Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da je red da se uradi retrospektiva....od kupovine kompresije od baba stane do kupovine motora......bar tri toma u tvrdom povezu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

nije od baba stane, od gaspara kompresija a od bokilica adapter [rofl] [rofl]
ko je spisatelj ovde moze da zaradi na tome hhaha

Kostić

samo vi be¾ite sa èasova, bal¹a i bori¹a, pa kad doðete u moje godine ima da ¾ickate za gorivo. knjigu bre u ruke, ima vremena u danu za sve  [prebicute]

Bori¹a


Hohštapler

Od baba Stane je kupovao Kiwi iz NSa.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Oktobar, 2014, 16:39
mislim da je red da se uradi retrospektiva....od kupovine kompresije od baba stane do kupovine motora......bar tri toma u tvrdom povezu...
pa kao tihi don.a i interesantna je tema bas.

Bori¹a

hahahah ja cu da potpisujem na sajmu, taman sad za 10ak dana pocinje sajam pa mozemo da napravimo neki posao :D :D

Balsa Wrx

Ja nemam kole nekih muka sa skolom prolazim,ne bajno al prolazim :D.Jedino muka sto mi je skola na 50km od kuce  tako da kad je kisa u dosta slucajeva ne odem u skolu jer ne mogu motorom ko covjek :D,a za dozvolu borko moj dobri ja sam bio sa 9god ili 10god u trebinje na moto skup sa yamahom tzr sa pasosem ni licnu nisam imao niko me diro nije :D ahahhaha lijepo bijese    :-*
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Plazma Keks

voznja po kosutnjaku... posle toliko meseci, vredelo je!

Bori¹a

ja sam na arhitekturi svaku godinu zavrsio vrlo dobar, od 3.5 do 4 prosek... ;D
ove godine, paaaaaa kupio sam motor pa se proriteti malo poremetili ali ocekujem da cu biti minimum dobar ;D

balcan girl

a ono jest i jebao si prvi put ove godine pa je i to donelo poremecaju prioriteta :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

Citat: balcan girl poslato 20 Oktobar, 2014, 01:43
a ono jest i jebao si prvi put ove godine pa je i to donelo poremecaju prioriteta :D :D :D :D :D :D
sreca kupio je motor pa je jebanje na listi prioriteta palo ispod benzina i peglanja krivina :P

balcan girl

kurac motor jos nije jahaoooo :D :D kad to bude uradio sex pada ispod :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

prosle godine je bio prvi put hahahaahahahah

stilgar


Bori¹a

hhahah
zakazali mi polaganje voznje tek 3.11 aaaaaaaaaaaa jebo im pas mater [doh] [doh]

mrle


Plazma Keks

Citat: Bori¹a poslato 20 Oktobar, 2014, 16:28
hhahah
zakazali mi polaganje voznje tek 3.11 aaaaaaaaaaaa jebo im pas mater [doh] [doh]
pajseru, to je za dve nedelje. pa?

perlx


Bori¹a

pa za 2 nedelje a polozio sam testove 08.08 :(