Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

lazic:

trazim trazim i nadjem i onda nadjem posao ;) vec sam ti obajsnio... ispod odredjene cifre necu da radim

da do pre dva meseca nisi imao para da reg motor... tako bese ili gresim ?:) sad si usa u wow 1000e platu
i kenjas nesto kosticu za iznos :) ... la samo cutim i smeskam se na tu tvoju cifru :) ...



Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

rejvolution: mogu ti dam kontakt pa je juri preko linkedin-a ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

ivicat:
pa eto vidis kako sam dobar makar nisam zakazao sastanak negde u gradu da popricamo oko posla ili novi sad .... kao sto
obicno zakazem smaracima i samo se ne pojavim ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Stekao sam utisak da na ovom forumu niko sem mene nema platu ispod soma i po evra. A kad se skupimo negde na druzenju, nasih 10-ak motora ne vrede ni 15 000 evra. Ili sve ode na kurve i drogu ili se prdi u vetar.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

ocigledno je da nisu svima isti prioriteti...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Iam ja neke kolege koji gistro zaradjuju i po 3k$. Tako bar kazu. Nema niko kola a kamoli motor...oskudno obuceni...
Deluje kao da nema pas za sta da ih ujede, ne znam bas koji su im prioriteti. Da se smrce svaki dan opet bi ostalo nesto valjda. Bice pre da lazu ko psi, il ne znaju da racunaju.
Srbi su izgleda pored velicine kite i potrosnje automobila/motora poceli da lazu i o mnogim drugim stvarima.
Al istina, vidi se ja coveku promena cim malo vecu platu dobije. Odma je to sila, muda prste na sve strane...kao i pamet
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

ja nemam platu

ceri vrtic 50e
klincu treninzi 50e
svaki dan prodavnica 20e x 30....600e
porez na kucu 400 e/12mes....35e
rega kola 250e/12m......20e
racuni 200e
gorivo nerealnih 100e
------------------------------
sve je to bez obuce i odece, rostilja i letovanja.......zena ne radi.....a trosi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

nece da ode...doduse preti...a nova nece da zivi u zajednici.....ozbiljan problem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

Te sto prete su najgore..ne odu nikad.
Idi ti
klasican divljak

Glava Dole

Sledeca tema: kako sam se zahvaljujuci manijacima razveo i ostao suva kurca [rofl]

El Jefe

Ви сте колега квалификовани само за други део теме, или грешим?
Друштво за заштиту од животиња

despic

Kolega misli da se ljudi zene da bi jebavali cesce...
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: despic poslato 11 Jul, 2020, 12:20
Te sto prete su najgore..ne odu nikad.
Idi ti

probao par puta....deca placu...otisli i majka i otac kad ja odem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

vec vidim tem a : kako se ne-menja zena ... sad imam dvoglavu azdaju
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

dvoglave azdaje su kurac,.....kerberi rules
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Citat: despic poslato 11 Jul, 2020, 10:57
Iam ja neke kolege koji gistro zaradjuju i po 3k$. Tako bar kazu. Nema niko kola a kamoli motor...oskudno obuceni...
Deluje kao da nema pas za sta da ih ujede, ne znam bas koji su im prioriteti. Da se smrce svaki dan opet bi ostalo nesto valjda. Bice pre da lazu ko psi, il ne znaju da racunaju.
Srbi su izgleda pored velicine kite i potrosnje automobila/motora poceli da lazu i o mnogim drugim stvarima.
Al istina, vidi se ja coveku promena cim malo vecu platu dobije. Odma je to sila, muda prste na sve strane...kao i pamet

Imam ja "drugara" koji ima 360.000, skroz sluèajno sam snimio.

- Nikada nije platio kafu kad smo seli, ili da za sebe ili kuka kako nema sitno
- Nikada nije pozvao na kafu, ruèak, izlazak, ....
- Kada god ne¹to treba da se radi, poziva drugare i raspaljuje ro¹tilj. Ne znam da je ikada platio fizikalce.
- Kod renoviranja, sreðivanja, ... uvek gleda da uradi sam, makar bilo lo¹ije i trajalo dosta du¾e.
- Vozi auto od 5.500 EUR, ne planira da ga menja
- Retko putuje, jo¹ reðe izlazi iz kuæe.
- Nema dece, nema porodicu, nema rashoda, dobro mu je u Srbiji, dobro mu je sa Vuèiæem, ....

Jednostavno, postoje takvi ljudi i ne vidim kako u¾ivaju u ¾ivotu, al dobro,... otkud znam, ja to nikada razumeti neæu.

despic

Taj tvoj je jos i dobar...oce i da raspali rostilj, da uradi i ima i kola...
klasican divljak

Ostoja

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Jul, 2020, 11:50
nece da ode...doduse preti...a nova nece da zivi u zajednici.....ozbiljan problem.
Navijam za tebe..
[thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...