Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#20620
Citat: Ga¹par poslato 11 Jul, 2020, 21:41
Citat: despic poslato 11 Jul, 2020, 10:57
Iam ja neke kolege koji gistro zaradjuju i po 3k$. Tako bar kazu. Nema niko kola a kamoli motor...oskudno obuceni...
Deluje kao da nema pas za sta da ih ujede, ne znam bas koji su im prioriteti. Da se smrce svaki dan opet bi ostalo nesto valjda. Bice pre da lazu ko psi, il ne znaju da racunaju.
Srbi su izgleda pored velicine kite i potrosnje automobila/motora poceli da lazu i o mnogim drugim stvarima.
Al istina, vidi se ja coveku promena cim malo vecu platu dobije. Odma je to sila, muda prste na sve strane...kao i pamet

Imam ja "drugara" koji ima 360.000, skroz sluèajno sam snimio.

- Nikada nije platio kafu kad smo seli, ili da za sebe ili kuka kako nema sitno
- Nikada nije pozvao na kafu, ruèak, izlazak, ....
- Kada god ne¹to treba da se radi, poziva drugare i raspaljuje ro¹tilj. Ne znam da je ikada platio fizikalce.
- Kod renoviranja, sreðivanja, ... uvek gleda da uradi sam, makar bilo lo¹ije i trajalo dosta du¾e.
- Vozi auto od 5.500 EUR, ne planira da ga menja
- Retko putuje, jo¹ reðe izlazi iz kuæe.
- Nema dece, nema porodicu, nema rashoda, dobro mu je u Srbiji, dobro mu je sa Vuèiæem, ....

Jednostavno, postoje takvi ljudi i ne vidim kako u¾ivaju u ¾ivotu, al dobro,... otkud znam, ja to nikada razumeti neæu.
Jel se to samo meni èini ili si opisao nekoga koga poznajemo bar deceniju... :D Nisam siguran da mu je i dalje ba¹ dobro sa vuèiæem... ;D






Citat: DebeliZmaj poslato 11 Jul, 2020, 02:27
lazic:

trazim trazim i nadjem i onda nadjem posao ;) vec sam ti obajsnio... ispod odredjene cifre necu da radim

da do pre dva meseca nisi imao para da reg motor... tako bese ili gresim ?:) sad si usa u wow 1000e platu
i kenjas nesto kosticu za iznos :) ... la samo cutim i smeskam se na tu tvoju cifru :) ...




Ti kad poène¹ da lupa¹ napravi¹ idiota od sebe... Ah da, zabole te za to... Do pre 2 meseca nisam imao da registrujem motor... ??? [facepalm] Sad sam u usa wow 1000e platu... :o [facepalm] "La" samo æuti¹ i sme¹ka¹ se na cifru? [facepalm] Brate, nemoj da me vuèe¹ za jezik, znam i ja pone¹to, za razliku od tebe koji kao vesiæ i vuèiæ i brnabiæ i ostali samo izmi¹lja¹ da bi bio zanimljiviji "èitaocima"... [facepalm]

Nemoj da se sutra provede¹ kao neke tvoje kolege koje ne voli¹, pa da opet ne kenja¹ po sirotinji godinama... Za jedno si u pravu, ni ja veæ 5 godina ne menjam posao ispod odreðene cifre... Ako si takvo mudo kakvim se la¾no predstavlja¹, izbunari kolika mi je plata pa napi¹i... [srednjiprst]





milomir22

Citat: Ga¹par poslato 11 Jul, 2020, 21:41
Citat: despic poslato 11 Jul, 2020, 10:57
Iam ja neke kolege koji gistro zaradjuju i po 3k$. Tako bar kazu. Nema niko kola a kamoli motor...oskudno obuceni...
Deluje kao da nema pas za sta da ih ujede, ne znam bas koji su im prioriteti. Da se smrce svaki dan opet bi ostalo nesto valjda. Bice pre da lazu ko psi, il ne znaju da racunaju.
Srbi su izgleda pored velicine kite i potrosnje automobila/motora poceli da lazu i o mnogim drugim stvarima.
Al istina, vidi se ja coveku promena cim malo vecu platu dobije. Odma je to sila, muda prste na sve strane...kao i pamet

Imam ja "drugara" koji ima 360.000, skroz sluèajno sam snimio.

- Nikada nije platio kafu kad smo seli, ili da za sebe ili kuka kako nema sitno
- Nikada nije pozvao na kafu, ruèak, izlazak, ....
- Kada god ne¹to treba da se radi, poziva drugare i raspaljuje ro¹tilj. Ne znam da je ikada platio fizikalce.
- Kod renoviranja, sreðivanja, ... uvek gleda da uradi sam, makar bilo lo¹ije i trajalo dosta du¾e.
- Vozi auto od 5.500 EUR, ne planira da ga menja
- Retko putuje, jo¹ reðe izlazi iz kuæe.
- Nema dece, nema porodicu, nema rashoda, dobro mu je u Srbiji, dobro mu je sa Vuèiæem, ....

Jednostavno, postoje takvi ljudi i ne vidim kako u¾ivaju u ¾ivotu, al dobro,... otkud znam, ja to nikada razumeti neæu.


Ovo Uff leb'te jeb'o!!!

Doduse, ne znam za ove kafe i placanje u kaficima, ovo ostalo podudarno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Ontopic

Put Sokobanja-Zajecar, malo iskopan i u zakrpama, ali prelep, sav u krivinama, nigde nikog, ja skinuo majicu i kacigu i terao kao u mladosti, s vetrom u kosi. Davno nisam isao na lepsu voznjicu, iako sam bio sam.



"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nije UFF Laziæu i Milomire, drugi je  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


UFF

sta ce mu auto od 5.500eur kad ne izlazi iz kuce?
i od 1.500eur moze da mu zavrsi za narednu deceniju
a kakve kurve jebe i koje droge koristi to moze samo da se nagadja  [rofl]
mada je mozda bolje da se ne zna jer ako onda neki krenu da uporedjuju zivote moze da se desi da se opasno smore  [rofl]

i taj lik je glup ko qrac ko god da je, fizikalci su dugorocno mnogo jeftiniji od rostilja za drugare jer fizikalce mozes da drkas i da im ne platis ako zajebu a i ne dugujes im uslugu posle tako da te rostilj za drugare akcije prave samo neiskusni i vise iz zelje da podele iskustvo sa njima nego da ustede

TEEfqd

nije ni poenta u zivotu da se uvek pruzas koliko si dugacak

Lazic

Ja se redovno pru¾am vi¹e... [facepalm] ;D

Kostić

#20628
кој вам је курац што је змај опет црн укини му опцију да може да отвара нову тему што одма јао него мене брине да се не зацопа у симониду па кад га риба види побегне

и кој вам је курац да напушиш курцем перу магнума и курчиш се да ти се може па исти си ко и онај чије се име не изговара имаш власт сад знамо какав си хе хе хе

ћизла тебра ја не бих гласао за тебе све и да ми даш министарство финансија и трезор у личну својину кеве ми моје

одцрни змаја ја уживам кад почне о како има плату и не ради ништа немој да смо педери да нас нема нико не би знао да човек постоји будимо људи будимо искулирај змаја група грађана

Lazic

I ba¹ me zabole da li nekome to smeta... :-* Postao je naporan vi¹e nego obièno, imam veæih briga u ¾ivotu nego da jurim njegove trol teme, lepo sam mu rekao d'ima ¾uti karton... ;D
Vratiæu ga kad poène da mi nedostaje, za par godina... ;D ;D ;D
Elem, ni najmanje mi ne smeta sa podjebavanjem navikao sam, ali zamisli da sad i ja poènem da otvaram teme kao ¹to debeli lupa enter... ??? :o ;D Svi bi me iznapu¹avali da smaram i obesmi¹ljavam forum...

Kostić

дао сам ти минус јер тебе нико није бановао кад си човека курцем хранио  а о обесмишљавању форума да не почињемо

TEEfqd

Citat: Lazić poslato 12 Jul, 2020, 08:04
Ja se redovno pružam više... [facepalm] ;D

to je dobar nacin da ti rezultat bude -zivot od plate do plate.
gledam ovamo preko, uzeo covek jedan auto na kredit, drugi, stan, opremio stan....
kuka mi ne zna kako da trazi povecanje plate a jebu ga u firmi, radi najvise itd.

pa normalno da jebu kad je samom sebi oduzeo slobodu.

jedno je kad neko ko ima vec ustedjevinu ili nekoliko izvora novca da moze da zivi i bez tog posla,
a drugo kad si golja bez dinara sa nekoliko kredita. ponasa se covek drugacije hocu reci.

kazem lepo tom istom coveku kako da trazi povisicu...preduslov nemas kredite i imas pare vec. onda odes kod gazde kazes mu, gospodine povisica ili ce biti
posledice po vas posao tj ostacete bez radnika. odma se sve kockice sloze i to same od sebe.

al jebeno je izvaditi guzicu iz novog bmwa sad, jebiga [rofl]

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 12 Jul, 2020, 08:39
дао сам ти минус јер тебе нико није бановао кад си човека курцем хранио  а о обесмишљавању форума да не почињемо
https://www.motomanijaci.com/index.php?topic=25294.msg887200#msg887200
:D


@crvena senka:
Prièa mog ¾ivota... ;D Uglavnom posledica neke nu¾de u nekom trenutku... Ali kad nauèi¹ da mobuje¹ poslodavca kao debeli, opet sve kockice doðu na mesto... ;D

TEEfqd

vala bas. nego, ne znam da li se ta logika primenjuje i na srbiju. ovamo je u interesu gazdi da te zadrzi.
srbija je dosta drugacija. dignes kamen nadje se odma iljadu ljudi koji bi da rade za komad leba sa pogledom
na seficu simonidu u tangama. cast izuzecima kao sto je debeli

dzimika

I ovde je postalo slicno kao preko, caka je sto dobroh radnika manjka, nije se promenilo samo kod vlasnika kojima nije doslo iz dupeta u glavu a kukaju na radnike a placaju ih sisarkama, to mozes da primetis koji su po cestim oglasima za posao za jedan te isti posao, pratio sam oglase nekada dosta cesto pa sam uvideo koji su takvi

Kostić

ја нисам ничији јатак боли ме курац за змаја али ми је жао јер он једино овде може да буде велики човек и то му не треба бранити не само њему никоме бајдвеј кад је лазић узо крамп у руку  и нешто створио никад је те глупости ја дајем више чега дајеш више магле у конзерви исто ко и змај парадајз и месо не расту у екрану него у земљи добар радник је пољопривредник који произведе храну радник у фабрици који поизведе производ опипљиво материјално а не ово говно од кликћи мишем еј ви мишокликци ви нећете да имате пензију ви сте бићете у лепом проблему хе хе тачније милим да нема ништа од оног 2050 2100 мислим да је близу једна лепа пропаст 30 година није мало а нерад и шопинг центре сетите се како се прича зашто је комунизам пропо ето змај данас ужива али сутра опа миле м не а мда хе хе хе

лазићу педеру вратио си ми минус

despic

Arbeit und Disziplin i ne mora...al Ordnung mora da bude.
Koji ce qrac 554 teme o istom qrcu kad se iovako u svakoj temi pise o tom istom qrcu. Nisam za ban, al sam za protiv otvaranje novih, nepotrebnih tema.
klasican divljak

Gašpar

Citat: dzimika poslato 12 Jul, 2020, 09:37
I ovde je postalo slicno kao preko, caka je sto dobroh radnika manjka, nije se promenilo samo kod vlasnika kojima nije doslo iz dupeta u glavu a kukaju na radnike a placaju ih sisarkama, to mozes da primetis koji su po cestim oglasima za posao za jedan te isti posao, pratio sam oglase nekada dosta cesto pa sam uvideo koji su takvi


Pre nekog vremena imao sam tu nesreæu da pregledam i profiltriram pristigle CV-jeve.

Od 107 pristiglih.
60 nema struènu spremu za ono ¹to se tra¾i niti iskustvo.
30 nema nikakvo iskustvo u toj oblasti, ima spremu ali treba da cilja na ni¾u poziciju.
8 nema apsolutno nikakvih dodirnih taèaka, tipa pekari, automehanièari, ...
5 prekvalifikovanih za tu poziciju, samo bi se downgradeovali
4 odgovarajuæa, ali ne da padne¹ na dupe, nego eto mogu da uðu u u¾i izbor.

A onda kad doðe do upoznavanja, shvati¹ da je jedan fejkovao CV, drugi se oèigledno provlaèi preko tuðe grbaèe i ostaje ti da odabere¹ izmeðu dvoje. Jedan tra¾i nerealnu platu u skladu s pozicijom, drugi je do¹ao da vidi koliko mo¾e da dobije pa da ucenjuje trenutnog poslodavca da ima bolju poziciju.

Rezultat posle mesec dana muke - Nema novog zaposlenog, ajmo u drugi krug  [rofl] [rofl] [rofl]

Gašpar

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2020, 06:27
i taj lik je glup ko qrac ko god da je, fizikalci su dugorocno mnogo jeftiniji od rostilja za drugare jer fizikalce mozes da drkas i da im ne platis ako zajebu a i ne dugujes im uslugu posle tako da te rostilj za drugare akcije prave samo neiskusni i vise iz zelje da podele iskustvo sa njima nego da ustede

Apsolutno pretaèno! Nema jeftinije nego da plati¹ onome ko se time bavi.