Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

meni su kao klincu uvek bili zanimljivi one sarene ploce.... imam ih negde u podrumima ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2020, 16:21
Milanèe, smanji to malo... :D

Imam dosta ploèa, ali 120e je previ¹e za toliko ploèa... ;D :-*

Mada, mo¾e¹ i da zanemari¹ moje mi¹ljenje, ja nisam u igri za gramofonom, nemam ga gde... :D
Brate Laki, stvarno si naopak, uzeh opet da slu¹am akai kad ono opet ne radi jedan kanal. Ni¹ta od prodaje i dalje imam osmeh na licu al kiseli. Srediæe njega bili 😡

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Sredio ga Bili😋 zamenjen glavni kabl koji ide do pojaèala, bio je u prekidu pa èas radi èas ne. Ako neko hoæe ekstra spravu mo¾e na pm.

Lazic


DebeliZmaj

ma jok to se pobili kupci ko ce da pare za ... anticko izdanje opreme....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Jun, 2020, 11:53ma jok to se pobili kupci ko ce da pare za ... anticko izdanje opreme....
O DZ digitalno dete, vidi se da ti nije poznata stara ¹ema "dodji do mene da slu¹amo ploèe" i kad posle kresanja ustane¹ gologuz da promeni¹ ploèu i pusti¹ doors-e i light my fire, a cura shvati bukvalno 😀 ko je iz te generacije kupiæe, dovoljno je da ga pogleda pa da izvrti seæanja, ploèe ne mora da vrti.
P.S. dodji da slu¹amo CD ili mp3 nikad nije za¾ivelo.

stilgar

#20487
Citat: Laziæ poslato 21 Jun, 2020, 11:45
Znaèi nisam ja kriv... ;D
Kriv si kriv, posle montiranja nove igle i glave je radio lepo 😀 al hvala ti, da ne pomenu i da ja ne probah ponovo, obruko bi se, da prodam faliènu stvar. Ovako je ispalo dobro 👍

DebeliZmaj

Citat: stilgar poslato 21 Jun, 2020, 14:10
Citat: DebeliZmaj poslato 21 Jun, 2020, 11:53
ma jok to se pobili kupci ko ce da pare za ... anticko izdanje opreme....
O DZ digitalno dete, vidi se da ti nije poznata stara ¹ema "dodji do mene da slu¹amo ploèe" i kad posle kresanja ustane¹ gologuz da promeni¹ ploèu i pusti¹ doors-e i light my fire, a cura shvati bukvalno 😀 ko je iz te generacije kupiæe, dovoljno je da ga pogleda pa da izvrti seæanja, ploèe ne mora da vrti.
P.S. dodji da slu¹amo CD ili mp3 nikad nije za¾ivelo.

ako oprema nema opciju promene firmware = antikvitet ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Citat: Joker poslato 17 Jun, 2020, 14:04
Ja kada bih imao vremena da glodjem kokosku i pravim terminatora, ja bih bio najsrecniji covek na svetu ja mislim...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

ја сам јебо симониду у поткровљу које је смредело на лан и уље наоколо разбацани рамови слике на све стране тоска на асталу буре са сланим срделама из далмације поред плоча пуцкета идила да није било тоске и плоче јеб би нам био нескромно лош и трагичан


ја да немам времена да живим како ја желим ја бих се убио

Kostić

заборавих симонида је била реинкарнација џенис џоплин тоска је била моно

despic

bolje da si karo reinkarnaciju jim morrisona...imo lepse crte lica...ili roberta planta...makar je bio malo zenstveniji :)
klasican divljak

®or¾


Kostić

#20494
ружне рибе се добро јебу слао ми неки лик свој курац у фејс и размишљам мој је лепши онако накрив ал му нисам послао слику заузврат нек машта имо сам једну рибу имала је уши ко кварк из стар варса веће уши него глава а клемпаве ко је имо ружнију рибу од мене нек се похвали и интересантно је да ме кибицују педери посебно кад сам ироничан а рибе ништа не јебу сиротињу ал боле нас ђоле саће ана да усвоји онај закон па ће да ме просе ахахаххахаххххххххх

despic

hahaha istina...vise se trude da bude i drugog puta
klasican divljak

Kostić

#20496
нема лепше него кад те риба сисом изшамара нем ја ништа против педера људи су ко и ми али кад су навалентни еееее

е деспићу не знам баш да ли је тако зависи ко јебе него ружна али згодна за јебање лепа ал дебела са шерпом од рибе за пушење ако је и лепа и згодна добијеш назеб по мозгу и изнервираш се што немаш други курац на челу па да јебеш ко животиња а она пуши па све цокће итеби буде кул а ињој

него кад смо већ у паклу ал ко има најачи јеб мој рекорд је седам оргазама и умало осми ал је пала у несвест и спавала 12 сати и два дана ходала ко рахитична могу да их јебем док ми не досади или док се не уморим или док не изахнем и ништа ми није ај ви ко је знао боље

El Jefe

Имали сте среће колега што је пала у несвес. Има један келнер у НС што је једва спасао живу главу. Таман он да побегне, а она скочи, закључа врата и протури кључ испод њих. Спасли су га случајно тек после два дана.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

kosta je neostvareni glumac u filmovima za odrasle.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: Kostiæ poslato 22 Jun, 2020, 02:36
нема лепше него кад те риба сисом изшамара нем ја ништа против педера људи су ко и ми али кад су навалентни еееее

е деспићу не знам баш да ли је тако зависи ко јебе него ружна али згодна за јебање лепа ал дебела са шерпом од рибе за пушење ако је и лепа и згодна добијеш назеб по мозгу и изнервираш се што немаш други курац на челу па да јебеш ко животиња а она пуши па све цокће итеби буде кул а ињој

него кад смо већ у паклу ал ко има најачи јеб мој рекорд је седам оргазама и умало осми ал је пала у несвест и спавала 12 сати и два дана ходала ко рахитична могу да их јебем док ми не досади или док се не уморим или док не изахнем и ништа ми није ај ви ко је знао боље
ili je ne¹to obrisano, ali ne videh da je to bilo sa 200km/h na toèku u krivini sa izduvanom zadnjom gumom.