Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#20920
на воду


мени све истекло ево је пета година кад су дошли да је траже прошле године дозволу им нисам дао нисам био ту нисам ништа потписо изгледа да има наде да ме боле курац за исту

бодови до 18 застаревају преко 18 кажу да не умеш да возиш па полажи опет тај рад е сад ако је истина ово што милош говори ипак ће цео форум осим њега да има дозволу опет без да се трош са педесс иљада

мали милош је направио карамбол па алкохол па повређени за то су океј ти казнени бодови али за невезан појас за категорију (за то ти ребну фул) етц је бесмислено давати људима казнени бод ја немам направљен прекршај за 54 лета на б категорији  а они му узму б и ја да идем на семинар? да сам патка слепи миш или камила па у реду овако у три речи боле ме курац за дозволу

El Jefe

Мој пријатељ у мајици без рукава и бос са папучама на ногама скокне у радњу, улични продавци  му псују матер.
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

if u r fat it doesnt matter
sorry

ko trosi vise nego sto doprinosi bolje da ga nema

DebeliZmaj

skroz se slazem...

i pravo glasa bi oduzeo svima bez prihoda
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

eto skolski primer realnog coveka koji se ne peca na gluposti
kosta najebo si  [rofl]

Kostić

 ;D

жао ми да му кажем да нема ништа од његових жеља довољно је несрећан иовако  :)

DebeliZmaj

mUFF ... kako ide legalizacija ? oce ruse ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

nit znam nit me interesuje iskurneno jer ne moram ja da jurom, ima sad ko drugi to da radi
pojavilo se par bas ozbiljnih likova oko mene zidaju vile i velike pare su ulozili tako da sve sto treba da uradim je... nista :D
sacekam da oni legalizuju pa odem na istu adresu: kuc, kuc, dobar dan, ja dosao da legalizujem :D i dam vam qrac mito  [rofl]
aj da vidim kako su pustili njih koji su sazidali 5 god posle mene 5 puta vecu kvm a da mene ne puste

a niko od tih novih nije glup da skrlja tolku lovu ako postoji i sansa da ce biti srusen
znaci ili su vec unapred resili ili ce da rese a kako to se mene ne tice

despic

Ma laganica ti je to ne brini. Sad mozes da legalizujes lagano, primaju sve oberucke.
Samo... kad legalizujes zvanicno, prvo ces platiti porez za ovu godinu, a onda ocekuj ubrzo da ce ti stici da platis 5 godina u nazad porez. I nema nazad, ni sa najboljim advokatima. I jedan mali savet, nikako ni pod razno ne deli kucu na odvojene jedinice, sve ujedno nek ti bude. I prijavi se da zivis tu, smanjice ti porez za 50% ili najvise 20k din :)
klasican divljak

Gvozden

Despicu, jesi siguran za to oko legalizacije? Cini mi se da su jos vise zategli. Ili ima neki modus da se sve to resi koji ne znam. Nek je i koverta, ali sad ti treba arhitekta i kad rusis stari objekat. Tj bez potpisa nema rusenja. BAr ne legalnog.

mareskin

Citat: Gvozden poslato 18 Januar, 2021, 13:20
Despicu, jesi siguran za to oko legalizacije? Cini mi se da su jos vise zategli. Ili ima neki modus da se sve to resi koji ne znam. Nek je i koverta, ali sad ti treba arhitekta i kad rusis stari objekat. Tj bez potpisa nema rusenja. BAr ne legalnog.


A lokalilzovani zemljotres u neèijem dvori¹tu u toku noæi je nemoguæ?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

despic

Ne mogu biti siguran za druge gradove...al meni su prihvatili oberucke bez po muke. Al da sam znao, odugovlacio bih kolko god moze. Nista koverte, sve regularno. Ja ne volim te mito varijante. Panduru u zivotu nisam dao din iako sam znao da cu naduvati.
klasican divljak

DebeliZmaj

ma kakva legalizacija... sve to rusiti ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Pa.. donekle se slazem. Ima objekata koji su ono...blago receno ruglo. Da ne pricam sto stoje godinama bez fasade...pa prijatelju sto nisi malo manju kucu napravio i za razliku uradio fasadu. Neke zgrade nepravilno nakrcane u Zemunu, Karaburmi, Krnjaci, Borci. Dorcolu su poceli da jebu mater al makar ima nekog reda. Kaludjericu ne bih komentarisao, sramotno. Tu su i Zarkovo i Zeleznik, nista bolji. Mnogo nam je ruzan grad...pre neki dan prolazim sava malom i ono je tuga, zimi pogotovo. Nikad ne moze biti "elitno" mesto napravljeno na temeljima magacina i skladista...ceo taj kraj je uklet
klasican divljak

El Jefe

Куће се остављају незавршене због плаћања пореза.
Друштво за заштиту од животиња

despic

Rekao sam fasadu, ne krov. A i za to nisam 100% siguran. Neces izbeci porez ako nemas fasadu. Ako je tako, ja cu moju da skinem odmah i stavim je iznutra  :D ;D
klasican divljak

El Jefe

Незавршена једна или пар просторија и недостатак фасаде. Гомила је таквих кућа била дуж ибарске
Друштво за заштиту од животиња


UFF

Citat: despic poslato 18 Januar, 2021, 12:36
Ma laganica ti je to ne brini. Sad mozes da legalizujes lagano, primaju sve oberucke.
Samo... kad legalizujes zvanicno, prvo ces platiti porez za ovu godinu, a onda ocekuj ubrzo da ce ti stici da platis 5 godina u nazad porez. I nema nazad, ni sa najboljim advokatima. I jedan mali savet, nikako ni pod razno ne deli kucu na odvojene jedinice, sve ujedno nek ti bude. I prijavi se da zivis tu, smanjice ti porez za 50% ili najvise 20k din :)

porez vec placam
prosle god nije bio ni malo pa sam se sad prijavio ovde i trebalo bi da bude 50% manji
ne znam samo na osnovu cega utvrdjuju koliki je porez kad ne znaju ni koliko kvm imam nit koliko objekata  [ludak]