Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: kosta66 poslato 29 Septembar, 2014, 14:34
nabace blato na ¹tap i zavrndelje po prozorima 'nemaèkog solitera' i


A u prizemlju ¾ivela ona baba sa puno maèaka. ©to je ona mrzela "dobru"decu.
Svaki dan sam se tuda vraæao iz ¹kole.

Kostić

pa ti mi be¹e kom¹ija, mo¾da smo zajedno igrali klikere na ¹ljaci ispred one starudije od kamionske prikolice : )


eno mi stigla ¾ena - nema me ;D

Nadalina

Poceo mi omanji odmor zbog drzavnog praznika u Kini - nema navijanja alarma do posle osmog oktobra! ;D

Joj, miline! :D :D :D
Dzukela u podznaku

TEEfqd


Darko

i meni malo prekurcilo...otisao danas na posao , otvorio fioku , napisao sebi bolovanje , pa lagano :)

Nadalina

Dzukela u podznaku

balcan girl

otvorim knjigu da èitam a na poèetku stoji upozorenje ne pokusavajte ovo kod kuæe, u knjizi su opisani explicitni sadrzaji sexa ukljuèujuæi i BDSM pa ne da æu da èitam breeee nego ima da je memori¹em :D :D proèitam knjigu a ono nista specijalno neki softiæ, malo lisice, dildo i te fore  :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 Septembar, 2014, 01:33
otvorim knjigu da èitam a na poèetku stoji upozorenje ne pokusavajte ovo kod kuæe, u knjizi su opisani explicitni sadrzaji sexa ukljuèujuæi i BDSM pa ne da æu da èitam breeee nego ima da je memori¹em :D :D proèitam knjigu a ono nista specijalno neki softiæ, malo lisice, dildo i te fore  :D :D :D :D

Znam tu knjigu! Ima jedan mali debeli sa hoklicom i jedna visoka dugonoga bez hoklice :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

Lara Fabian Caruso

kako pesmica moze da nasmeje 
<3
Never ride faster than your angel can fly

:D

eclipse4


Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

balcan girl

Citat: mareskin poslato 30 Septembar, 2014, 07:53
Citat: balcan girl poslato 30 Septembar, 2014, 01:33
otvorim knjigu da èitam a na poèetku stoji upozorenje ne pokusavajte ovo kod kuæe, u knjizi su opisani explicitni sadrzaji sexa ukljuèujuæi i BDSM pa ne da æu da èitam breeee nego ima da je memori¹em :D :D proèitam knjigu a ono nista specijalno neki softiæ, malo lisice, dildo i te fore  :D :D :D :D

Znam tu knjigu! Ima jedan mali debeli sa hoklicom i jedna visoka dugonoga bez hoklice :D



c.c.c..c nije mareskin to ta knjiga :D bajke ne èitam :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko


Andreja

Aaaaaaaaahahaha, al ti ga je ¹uknula, profesorski :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 Septembar, 2014, 18:14
Citat: mareskin poslato 30 Septembar, 2014, 07:53
Citat: balcan girl poslato 30 Septembar, 2014, 01:33
otvorim knjigu da èitam a na poèetku stoji upozorenje ne pokusavajte ovo kod kuæe, u knjizi su opisani explicitni sadrzaji sexa ukljuèujuæi i BDSM pa ne da æu da èitam breeee nego ima da je memori¹em :D :D proèitam knjigu a ono nista specijalno neki softiæ, malo lisice, dildo i te fore  :D :D :D :D

Znam tu knjigu! Ima jedan mali debeli sa hoklicom i jedna visoka dugonoga bez hoklice :D



c.c.c..c nije mareskin to ta knjiga :D bajke ne èitam :D :D :D :D :D

Nosim ja hoklicu za svaki sluèaj... da sedne¹ kad se umori¹ ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: hurricane poslato 29 Septembar, 2014, 14:15
Citat: Darko poslato 29 Septembar, 2014, 13:57
hahahah ...debeli zmaj proziva huriccan-e ...

Neko Nekog Negde je debeli zmaj , koji komentarise sliku Huricane-a , pri tom ne zna da je to njegov motor ... cirkus


...èovek stao, pitao kako da pomogne [klanjam_se]... slo¾ili se da je ovako najbolje, pritom se valjano nasmejali...  [rofl]

Ja i dalje ne mogu da se naverujem...:o  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce]

Balsa Wrx

Danas sam doso doma odusevljen,probudio se i sjetio se da imam pismeni iz sociologije,ja i sociologija smo posvadjani,jos knjige nisam kupio vec pismeni.I ajd odem ja u skolu   u gledam u onaj pismeni i ne vjerujem dali je ovo normalno ili mene neko zajebava i uradim test za 10 min i naravno NEMA GRESKE!! a ovi bubali kao budale,imam ja osjecaj da dobro utice ovaj forum na mene :D  [srce]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Zverka

mlado mesoooo :D
prepuno samo pouzdanja...kad zver nanjushi slabu tachku sjebo se iz momenta... :D
al sto takve volem ...uhh
Never ride faster than your angel can fly

:D


mkt