Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

Citat: UFF poslato 05 Oktobar, 2014, 13:51
heh pa sta ako je ozenjen nije ti njegova zena najbolja drugarica a red je da se coveku oduzis nekako :D

;D ;D ;D

A, kad sam znala da ces to da napises! :D
Ma, ovde su ti muskarci malo cudni(ji) po tom pitanju - da ne kazem wussies! :D
Dzukela u podznaku

Hohštapler

Niko ne jebe tuðu ¾enu? Sva¹ta...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Oktobar, 2014, 14:34
Niko ne jebe tuðu ¾enu? Sva¹ta...

Ja sam siguran da mu¹karci veoma te¹ko odbijaju kad lepa ¾ena ponudi sex, na tacni ¹to se ka¾e. Veliko isku¹enje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Nadalina

A, ne, neeeee, ne znate vi mentalitet Kineskinja! ;D
One su u stanju da zaplacu za svaku sitnicu, i bukvalno da placu satima - samo ako im treba nesto. A, Kinezi - uglavnom nemaju 00 da im se suprostave na bilo koji nacin jer su svesni da ce ona da ode i da nadje drugog - sa vise kinte ili lepseg (sta god oni smatrali lepim!) ili zanimljivijeg.

I, na sve to, ovde imaju ozbiljan problem stranaca, tj. belaca i ostalih ne-kineskih naroda na koje se Kineskinje uzasno loze (otprilike, kao sto se nase zene loze na crnce i latino tipove) - tako da ce Kinez pre da ga drzi u gacama nego da mu njegova Kineskinja sazna i ode... :D :D :D

Dzukela u podznaku

Slaninar

Citat: Nadalina poslato 05 Oktobar, 2014, 14:42
A, ne, neeeee, ne znate vi mentalitet Kineskinja! ;D
One su u stanju da zaplacu za svaku sitnicu, i bukvalno da placu satima - samo ako im treba nesto. A, Kinezi - uglavnom nemaju 00 da im se suprostave na bilo koji nacin jer su svesni da ce ona da ode i da nadje drugog - sa vise kinte ili lepseg (sta god oni smatrali lepim!) ili zanimljivijeg.

I, na sve to, ovde imaju ozbiljan problem stranaca, tj. belaca i ostalih ne-kineskih naroda na koje se Kineskinje uzasno loze (otprilike, kao sto se nase zene loze na crnce i latino tipove) - tako da ce Kinez pre da ga drzi u gacama nego da mu njegova Kineskinja sazna i ode... :D :D :D



Siguran sam da je tako...     [andjeo]



montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...ima ta kineskinja sreæe ¹to teta Nada nije iskoristila svoje adute protiv njenog mu¾a (dobroèinitelja prevodioca), jer kad tata Nada poka¾e svoj neprikosnoveni Srpski ¹arm - ode junak! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Jel se vas dovje tetkate pa joj kazes teta nada?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Nadalina

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Oktobar, 2014, 14:47
...ima ta kineskinja sreæe ¹to teta Nada nije iskoristila svoje adute protiv njenog mu¾a (dobroèinitelja prevodioca), jer kad tata Nada poka¾e svoj neprikosnoveni Srpski ¹arm - ode junak! ;)

Hahahaahahahahahaa
Care! [rofl]

Ma, nema ovde 'leba od mojih aduta... ovde hoce onu koja cuti, aminuje, pere ti noge a ti joj donosis pare u kucu i kazes joj da rasiri noge i to je to.
Sta mislis zasto ovde stranci uzivaju samo tako?! :D
Pa, zato sto ih ovde kineske devojke im bukvalno i hrane - da se oni ne muce! :D

p.s.
Njanjo, nek si mu rek'o! :D
Koja, bre, teta Nada?! 'Oces da kazes da sam MATORA?! :D
Dzukela u podznaku

Hohštapler

Sve preko 25 je u mojoj knjizi "teta" :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx

Uskoro pokojni hohstapleru, svestan si da se u kini nuklearke nabavljaju preko neta, pouzecem ? [pop]

Nadalina

Citat: perlx poslato 05 Oktobar, 2014, 15:57
Uskoro pokojni hohstapleru, svestan si da se u kini nuklearke nabavljaju preko neta, pouzecem ? [pop]

Sta preko neta?!

Prva ruka, lik na cosku prodaje! [rofl]
Dzukela u podznaku

eclipse4

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Oktobar, 2014, 14:47
...ima ta kineskinja sreæe ¹to teta Nada nije iskoristila svoje adute protiv njenog mu¾a (dobroèinitelja prevodioca), jer kad tata Nada poka¾e svoj neprikosnoveni Srpski ¹arm - ode junak! ;)




Citat: njanja poslato 05 Oktobar, 2014, 14:51
Jel se vas dovje tetkate pa joj kazes teta nada?

pa dobro ne zove je samo teta nada....kad kad je zove i tata nada   [rofl] [rofl]

Nadalina

A vidi ga ovaj al' to sve pazljivo cita!

BRAVO, BRE, BRAVO! [rofl] [rofl] [rofl]

Evo, malo onda jos da se zanimas - kad ti citanje vec ide od ruke:

http://tamonegdedrugde.blogspot.com/2014/10/ludilo-u-sangaju.html

:D :D :D
Dzukela u podznaku

eclipse4

pa pratim ja to......da te iznenadim opet ;)

bigsheki

napolju kisa pada,ja se prejeo za rucak,jos nije pocela sat emisija...sve bolje od boljeg,ali sam onda usao ovde i izmamiste mi danasnjim postovima king size osmeh ...taj tad,munje i gedore carevi/ce

Nadalina

Danas, krenem na kafu i vidim klince kako se igraju... :)
Njima je, eto, tako malo potrebno da budu srecni.
A, napisacu ovih dana i post o poseti kineskim 'favelama' i deci bez roditelja... E, to je tek tuga... I, onda, kad cujem kako neka deca kukaju sto nemaju najnoviji telefon, sto su im patike od prosle sezone i sto im se jede bas najskuplja cokolada... Eh...



Dzukela u podznaku

UFF

Nado a sto ne otvoris ovde temu pa kad kacis na blog iskopiraj i ovde, nije neki posao za tebe a ljudima je lakse da procitaju na forumu?

Nadalina

Zato sto sam sebicna i hocu da mi blog ima 3 000 000 pregleda bar! ;D ;D ;D ;D ;D

Dzukela u podznaku

UFF

Jbg ja se nikako ne setim da odem a da kacis ovde citao bi redovno, siguran sam da ima jos dosta takvih

ЯЭВОЛУТИОН

a jel znate koja je razlika izmedju teta Rade, teta Nade, i teta Nede....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11