Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Bukvalno. Nahvalili mi tu pljeskavicu a realno nista posebno. A gramaza ni priblizna onoj koja pise

Lazic

Jedem godinama tu blizu na pijaci, mesara sa rostiljom, na licu mesta ti izmere koliko hoces, 200 grama uopste nije mala pljeskavica... Sinoc bio u 7-ici (Skopje), njihov big mek kosta 400 kinti i ima preko kilo jbt!!! Jedva sam pojeo pola... Jos mi nije dobro...

Gašpar

Ma kod Mileta je katastrofa. Plus mi deluje izuzetno prljavo.

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 16 Januar, 2020, 09:15
Jedem godinama tu blizu na pijaci, mesara sa rostiljom, na licu mesta ti izmere koliko hoces, 200 grama uopste nije mala pljeskavica... Sinoc bio u 7-ici (Skopje), njihov big mek kosta 400 kinti i ima preko kilo jbt!!! Jedva sam pojeo pola... Jos mi nije dobro...
Kad me vodis tamo? :)

El Jefe

Не идем више код Милета, рекао ми зубар да једем са друге стране.
Друштво за заштиту од животиња

balavurda

Nije mi jasno ko ovog matorog gura. Jednom otisao da jedem tamo, bolje da nisam. Niti ima 200g, niti cemu valja. Da ne pominjem koliko je matori usluzan, k'o da sam otisao da vadim licnu kartu.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 16 Januar, 2020, 11:52
Citat: Laziæ poslato 16 Januar, 2020, 09:15
Jedem godinama tu blizu na pijaci, mesara sa rostiljom, na licu mesta ti izmere koliko hoces, 200 grama uopste nije mala pljeskavica... Sinoc bio u 7-ici (Skopje), njihov big mek kosta 400 kinti i ima preko kilo jbt!!! Jedva sam pojeo pola... Jos mi nije dobro...
Kad me vodis tamo? :)
Sutra idem nazad u Bg, opet cu u februaru valjda... Cekam prolece da spicim motorcetom... :D Malopre pojedoh ostatak, jedva... :o :D

mrle

Vo Skopje ke odime zaedno so Juga i Hurri. Da gi vidime oni solarni paneli od mojot bratuèed. Pa da prajme biznis.

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Citat: mrle poslato 16 Januar, 2020, 15:02
Vo Skopje ke odime zaedno so Juga i Hurri. Da gi vidime oni solarni paneli od mojot bratuèed. Pa da prajme biznis.
Posle 3 dana ovde kao da si na srpskom pisao... :D

Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 16 Januar, 2020, 11:52
Citat: Laziæ poslato 16 Januar, 2020, 09:15
Jedem godinama tu blizu na pijaci, mesara sa rostiljom, na licu mesta ti izmere koliko hoces, 200 grama uopste nije mala pljeskavica... Sinoc bio u 7-ici (Skopje), njihov big mek kosta 400 kinti i ima preko kilo jbt!!! Jedva sam pojeo pola... Jos mi nije dobro...
Kad me vodis tamo? :)
Zipa ðale tebra, koju je Æizal vodo na pljeskavicu ta je sutra jedva na nogama bila ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Citat: Gavrolini poslato 16 Januar, 2020, 11:52
Citat: Laziæ poslato 16 Januar, 2020, 09:15
Jedem godinama tu blizu na pijaci, mesara sa rostiljom, na licu mesta ti izmere koliko hoces, 200 grama uopste nije mala pljeskavica... Sinoc bio u 7-ici (Skopje), njihov big mek kosta 400 kinti i ima preko kilo jbt!!! Jedva sam pojeo pola... Jos mi nije dobro...
Kad me vodis tamo? :)
Само опрезно Гаврило. Кога Лазич води на пљескавицу тога и опали
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

#20152
Stvarno? Nisam znao, hvala obojici... :D


Ovu mala zamalo mene odvede na pljeku, al` nisam mogao da jedem... :D 20 godina razlike, jeb`ga... :D






despic

ne riiise... 70 god...dobro se drzi
klasican divljak

El Jefe

Имали сте среће колега.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

.......ne seri......ta je vise jaja olupala dupetom nego sto si ti u kajganu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Свака  Вам је ка у владике
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Januar, 2020, 12:25
.......ne seri......ta je vise jaja olupala dupetom nego sto si ti u kajganu
Sistem admin, vaa¾i... ;D

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 17 Januar, 2020, 02:25
Stvarno? Nisam znao, hvala obojici... :D


Ovu mala zamalo mene odvede na pljeku, al` nisam mogao da jedem... :D 20 godina razlike, jeb`ga... :D







http://www.youtube.com/watch?v=IaVblo1iymw

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња