Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

E ba¹ jebiga ovo stvarno bre postalo ko Indijska serija jo¹ samo da ona nevesta prospe ri¾u i da poène muzika ko,iz horora: [facepalm] April usvoj me baaa sve ti opra¹tam. :-[ :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM



Plazma Keks

Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28
Otac koji je napravio drugo dete i nabavio novu ¾enu i prihvatio da brine i o njenoj deci, kao idealan alpha mu¾jak, pa se sada sa njima hvali na jednom usranom forumu.
a ko je taj?

con3

Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 00:46
Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28
Otac koji je napravio drugo dete i nabavio novu ¾enu i prihvatio da brine i o njenoj deci, kao idealan alpha mu¾jak, pa se sada sa njima hvali na jednom usranom forumu.
a ko je taj?
To ces saznati u 128 epizodi

Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 00:46
Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28
Otac koji je napravio drugo dete i nabavio novu ¾enu i prihvatio da brine i o njenoj deci, kao idealan alpha mu¾jak, pa se sada sa njima hvali na jednom usranom forumu.
a ko je taj?
Plazmiæ pusti matori to sigurno nisu teme za ¹alu svako ima neku muku.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

ja se ne salim. posto vidim da pominje usrani forum, pretpostavljam da je u pitanju MM forum posto je to pisala u nervozi

UFF

 [rofl]



@ crvena


ja I DALJE CEKAM SLIKU

ako nemas sliku daj bar nickname na forumu da ostali gledaoci ove "spanske serije" ne budu uskraceni i da znaju o cemu se ovde jebeno radi (tj ko je kome majka)

iskreno ne znam sta se izmedju vas desavalo - znam samo da se covek sjebo sa motora i da je tebi zbog toga bilo drago - a to nije ok i zato sam i reagovao (izvinjavam se svima sto branim naseg clana foruma koji je zavrsio u bolnici) a ti kad si se vec upecala i krenula u javnu raspravu sa nekim mnogo stariji i iskusnijim od sebe sad pojedi govno do kraja i reci nam o cemu se radi

ps. ako je on stvarno bio toliko los kao sto kazes i nisi htela da izgladite odnose koji si onda qrac uopste dolazila na forum? mogla si da ga citas i da ga pratis i bez registrovanja i pisanja zar ne?

balcan girl

PRETERALI STE SVI KOLIKO VAS IMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niko nije duzan nikome da se pravda ovde i tacka
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 00:50
ja se ne salim. posto vidim da pominje usrani forum, pretpostavljam da je u pitanju MM forum posto je to pisala u nervozi
Jebga sigurno nije namerno mislim boli me qrac da glumim advokata svako nek stane iza onog ¹ta napi¹e nego polazim od sebe kad sam nadrkan,pijan pa izlupam sva¹ta.a ne mislim tako a posle jer me je blam namerno teram kontru. [facepalm]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Joker

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Novembar, 2013, 00:32
kao da nekog zabole pajson za nju i njene probleme...


Slusaj Debeli, za sve ovo vreme provedeno na forumu, mislim na moje, niko nikada nije dobio ni jednu ruznu rec sa moje strane... Ti si jedna debela, nekulturna i isfrustrirana seljacina koja u svom USRANOM zivotu nema nista osim da posecuje forume i stvara sebi neki nazovi zivot! Da li mozes da budes TOLIKO govno od coveka da necije probleme, ma kakvi god bili, ticali se tebe ili ne, komentarises na takav nacin?! Da li ti je stvarno tvoj zivot TOLIKO JADAN I USRAN da ne mozes da ga lecis na ovakav nacin!?!

To nije jadno sa tvoje strane, za to sto si ti ne postoji rec... Mozemo je nazvati od sada DebeliZmaj jer si dno dna!

Ja se izvinjavam svima, vecina me dobro zna ali ovoj je stvarno bilo jace od mene... Uff-e, meni kao bivsem "organu" ovog forma ide ban na dve nedelje! I onako cu se samobanovati...

Ovo je strasno majke mi..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Che

Citat: Joker poslato 25 Novembar, 2013, 01:00
Citat: DebeliZmaj poslato 25 Novembar, 2013, 00:32
kao da nekog zabole pajson za nju i njene probleme...


Slusaj Debeli, za sve ovo vreme provedeno na forumu, mislim na moje, niko nikada nije dobio ni jednu ruznu rec sa moje strane... Ti si jedna debela, nekulturna i isfrustrirana seljacina koja u svom USRANOM zivotu nema nista osim da posecuje forume i stvara sebi neki nazovi zivot! Da li mozes da budes TOLIKO govno od coveka da necije probleme, ma kakvi god bili, ticali se tebe ili ne, komentarises na takav nacin?! Da li ti je stvarno tvoj zivot TOLIKO JADAN I USRAN da ne mozes da ga lecis na ovakav nacin!?!

To nije jadno sa tvoje strane, za to sto si ti ne postoji rec... Mozemo je nazvati od sada DebeliZmaj jer si dno dna!

Ja se izvinjavam svima, vecina me dobro zna ali ovoj je stvarno bilo jace od mene... Uff-e, meni kao bivsem "organu" ovog forma ide ban na dve nedelje! I onako cu se samobanovati...

Ovo je strasno majke mi..

E prc

You have already posted a thanks to this post at 07 April, 2013, 08:23

balcan girl

hocu da prestanete svi ovog trenutka jel jasno?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! da li je moguce da ste svi takvi retardirani bolidi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neke stvari se vas ne ticu i tacka a vi svi ko neke babe sa pijace alapacarite i tracarite i neke stvari koje nisu za pricu zvacete i prezvakavate po milion puta a to sve niti je vas problem niti se vas dotice i hocu da prestanete svi ovog trenutka i da se ovo sve obrise
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: Joker poslato 25 Novembar, 2013, 01:00
Citat: DebeliZmaj poslato 25 Novembar, 2013, 00:32
kao da nekog zabole pajson za nju i njene probleme...


Slusaj Debeli, za sve ovo vreme provedeno na forumu, mislim na moje, niko nikada nije dobio ni jednu ruznu rec sa moje strane... Ti si jedna debela, nekulturna i isfrustrirana seljacina koja u svom USRANOM zivotu nema nista osim da posecuje forume i stvara sebi neki nazovi zivot! Da li mozes da budes TOLIKO govno od coveka da necije probleme, ma kakvi god bili, ticali se tebe ili ne, komentarises na takav nacin?! Da li ti je stvarno tvoj zivot TOLIKO JADAN I USRAN da ne mozes da ga lecis na ovakav nacin!?!

To nije jadno sa tvoje strane, za to sto si ti ne postoji rec... Mozemo je nazvati od sada DebeliZmaj jer si dno dna!

Ja se izvinjavam svima, vecina me dobro zna ali ovoj je stvarno bilo jace od mene... Uff-e, meni kao bivsem "organu" ovog forma ide ban na dve nedelje! I onako cu se samobanovati...

Ovo je strasno majke mi..

evo ti + i banana u isto vreme jbg

sta ces, druzba je druzba a sluzba je sluzba

Che

Sto banana? Pa nije nista pogresno rekao ...

con3

Evo ja se izvinjavam Crvenoj mislio sam da je sve ovo sala ili neka zajebancija kad je Uff postavio onu sliku ,ali vidim da je ovo sve predaleko otislo
@Uff nemoj da banujes Jokera  [nono]
@Joker a ti nemoj da se samobanujes  [stop]

pittatore

Nismo ni mogli da znamo jer nismo upoznati sa pozadinom price,a svi smo u principu za neko zezanje,salu....

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 25 Novembar, 2013, 01:06
hocu da prestanete svi ovog trenutka jel jasno?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! da li je moguce da ste svi takvi retardirani bolidi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neke stvari se vas ne ticu i tacka a vi svi ko neke babe sa pijace alapacarite i tracarite i neke stvari koje nisu za pricu zvacete i prezvakavate po milion puta a to sve niti je vas problem niti se vas dotice i hocu da prestanete svi ovog trenutka i da se ovo sve obrise
e bre Balkan ajd malo oladi kapisle a zar smo mi ostali krivi ¹to nismo æoravi pa vidimo ¹to neko objavi na forumu a da daje¹ sebi slobodu da ljude naziva¹ retardima i blah,blah va¾i tako zovi svoje ukuæane meni neæe smetati.Haug
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jecko

Citat: Joker poslato 25 Novembar, 2013, 01:00
Citat: DebeliZmaj poslato 25 Novembar, 2013, 00:32
kao da nekog zabole pajson za nju i njene probleme...


Slusaj Debeli, za sve ovo vreme provedeno na forumu, mislim na moje, niko nikada nije dobio ni jednu ruznu rec sa moje strane... Ti si jedna debela, nekulturna i isfrustrirana seljacina koja u svom USRANOM zivotu nema nista osim da posecuje forume i stvara sebi neki nazovi zivot! Da li mozes da budes TOLIKO govno od coveka da necije probleme, ma kakvi god bili, ticali se tebe ili ne, komentarises na takav nacin?! Da li ti je stvarno tvoj zivot TOLIKO JADAN I USRAN da ne mozes da ga lecis na ovakav nacin!?!

To nije jadno sa tvoje strane, za to sto si ti ne postoji rec... Mozemo je nazvati od sada DebeliZmaj jer si dno dna!

Ja se izvinjavam svima, vecina me dobro zna ali ovoj je stvarno bilo jace od mene... Uff-e, meni kao bivsem "organu" ovog forma ide ban na dve nedelje! I onako cu se samobanovati...

Ovo je strasno majke mi..

Ja nemam nista protiv zmaja licno...nit ikog ovde....ali sve ovo zajedno je bas onako gadno...za citati....ucestvovati... Nije prosto sve za forum...
I nije samo zmaj ovde kriv....mnogo ljudi treba da iskulira i resi to sto ima negde...nekako...
I ne znam nit crvenu, nit njenog oca, nit sta je tu bilo....ali nemojte se sprdati sa necijim bolom....

Toliko sam divnih ljudi upoznala na ovom forumu, toliko lepih uspomena na druzenja imam..... Ajde da probamo da taj forum ostane takvo mesto....

:(

clutch&brake

Ovo je klasicna srbija... svi zive tudje zivote
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!