Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Zove mene danas neka iz telenor-mobi banke da mi da vrh ponudu, inace me zovu svaki drugi dan da mi oderu kozu s ledja. Ja joj objasnim lepo sta je vrh ponuda koju ona moze da mi da, ona se naljuti i rece mi da budem pristojan i da se razgovor snima. Pa ti posle budi nacisto sa zenama.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

реци јој пушите курац и све најбоље и прекини везу па нека снимају

Kostić

оклепи ме јутрос један вратима по нози пожурио да пазари шта му треба за божић жена чека не гледа огледало ништа не би нисам пао мало се одбио и наставио ја наставио он

Kostić

први снегић и моје малено Ја


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

https://www.youtube.com/watch?v=8sxwMqe09Sw#

Nakon duge sage, od skoro 4god konacno je dosao i taj dan da dozivim povatak dozvole(svih kategorija).

Cim izvadim potvrdu(iliti samo da prdam u mupu) i registrujem motor, vreme se malo razbistri neka zurkica mora' padne ;D ;D ;D Voli vas i ljubi vas blesavi loshmi :D  [srce]

misa-pei

Ko èeka, doèeka. Nek' je sa sreæom, vo¾nja part 2!
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

ако је ово истина онда сви негативни бодови оно кад ти баш узму јел ту дозволу са 18 + тих бодова па и они излапе после застаре? ако је тако цео форум има добије дозволу назад  ;D

El Jefe

Дозволе су за слабе
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Citat: Kostiæ poslato 15 Januar, 2021, 04:58
ако је ово истина онда сви негативни бодови оно кад ти баш узму јел ту дозволу са 18 + тих бодова па и они излапе после застаре? ако је тако цео форум има добије дозволу назад  ;D

Ma djoku zastare, seminar, predavanje, polaganje, 48K... sad sam dozivotno ogranicen na 15...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

Citat: El Jefe poslato 15 Januar, 2021, 10:52
Дозволе су за слабе

свака ти дала пичке и вина напокон да неко каже нешто паметно

Citat: Glava Dole poslato 15 Januar, 2021, 14:56
Citat: Kostiæ poslato 15 Januar, 2021, 04:58
ако је ово истина онда сви негативни бодови оно кад ти баш узму јел ту дозволу са 18 + тих бодова па и они излапе после застаре? ако је тако цео форум има добије дозволу назад  ;D

Ma djoku zastare, seminar, predavanje, polaganje, 48K... sad sam dozivotno ogranicen na 15...

предавање? коме? вама деци ок мени кад би неко почео да предаје и да ми држи семинар ја би извуко пиштољ и пуцо у себе јефтиније ми а и лепша је смрт него да изгинем на улици црева да ми се развлаче кад ми врате дозволу

UFF


despic

Nemoj da zajebavate da bodovi ne zastarevaju?
klasican divljak

Glava Dole

Ko kaze da ne zastarevaju? Zastareva sve al se jednom predata dozvola(jebo me dan kad sam im se javio) ne vraca bez seminara... inace standardica ako te ne navataju da potpises :D Sami bodovi lape posle 2god.

despic

Ma to mi kazi!
Meni istice sve ove god, ceka me strasni sud...a razmisljao sam da totalno iskuliram pricu... i licnu i vozacku..koji ce mi q...jedino mi zbog pasosa
klasican divljak

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Neam nista na sebe vec 10 god bas iz tog razloga :)
klasican divljak

PECA BMW

Citat: despic poslato 16 Januar, 2021, 00:04
Ma to mi kazi!
Meni istice sve ove god, ceka me strasni sud...a razmisljao sam da totalno iskuliram pricu... i licnu i vozacku..koji ce mi q...jedino mi zbog pasosa

I mene ceka zamena svih mogucih dokumenata :(
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

despic

Poslednji put sam vadio listing kazni recimo 2010e...nestace im onog perforiranog papira ovog puta sigurno.
klasican divljak