Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Nadalina poslato 05 Oktobar, 2014, 17:12
Zato sto sam sebicna i hocu da mi blog ima 3 000 000 pregleda bar! ;D ;D ;D ;D ;D


imam savet kako da nabijes 3 000 000 pregleda :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nadalina

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Oktobar, 2014, 17:14
Citat: Nadalina poslato 05 Oktobar, 2014, 17:12
Zato sto sam sebicna i hocu da mi blog ima 3 000 000 pregleda bar! ;D ;D ;D ;D ;D


imam savet kako da nabijes 3 000 000 pregleda :)

TO mi je poslednja opcija! ;D
Dzukela u podznaku

bigsheki

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Oktobar, 2014, 17:14
a jel znate koja je razlika izmedju teta Rade, teta Nade, i teta Nede....:)

?

UFF

Citat: Nadalina poslato 05 Oktobar, 2014, 17:15
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Oktobar, 2014, 17:14
Citat: Nadalina poslato 05 Oktobar, 2014, 17:12
Zato sto sam sebicna i hocu da mi blog ima 3 000 000 pregleda bar! ;D ;D ;D ;D ;D


imam savet kako da nabijes 3 000 000 pregleda :)

TO mi je poslednja opcija! ;D

[rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bigsheki poslato 05 Oktobar, 2014, 17:16
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Oktobar, 2014, 17:14
a jel znate koja je razlika izmedju teta Rade, teta Nade, i teta Nede....:)

?

Teta Rada daje rado
Teta Neda tebi neda
a Teta Nada daje laznu nadu....
ih bre nista ne znas....a nada umire poslednja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Oktobar, 2014, 17:27
Citat: bigsheki poslato 05 Oktobar, 2014, 17:16
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Oktobar, 2014, 17:14
a jel znate koja je razlika izmedju teta Rade, teta Nade, i teta Nede....:)

?

Teta Rada daje rado
Teta Neda tebi neda
a Teta Nada daje laznu nadu....
ih bre nista ne znas....a nada umire poslednja









T je veliko da namamimo dezurnog lektora :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigsheki


goranvojska

za sledece druzenje iduce sezone kod mene vec obezbedjeno pivo iz jagodinske pivare.hohohohoho.pa pocnite (ako nije rano) da planirate dolazak.

MIGE

Citat: Nadalina poslato 05 Oktobar, 2014, 13:44
Cinjenica da sam uspela da popravim mobilni, i to ovde u Kini! :D

Elem, pocne mene pre nekoliko dana da zeza baterija... umire... ja lepo odem i kupim novu, tj. dve nove. :D
Dva dana kasnije, tuzna prica se nastavlja... i dalje odumire, na punjacu pokazuje da puni a ono prazni, ma uzas. Tu vec meni mirise na nov mobilni... Kina je to, ima 596709986289638970950986 Androida u ponudi, i nisu bas svi 'kinesko njesra'. Ali! Samim tim sto imas toliki izbor nema sanse da se odlucis... Svi su lepi i svi su ok!
I, tu ja malkice popiiiii*dim i resim da ce biti ili S3 ili Asus ZenFone 5 ili Nexus 5. Zasto?!
Zato sto mi se svidjaju - tipicno zensko kupovanje.

I, vec sam planirala da pare portosim na to, ali mi se ne mili jer to znaci sve sa fona prebaci na sd. Sve sa sd prebaci na novi fon. Sredjuj opet sve kako ti odgovara... Ma, vazi.

I, danas odem do grada, da pijem kafu i usput malo da vidim cene telefona tih koje hocu i u jednoj od radnji vidim 2 lika kako popravljaju tu telefone... Naravno, stoji 4 fona sa ubijenim tacskrinovima tu, a njih dva se zanimaju i popravljaju.

Pitam je li pricaju engleski, oni cute. Samo se osmehnuse i odmahnuse glavom. Mislim se, eeee do k bas.
Kad, lik kom popravljaju fon i tablet, na engleskom pita mene kako moze da mi pomogne!

Ja: KONACNO NEKO PRICA ENGLESKI!!!!

Objasnim ja njemu sta je problem sa fonom, objasni on liku, kazem ja da sam sigurna da je konektor neki na punjacu, majstor se sloze i eto - zameni on to za manje od 15 minuta, sve super! :)
Cena - oko 1000 dinara. ;D

A, lik koji mi je pomogao je car!!!
Kinez, prica jos i engleski, francuski i japanski. Ziveo u Engleskoj i Francuskoj!

Da preduhitrim Ufovo pitanje, a znam da bi ga bilo, ne, nece mi on kafu u kevet donositi - ozenjen je! ;D ;D ;D
Nazalost, doduse!!! Mnogo je kul i divan lik!
neverovatno...nego,kum mi je bio par puta u hong kongu i to ne turisticki...po par meseci...i mogao bih se zakleti da mi je rekao da tamo pricaju bolje engleski nego maternji...i to svi...od 7 do 77 god...

mali_zmaj

doduse nije danas vec prije neki dan!!! da krenem! znate kad kazu u svakom zlu ima dobroga,... umre meni kvacilo na autu!! a sunce ti j..m pa sad ode 250 maraka za djelove i jos koliko za ruke!! a najavljeno mi da cu kumovati.. ma trista cuda!! kupimja djelove otjeram auto majstoru... a u medjuvremenu da vas obavjestim da mi turbina nije radila i da mi je auto isao kao ciganski putko... zovem ja majstora,kad on kaze evo napravio sam kvacilo,al nesto ti cackam oko ove turbine... dodjemja po auto kad ono covjek sve sredio,neke se zice spalile,pokidale i turbina i bosch pumpa nisu radile kako treba,covjek to napravio i sad auto napokon vuce kako treba!!! i eto da nije umrlo kvacilo ja bi ko budala dao jedno petstotinjak maraka za reparaciju turbine a nije bila stvar u tome uopste!!!
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

e moj lazicu mi smo ti ovdje ne pajseri vec pajseri na kvadrat,naci na dobrog majstora koji te nece zavrtat,i biti zainteresovan da ti rjesi problem,je ravno naucnoj fantastici!! eto ja nasao lika koji mi je to odradio,nikoga nije tjerao,sam je sve rjesio,i nije mi na kraju nesto ni naplatio!!n uglavnom sad napokon mogu i biciklo pretteci!!!!   
jin-jang

mali_zmaj

ah da zaboravih,i nemoj ti meni pajseru,rapidografu jedan,nemoj ti ja...,sad... ustanem....!!   [rofl]    ;)   :-*
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

ne vredjaj rapidografe....to je jedna fina sorta.....on je onako....recimo da nije pajser....ima jednu vijugu vise ..on je cuskija

http://www.veleprodajaalata.rs/sites/default/files/9805.jpg

http://www.hobibonsai.com/index.php?action=dlattach;topic=350.0;attach=9786;image
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nadalina

Citat: MIGE poslato 05 Oktobar, 2014, 19:49
neverovatno...nego,kum mi je bio par puta u hong kongu i to ne turisticki...po par meseci...i mogao bih se zakleti da mi je rekao da tamo pricaju bolje engleski nego maternji...i to svi...od 7 do 77 god...

Za HK ne znam - nisam jos bila! ;D
Ali, mogu ti reci da su generalno u Kini slabi sa engleskim... Mada, HK je ipak mnogo vise industrijski i tehnoloski razvijen, pa se i ocekuje da pricaju bolje - moraju.
Dok, na primer, u Dohi svi sa kojima sam komunicirala pricaju ODLICAN engleski!
Dzukela u podznaku

Zverka

voznja do poslaaaa
kez oko glave ..
p.s
ZAHLADNEELOOO jbt
Never ride faster than your angel can fly

:D

Boban_m

Hong Kong je tek prije 5-6 god formalno stekao nezavisnost od engleske krune, zato je engleski tamo prisutniji mnogo vise nego u ostatku Kine.

MIGE

Citat: Nadalina poslato 06 Oktobar, 2014, 06:48
Citat: MIGE poslato 05 Oktobar, 2014, 19:49
neverovatno...nego,kum mi je bio par puta u hong kongu i to ne turisticki...po par meseci...i mogao bih se zakleti da mi je rekao da tamo pricaju bolje engleski nego maternji...i to svi...od 7 do 77 god...

Za HK ne znam - nisam jos bila! ;D
Ali, mogu ti reci da su generalno u Kini slabi sa engleskim... Mada, HK je ipak mnogo vise industrijski i tehnoloski razvijen, pa se i ocekuje da pricaju bolje - moraju.
Dok, na primer, u Dohi svi sa kojima sam komunicirala pricaju ODLICAN engleski!
e trebalo bi da ga posetis...kaze kum,vrhunski grad...jeste skup ali sve kvalitet,sto se tice tehnike I garderobe...samo firmirano... [thumb_up]

Lazic

Citat: Boban_m poslato 06 Oktobar, 2014, 16:12
Hong Kong je tek prije 5-6 god formalno stekao nezavisnost od engleske krune, zato je engleski tamo prisutniji mnogo vise nego u ostatku Kine.
Da si mi ¾iv i zdrav, '97-me...;D :-*

Boban_m

Je li? Al ide ovo vrijeme ;D Eto vidis, godine se ne sjecam, ali jos se sjecam tv priloga o tome.