Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Захваљујем колеги који ми је показао да Хонда 800 иде брже низ Венац од Хонде 125
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Захваљујем члану породице који је после разговора на кућном телефону оставио отворену линију 14. сати и 53. мин
Друштво за заштиту од животиња


Gvozden

Heblovi su do jaja, ideja i realizacija...

bogdan

ceo dan , pre podne sam spustio u vodu camac posle opravke , da ga probam ( rumunske registracije jer je zaplenjen od strane naci-parka) divno vreme i lepa voznjica  a posle podne odo smo u sumu po gljive sa komsijama i naravno odmah degustacija , nirvana

















mkt


Ivicat

Sad sam se setio dogadjaja kad sam bio mali. Vozio sam bajs i stalno me jedan dzukac jurio. Napravim se pametan i ponesem granu da ga osinem kad me pojuri. Ja vozim bajs, grana u ruci. Dzukac pocinje da juri. Ja pratim svoj plan. Ustanem sa sedista da ga jace udarim. Zamahnem i promasim. Hajde sto sam ga promasio, nego kraj grane zavrsio u zicama zadnjeg tocka. Tako sam se prosuo da nisam znao gde sam. Gledam gde je dzukela da me ne napadne, a ona stoji i gleda. Verovatno misli, gledaj budale. Ali, vise me nikada nije jurila.

ЯЭВОЛУТИОН

ja na putu pola kilometra ispod mene imam neki copor lutalica koji se zalece i na kola i na motore...ne uvek ali kad su raspolozeni.....pre tri godine naprskao ceo copor biber sprejem.....pa ono je za skrivenu kameru....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4


UFF

hehe sad mi dodje da okacim fotku sa jedne od ranihmm voznji

dzimika

Kod mene u komsiluku ima jedna lujka, uvek neku lutalicu ima u dvoristu a nema ograde, svako vece kad sam se vracao sa posla izlece na mene ali nekako kao da tacno tempira da dodje na bok da me uhvati za nogu, jedno vece se zezne pa ubrza malo, primetim ga i tako ga lepo odalamim levom nogom, nikad vise nije izaslobiz dvorista, bar ne na mene, ali generalno su se ljudi zalili jer je kuce bas bilo divlje i cak par puta kidisalo na decu, ali lujka je pa nema poente

DebeliZmaj

zbog problema sa tim ludim psim drugrica je kupila Kengal-a .. ono tursko tele  ... 60-70kg vec ima ...
kad ode u vikendicu i odvede u setnju svi utihnu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 18 Novembar, 2020, 11:47
zbog problema sa tim ludim psim drugrica je kupila Kengal-a .. ono tursko tele  ... 60-70kg vec ima ...
kad ode u vikendicu i odvede u setnju svi utihnu...

Tako i meni sa Maksom. Laju kuce, laju i kad priðemo njihovom dvori¹tu zvi¾duæu i gledaju u stranu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gvozden

Citat: DebeliZmaj poslato 18 Novembar, 2020, 11:47
zbog problema sa tim ludim psim drugrica je kupila Kengal-a .. ono tursko tele  ... 60-70kg vec ima ...
kad ode u vikendicu i odvede u setnju svi utihnu...
Moj kum ima 6 komada. Strasno.. Otkad ima te pse dvoriste mu je kao Jurasic Park. To su ogromni psi, jos ako nemas vremena da se sa njima bavis ceo dan, bolje da postavis mine po avliji. Sigurnije je.

despic

Hahahahhahahahahahhhaha
Imas problem sa lutalicama i kupis tele da ti bude na grbaci bar 10 godina
klasican divljak

PECA BMW

Citat: Gvozden poslato 18 Novembar, 2020, 13:36
Citat: DebeliZmaj poslato 18 Novembar, 2020, 11:47
zbog problema sa tim ludim psim drugrica je kupila Kengal-a .. ono tursko tele  ... 60-70kg vec ima ...
kad ode u vikendicu i odvede u setnju svi utihnu...
Moj kum ima 6 komada. Strasno.. Otkad ima te pse dvoriste mu je kao Jurasic Park. To su ogromni psi, jos ako nemas vremena da se sa njima bavis ceo dan, bolje da postavis mine po avliji. Sigurnije je.

Tvoj kum bogat covek kad ima love da hrani 6 teleta ( 12 ljudi)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Citat: Gvozden poslato 18 Novembar, 2020, 13:36
Citat: DebeliZmaj poslato 18 Novembar, 2020, 11:47
zbog problema sa tim ludim psim drugrica je kupila Kengal-a .. ono tursko tele  ... 60-70kg vec ima ...
kad ode u vikendicu i odvede u setnju svi utihnu...
Moj kum ima 6 komada. Strasno.. Otkad ima te pse dvoriste mu je kao Jurasic Park. To su ogromni psi, jos ako nemas vremena da se sa njima bavis ceo dan, bolje da postavis mine po avliji. Sigurnije je.

ona ima jednog
zove se Leo i inace je pufnica maza
ali vidi ne uazi u dvoriste i psi koji mu
lose pogleaju prema gazdarici ...

jedino ima neka veverica od koje mu zent :))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: despic poslato 18 Novembar, 2020, 16:38
Hahahahhahahahahahhhaha
Imas problem sa lutalicama i kupis tele da ti bude na grbaci bar 10 godina

ako imas za kucu i dvoriste i vikendicu ... generalno ne kukas za porez i ne razisljas dal ces imati
da hranis psa ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 18 Novembar, 2020, 21:57
Citat: despic poslato 18 Novembar, 2020, 16:38
Hahahahhahahahahahhhaha
Imas problem sa lutalicama i kupis tele da ti bude na grbaci bar 10 godina

ako imas za kucu i dvoriste i vikendicu ... generalno ne kukas za porez i ne razisljas dal ces imati
da hranis psa ...
zavisi sta radis.....belo, zuto.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Novembar, 2020, 22:34
ako imas za kucu i dvoriste i vikendicu ... generalno ne kukas za porez i ne razisljas dal ces imati
da hranis psa ...
zavisi sta radis.....belo, zuto.....
[/quote]

rade ljudi za platu ... e sad neko se snadje neko ne ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell