Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

On topic: joj ljudi, gledam malo pre nekog lika, neki sachmo, tako nesto cini mi se... jebe kevu kako je zanimljiv, odusevljen znaci.... a s ovih prostora je kako vidim... zna ga neko? :)

Kostić

Citat: El Jefe poslato 28 Avgust, 2020, 00:05
https://rs.rbth.com/zivot/90631-big-tits-matter

имо ја неку рибу из негде тамо доле горњи милановац ваљда и доносила ми зимницу и неку клопу ал кад легне на кревет једна сиса пола друга сиса пола и ја је пито брате где ја ба легнем и спаво јадан на паркету ко куче имала је сисе ко две лубенице од по 16 кила

zVuk

Citat: despic poslato 27 Avgust, 2020, 21:37

Sta je lose u tome sto me nervira debilizam?

....ako si mazohista, onda i nije lose...lose je jer dozvoljavas sebi da te nervira nesto sto  nema nikakvog uticaja na tvoj zivot i sto mozes lako da preskocis....

...ja stvarno ne razumem potrebu da se raspravlja o nekom nebitnom liku koji postavlja nebitne klipove...kad bi svako od vas koje tangiraju sachmovi postovi, postavio klip, njegovi klipovi se ne bi ni videli...a vi. raspravom o njegovim klipovima, mu samo dajete na znacaju..
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mali_zmaj

Mator a pobudalio!!  Znaèi jedna te ista budala,al doakali su mu!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

dzimika

Uvek je dovoljna samo jedna budala

despic

Zvuce moram...jace je od mene.
Takav sam i van tastature. Nakotilo se debila
klasican divljak

dzimika

Ne nego debili sada dolaze vise do izrazaja jer svi imaju pristup internetu, nekada u sretno doba samo pojedini su imali pristup, bilo i tada ali jako malo

Ono sto je cinjenica u zadnjih par godina je da je forum kao mesto za pricu/dobijanje informacija prevazidjen, zamenile su ga viber i fb grupe, chetovi i slicno, brza je komunikacija i brze se dodje do odredjenih informacija koje su ili usko vezane za temu grupe ili sire u zavisnosti od grupe do grupe
svidjalo se to nekima ili ne ali tako je, pored toga ljudi su shvatili vremenom gde zele da budu i skim vreme da provode pa samim tim daju prednost grupama

despic

Istina, bilo ih je oduvek i internet im je omogucio slobodu. Ja ne mogu docekati dan kada ce yt i gugl da uvede neki algoritam za filtriranje i brisanje brda govana.
klasican divljak

El Jefe

И долазимо до суштине. Некада давно мотоциклисти и компјутераши су били људи из бранше, уско повезани. Данас свака будала седа на мотоцикл и за комп.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

tada su na motor sedali pojedinci da nesto pojebu,,,,a sada za kompjuter....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

ti,naravno trenutno pises sa motora :)

dzimika

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Avgust, 2020, 22:09
tada su na motor sedali pojedinci da nesto pojebu,,,,a sada za kompjuter....
ne treba ni kompjuter, samo bilo koji telefon iz prethodne 4 godine vise nego dovoljno :)

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Avgust, 2020, 22:09
tada su na motor sedali pojedinci da nesto pojebu,,,,a sada za kompjuter....

i motor i komp da bi jebo treba samo paceniku, a i tad nece pojebati nista dobro

ali neki pojebu pa se ozene, onda zena sere za motor npr i on hoce da ga proda a ja sam tu da pomognem

despic

da jebes zenu il da otkupis motor?
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


isterivac

Za vikend smo se svi smejali i oti¹li kuæama modri sa osmesima na licu

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

DebeliZmaj

05:20 klinci koji pevaju na ulici ;))) dobro jutro zelim ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr