Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2013, 11:39
Koji ste auto peglali preko dve glave, nemoj da te sanjam...:o [prebicute] :D :-*

a ne, Hondu.. firminog Mondea, mada je mali tornado vi¹e poklonik uzbudljive vo¾nje,
tj vi¹e voli u Jugu 80 na dva toèka u krivini, i Hondu bez zadnjeg lonca, nego dosadnih 200 na autoputu..

@ivan
moj brate, zna¹ li ti da je Honda kad je prvi put ugledala Laziæa nakon kratkog boravka kod mene, ugasila se na sred puta i bojkot
neæe da upali pa neæe..
onda joj èika Laske pri¹ao od pozadi i gurkom joj osve¾io uspomene, tj podsetio na dosta toga lepog i naopakog u toj ljubavi..

Lazic


Hurricane

 :-*

hvala ti brat moj, Honda je sigurno u top 10 najpopularnijih automobila u Srbiji..

Ivan1979

Citat: hurricane poslato 01 Novembar, 2013, 12:04
Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2013, 11:39
Koji ste auto peglali preko dve glave, nemoj da te sanjam...:o [prebicute] :D :-*

a ne, Hondu.. firminog Mondea, mada je mali tornado vi¹e poklonik uzbudljive vo¾nje,
tj vi¹e voli u Jugu 80 na dva toèka u krivini, i Hondu bez zadnjeg lonca, nego dosadnih 200 na autoputu..

@ivan
moj brate, zna¹ li ti da je Honda kad je prvi put ugledala Laziæa nakon kratkog boravka kod mene, ugasila se na sred puta i bojkot
neæe da upali pa neæe..
onda joj èika Laske pri¹ao od pozadi i gurkom joj osve¾io uspomene, tj podsetio na dosta toga lepog i naopakog u toj ljubavi..


Zato sada vise nema zadnji lonac   [rofl] [rofl] [rofl]

Zamisli da je gurao s'preda,,,, probusio bi ti hladnjak  [rofl]  :'( [rofl] [rofl]

Lazic

Za to je Mihajlo bio dovoljan...:o :D

UFF


Hurricane

Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2013, 13:36
Za to je Mihajlo bio dovoljan...:o :D

..ruku na srce.. priznajem.. kriv sam.. al sam ga i zakrpio... hladnjak..

zadnjem loncu nije bilo leka morao sam da ga skinem...

jo¹ pone¹to da mu oèerupam i biæe pravi streetfighter...

Ivan1979

Cek cek,,, jel to pala trojka?

Znaci Laki ima veci  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hurricane

..odakle znam, tri-èetvorica..  :P

Lazic


Hurricane

...bljuje vatru ko a¾daha..

svega metar cevi fali da bude kao 4 u ni¹ta..  ;D

Lazic


TEEfqd

probijanje zvucnog zida u centru zarkova, na novom mostu i obrenovackom i kosutnjak krivine <3

Lazic

Jo¹ jedan je bespovratno zara¾en...:D U prvih 50 metara je napravio low side, podigao motor i nastavio...[yahoo]


Hurricane


Andreja

Do jaja  [yahoo]


Èekam malopre autobus, pored mene devojèica od 3-4 godine pita majku "©ta je ovo?", gledam je krajièkom oka, pokazuje na moju bradu :D Okrenem se ka njoj i pogledam je, ona se prestravila :D Ka¾em ¾eni "Mislim da je pla¹im" a ona æe, prvi put vidi pa joj èudno :D

Kakva scena, kezio sam se pola sata :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4


mareskin


Stigao boks tj metalna konstrukcija za Maksa :D
Jo¹ da poda¹èam, stavim krov i gotovo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

ti kao da mu pravis kucu a ne boks