Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Izmami mi osmeh par ljudi koji nisu mogli podneti moj uspeh.  Sto volim kada druge boli kada su sise u dusi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

Citat: njanja poslato 10 Oktobar, 2013, 20:45
Izmami mi osmeh par ljudi koji nisu mogli podneti moj uspeh.  Sto volim kada druge boli kada su sise u dusi

ma sta te boli qrac za takve,nisi shvatio magarce do sada kakvih ljiga od drugara ima...

mkt

boli te paja za ostale, al je bas smor kad ti drugar uvali krastavac

CBRR1

e danas mi je izmamilo osmeh ovo Miketino ''krastavac'' idi bre u tri picke strinine..ahahaahahahahahahahahaaaaaaaaaaahahahahaa

Jecko

Lazicu....cini mi se da su ti nindze negde zalutale :D Slika u onoj drugoj temi :D

eclipse4

eeeee zaboravih,zamenio konacno lanac i lancanke koje sam kupio cini mi se jos negde u februaru ili martu ;) ;) ;)

ko u pit stopu ;)




balcan girl

aaaaa probudila sam se i videla kucuuu u dvoristuuu :D :D :D isti svrca iz crtanog filma o mazi i lunji :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


mkt

do panceva i nazad hahahah dobro ide  [doh]

mareskin


Malopre sam proèitao naslov u novinama: "Nikada nisam glumila zvezdu" izjava jedne mlade glumice.
Gledao sam njene uloge i mogu samo da joj ka¾em, i da je htela ne bi umela da je odglumi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 11 Oktobar, 2013, 20:58

Malopre sam proèitao naslov u novinama: "Nikada nisam glumila zvezdu" izjava jedne mlade glumice.
Gledao sam njene uloge i mogu samo da joj ka¾em, i da je htela ne bi umela da je odglumi :D
[rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Jefta

Mislim da Kengur nema osmeh ma licu :)

Joker

Seljacina, uspeo je da za 10 koraka zaboravi ranac... Sreca njegova sto sam se napunio jagnjetine pa nazad nisam mogao da vozim onako kako sam planirao inace verovatno bi trazio da stanem na pola puta da se vrati po njega PESKE!!

A tebi hvala jos jednom sto si mi doneo ranac..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Jefta

Nema na cemu. zaboravio ga je u 10 metara koliko ima od restorana do motora.
Samo da nije krenula ona baksuzna kisa, bili smo skroz mokri Sneza i ja

clutch&brake

Sto volim kada pijem celu noc i naduvam 0.29  [srednjiprst] [srednjiprst] smorili se ¾andari
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pittatore


Ruza-Bandit


Uncle Bob

Citat: pittatore poslato 13 Oktobar, 2013, 09:40
Pa sta si to pio, Kefir?
I to izgleda neki ukiseo koji je poèeo sa vrenjem.Pa ja samo kad pogledam flajku poka¾e vi¹e na njihovom drageru.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

goranvojska

sinoc zavrsio berbu grozdja.3500l kljuk cisto zrno.bice rakije i vina.za prolecno okupljanje nema brige.