Tatica

Аријевске летње рукавице (BMW). Вансезонски попуст. Одох да их пробам док је сунце.





UFF

jos ti samo gs fali :)

i to krem ima da peres 3 puta mesecno ili ce deo na dlanu da ti izgleda kao kod tvojih komsija iz poslednje zgrade

penzos

Evo da ne sekiramo Njanju  [panic] , menjamo sliku, kratimo, produ¾avamo, farbamo, ...  [rofl]  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 01 Novembar, 2014, 05:26
kafana posle sto godina i zakljuèak muski ne znaju da pijuuuuuuuuuuuuuu :D :D :D veseloooooooooo :D priznajem trebalo mi 10 minuta da otkucam poruku a da ne budem njanja :D :D :D :D hocuuuu opet u kafanuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D :D :D :D pevaljke su zakooooooooooooooon :D :D ponovo radi bioskooooop :D forum radi moralo je da se proslaviiiiiii :D :D moram opet da dodjem u bg al da me vodite u kafanuuuuuuu :D ponasacu se majkeeee miiiiiii :D :D :D

zakljucak je pogresan....
ovi prvi sto se usljemaju brzo...te si iskoristila te se opijaju da zaborave....a ovi drugi sto ne piju, oni se ne daju zajebati i iskoristiti,,
savet
menjaj kafanu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

jo¹ malo pa æe pe¹aèenju da doðe kraj. do tad alkohol partija

https://www.youtube.com/watch?v=tcHsRi7wO6o

ljilja-pei

Voznja Umcari, Smederevo, Kovin... Cirka 150 km :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Tatica

Citat: UFF poslato 01 Novembar, 2014, 15:01
jos ti samo gs fali :)

i to krem ima da peres 3 puta mesecno ili ce deo na dlanu da ti izgleda kao kod tvojih komsija iz poslednje zgrade

Не патим од претеране чистоће мотора и опреме. По природи ствари мора малко мусаво. Уосталом, некада је мото-опрема била обавезно црна, да се не виде флеке од уља, горива, инсеката

BOKYBOY

Citat: ljilja-pei poslato 01 Novembar, 2014, 21:21
Voznja Umcari, Smederevo, Kovin... Cirka 150 km :)

...ipak bili u Kovinu...? [thumb_up] ...i? [neampojma]

Balsa Wrx

Kupih kacigu na 50% snizenja,sa 150 na 75 i  crni vizir na 50%  snizenja a milina :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kalesin

Kad ste vec krenuli sa rukavicama....dobih ove pre par dana...kez od uha do uha

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

eclipse4


BOKYBOY


ljilja-pei

Boki, pun pogodak, odusevljeni smo :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Nadalina

Cinjenica da su mi platili deset casova engleskog unapred samo kako bi se osigurali da cu ostati kod njih, jednom sedmicno, da ucim cerkicu engleski. ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku