Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Jecko

Cimi svakako moram da dodjem jos jednom pre nego odem....
A i vi ste mogli ovaj vikend do mog sela...!

Hohštapler

Ovi idu sutra da odvozaju NS-Hvar-Pula-Trst-Maribor-pa negde u HUN-NS, ja se raspadam od posla...
A i ja idem sledeæi vikend za Pulu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Tatica poslato 23 Jul, 2014, 21:39
Цигане је частио Град Београд новим гајбама, плаћају кирију 4.000 динџи. То је она једина зграда ближа Виноградској. А хиљаде мученика који деценијама раде, плаћају порез, школују децу и нису магнетични на бакар о томе могу само да сањају. Виц из нашег насеља: Шта добија мали цига за рођендан? Твој бицикл. А за пунолетство? Мој мотор.

Magnetièni na bakar...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

O zemljo Srbijo...:o  [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]

Tatica


Bori¹a

tatice videh bas malopre lik napisao, verovatno imena dvoje dece, i stavio nazad.. opel korsa zr table

mi¹ko_kolo

Vaterpolisti! Od 4:8 u toku treæe èetvrtine do 10:9 na kraju utakmice u polufinalu evropskog prvenstva! Majstorski, samo mi iskidali i ovo malo ¾ivaca ¹to je ostalo. ;D

clutch&brake

Kada bi uvek tako kidao zivce bilo bi top
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Jul, 2014, 23:54
samo mi iskidali i ovo malo ¾ivaca ¹to je ostalo. ;D

cekaj cekaj, tek ce deca da ti porastu... (ne znam, tako moji pricaju) ;D

clutch&brake

Citat: Bori¹a poslato 26 Jul, 2014, 00:46
Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Jul, 2014, 23:54
samo mi iskidali i ovo malo ¾ivaca ¹to je ostalo. ;D

cekaj cekaj, tek ce deca da ti porastu... (ne znam, tako moji pricaju) ;D

ti se ne racunas
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Bori¹a

znam to, prosao sam i grublje reci ;D

Kalesin

Jucerasnja voznja, ceo dan provedoh oko i u kuci, a onda oko 19h poziv da odemo do Belegisa da izvidimo mesto za pecanje.. bem ti misha ne ocekivah offroad.....prvi put na transicu (sunce mu njegovo), nepoznat teren, nepoznat put, mrak (dobro imali farove...ali aaaaaaaaaaaaa).....kakvo vatreno krstenje..... jesam gundjala i ljutila se u pocetku ali na kraju kez od uha do uha :D
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

...jutros idem iz Merkatora i tu kod Limanske pijace neka devojka parkirala auto, i izvadila kesu sa granulama za pse i sipa nekom psu lutalici na beton da jede, ja svo vreme dok sam prolazim gledam taj dogaðaj... i kroz glavu mi proðe Laziæevo èuveno: "Ima nade za Zemljane dok ima ovakvih"...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


eclipse4

stigo kuci.....taman krene sitna kisica da pada.........sedim i mislim se pa kazem onom  "bratu" sto stanuje u svacijoj glavi  "ma sta kurac,ako sam odrastao ne znaci da i dalje necu raditi omiljene stvari iz detinjstva".....

skinem majicu,pantalone i gace...obucem samo sorc i stavim naocarke za sunce.....palim hondu i krenem da ga gazim po selu i van njega....solana 80km/h dok leo reze pozadi jer oce jos.

vratim se kuci sa onim kezom od uva do uva i dobio pohvalu od zene da nisam normalan...

kako sam voleo taj bmx da vozim po kisi u sorcu i bos...to nije normalno

;)  [cheers] [dancing]

BOKYBOY

@Andrej ...ja to isto radim jbt...a imam kuci troje pasa (i tri mace)...al sta cu kad je to jace od mene... [neampojma]

Lazic

Toliko malo treba snage da se ne bude bezdu¹ni drkad¾ija i pajser...:-*



@pomraèenje:
Zamislio sam i zabalavio od deèije sreæe kad sam pedalao po letnjem pljusku...;D Ali sa gumama koje su mu sad na motoru, ne bih smeo ni 80kmh...:o [facepalm]

eclipse4

ja stavio miselinke pilot power 2ct jos uvek izgledaju nove (to govori koliko sam vremena imao za motor),mislim da su dobre po kisi na 80km/h  ;)

Lazic


OKi

Vaterpolisti - prvaciiiii  ;D [yahoo]
Ali bez pomoci ovakvih
http://www.dragas.biz/bazen/