Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


MIGE


Kostić

ako je u tom belom fiæi neka iljadarka iz motora, taj mora da im se opako naprkosio

MIGE

Citat: kosta66 poslato 04 Oktobar, 2014, 21:05
ako je u tom belom fiæi neka iljadarka iz motora, taj mora da im se opako naprkosio
neces verovati al ima dva motora
au beloj korsi,takodje dva...300 konja ukupno

Kostić

¹to nebi verovo. ljudi kad imaju ke¹a i volje plus malo ma¹te, mogu sva¹ta da naprave. i kavasaki je svojevremeno, tamo negde sedamdesetih, napravio drag sa èetiri agregata ;D

al kad fiæa postane 'hrabro srce' to je za po¹tovanje ; )

MIGE

e kosta al da vidis corsu belu...postavio sam gore slike...kaze lik da je nocas sklopio i da je tek danas probao...zlooo od auta  [ludak]

Kostić


Kostić


SACO

Danas vo¾nja od Po¾ege do Divèibara. Malo makadam a ostalo ¹uma,potoci,bespuæe. Sve ukupno izmeðu 60 i 70 km. off road. [yahoo] [yahoo]

Bori¹a

konacno digao sistem na kompu, nema vece srece... posle 3 dana seksa konacno mogu da uzivam :D

Boban_m

BMW, kako ide mamicu mu jbm. Ujeda na 2 glave, trazi jos. Nisam ga nagazio od kako sam ga kupio, sva voznja mi je po gradu, pa rekoh da ga malo produvam. Jes da smo bili svo cetvoro i bilo je guzve na autoputu, al nadje se momenat. Sreca pa me state trooperi ne snimise, a cekali su na par mjesta.

UFF

jbg ja nisam bio takve srece dok sam se po tvom kraju vozao :p

http://s21.postimg.org/92451xbwn/DSCN1522.jpg

Boban_m


Tatica

Ја сам био такве среће да ме је америчка патрола зауставила на Светој српској земљи. Јесте бедак што се осећам као индијанац, али има и предности: са осмехом им се тако слатко најебем родбине, док важно климају главама...



clutch&brake

Citat: Bori¹a poslato 04 Oktobar, 2014, 23:27
konacno digao sistem na kompu, nema vece srece... posle 3 dana seksa konacno mogu da uzivam :D

batali ti taj komp i nastavi sa sexom.. zdravije
Je... c c c danasnja omladina
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

aaa ne volim ovaj seks hahaahah

UFF

Citat: Boban_m poslato 05 Oktobar, 2014, 01:55
Au. I sta bi...?

isao do key westa
u odlasku kazna 300$ a u povratku 200$ (civilni presretac popizdeo i za malo potega pistolj na mene kad sam izasao iz vozila da iz gepeka izvadim dokumenta na njegov zahtev dok se highway trooper smejao kad sam mu rekao da sam mislio da speed limit ne postoji u usa)

http://s2.postimg.org/q0c5zb5rt/DSCN1569.jpg

bigsheki

Citat: njanja poslato 05 Oktobar, 2014, 02:16
Citat: Bori¹a poslato 04 Oktobar, 2014, 23:27
konacno digao sistem na kompu, nema vece srece... posle 3 dana seksa konacno mogu da uzivam :D

batali ti taj komp i nastavi sa sexom.. zdravije
Je... c c c danasnja omladina



sex.....zabava za siromahe kako neko rece :)

Nadalina

Cinjenica da sam uspela da popravim mobilni, i to ovde u Kini! :D

Elem, pocne mene pre nekoliko dana da zeza baterija... umire... ja lepo odem i kupim novu, tj. dve nove. :D
Dva dana kasnije, tuzna prica se nastavlja... i dalje odumire, na punjacu pokazuje da puni a ono prazni, ma uzas. Tu vec meni mirise na nov mobilni... Kina je to, ima 596709986289638970950986 Androida u ponudi, i nisu bas svi 'kinesko njesra'. Ali! Samim tim sto imas toliki izbor nema sanse da se odlucis... Svi su lepi i svi su ok!
I, tu ja malkice popiiiii*dim i resim da ce biti ili S3 ili Asus ZenFone 5 ili Nexus 5. Zasto?!
Zato sto mi se svidjaju - tipicno zensko kupovanje.

I, vec sam planirala da pare portosim na to, ali mi se ne mili jer to znaci sve sa fona prebaci na sd. Sve sa sd prebaci na novi fon. Sredjuj opet sve kako ti odgovara... Ma, vazi.

I, danas odem do grada, da pijem kafu i usput malo da vidim cene telefona tih koje hocu i u jednoj od radnji vidim 2 lika kako popravljaju tu telefone... Naravno, stoji 4 fona sa ubijenim tacskrinovima tu, a njih dva se zanimaju i popravljaju.

Pitam je li pricaju engleski, oni cute. Samo se osmehnuse i odmahnuse glavom. Mislim se, eeee do k bas.
Kad, lik kom popravljaju fon i tablet, na engleskom pita mene kako moze da mi pomogne!

Ja: KONACNO NEKO PRICA ENGLESKI!!!!

Objasnim ja njemu sta je problem sa fonom, objasni on liku, kazem ja da sam sigurna da je konektor neki na punjacu, majstor se sloze i eto - zameni on to za manje od 15 minuta, sve super! :)
Cena - oko 1000 dinara. ;D

A, lik koji mi je pomogao je car!!!
Kinez, prica jos i engleski, francuski i japanski. Ziveo u Engleskoj i Francuskoj!

Da preduhitrim Ufovo pitanje, a znam da bi ga bilo, ne, nece mi on kafu u kevet donositi - ozenjen je! ;D ;D ;D
Nazalost, doduse!!! Mnogo je kul i divan lik!
Dzukela u podznaku

UFF

heh pa sta ako je ozenjen nije ti njegova zena najbolja drugarica a red je da se coveku oduzis nekako :D