Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Mogli bi ti i ja Peco da se porokamo oko toga koliko ulja ide u dif za GS ;D

PECA BMW

Sumljam da si toliko brz , jer ja bezim za sve pare !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

milomir22

Citat: Gavrolini poslato 12 Februar, 2019, 18:41
ontopic
Ne znam da li je za ovu temu ili onu kontra... Juce sam na treningu posle mnogoooo godina prvi put dobio bas kvalitetne batine. Osecanja pomesana, jebeno kad poletis i umislis da nesto znas i onda dodje neko i spusti te brzo na zemlju. Pa sto onda kacim u ovu temu? Pa zato sto upravo motam bandazere i idem po jos :) ubijaju noge od low kickova, bubnja glava od udaraca, otekle podlaktice od blokova a ja se ipak jebeno smejem i to me cini srecnim :)


Drugar je godinama (recimo 10-12) trenirao kik-boks, ja sam ga uvek zajebavao sa "jebem ti tu tvoju "skolu" koju u startu ponistim s 2 dobre stangle i jos jednim bilmezom poput sebe".

Naravno da ne mislim tako i da nije lose trenirati zbog kondicije i jos 100 razloga, ali smo ga bas drndali za ovo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hattrick

Kad ste vec oko peglanja. Evo 15.03 veliki Spens, Megdan 4, Peglanje Vaso Bakocevic vs Hermes Franca, Ceda Pantic, bice (definitivno) oprostajni mec Duleta dzakica, i tako. Ko voli, mislim da ce biti dobro.  ;) Ako ne preteraju sa namestanjem.  ;)

MIGE

Citat: Hattrick poslato 12 Februar, 2019, 21:55
Kad ste vec oko peglanja. Evo 15.03 veliki Spens, Megdan 4, Peglanje Vaso Bakocevic vs Hermes Franca, Ceda Pantic, bice (definitivno) oprostajni mec Duleta dzakica, i tako. Ko voli, mislim da ce biti dobro.  ;) Ako ne preteraju sa namestanjem.  ;)
od juce me cerka lera da kupim karte..voli dete da gleda tucu i da se bije,bukvalno svaki dan ide na treninge i nije joj dosadilo...meni vise smor da je vozim svaki dan  [ludak]

eclipse4

Citat: milomir22 poslato 12 Februar, 2019, 21:16
Citat: Gavrolini poslato 12 Februar, 2019, 18:41
ontopic
Ne znam da li je za ovu temu ili onu kontra... Juce sam na treningu posle mnogoooo godina prvi put dobio bas kvalitetne batine. Osecanja pomesana, jebeno kad poletis i umislis da nesto znas i onda dodje neko i spusti te brzo na zemlju. Pa sto onda kacim u ovu temu? Pa zato sto upravo motam bandazere i idem po jos :) ubijaju noge od low kickova, bubnja glava od udaraca, otekle podlaktice od blokova a ja se ipak jebeno smejem i to me cini srecnim :)


Drugar je godinama (recimo 10-12) trenirao kik-boks, ja sam ga uvek zajebavao sa "jebem ti tu tvoju "skolu" koju u startu ponistim s 2 dobre stangle i jos jednim bilmezom poput sebe".

Naravno da ne mislim tako i da nije lose trenirati zbog kondicije i jos 100 razloga, ali smo ga bas drndali za ovo.

a sta ako je kik bokser isto bilmez sa 2 stagle....aha??? :)

Hattrick

Citat: eclipse4 poslato 12 Februar, 2019, 22:36
a sta ako je kik bokser isto bilmez sa 2 stagle....aha??? :)

Ili dodje sa jos 3 ortaka sa treninga, jer su uglavnom za divno cudo, prilicno druzeljubivi.  [rofl]

mali_zmaj

#19708
Ja krenuo na plivanje.,sav se upalio,al bit ce bolje,na treninge mi ne pada na pamet da idem,tako da se divim Gavri..,ja bih jos gore prosao,a jos je karate nije ni blizu kick boxu..
jin-jang

milomir22

Citat: Hattrick poslato 12 Februar, 2019, 22:55
Citat: eclipse4 poslato 12 Februar, 2019, 22:36
a sta ako je kik bokser isto bilmez sa 2 stagle....aha??? :)

Ili dodje sa jos 3 ortaka sa treninga, jer su uglavnom za divno cudo, prilicno druzeljubivi.  [rofl]

Utoka bi resila ovaj rebus.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Bilo ko se zamlacuje da sa bilo kojom borilackom vestinom mozes da se suprostavis pistolju je obicna budala. Od noza mozda mozes da imas srece da se odbranis da ne budes izboden ali ces svakako biti isecen bar po rukama. Koliko god da si spreman mozes se nositi sa najvise dva prosecna coveka koja ne treniraju. Sa tri vec nemas sanse. Ljudi se zamlacuju da ako treniraju mogu da ucine èuda, onda obicno nastradaju. Sto tice megdana po meni je vise cirkus. Dzakic je manje vise bio kesa i dok je bio u top formi, nikad nije imao ozbiljnog protivnika,postujem samo sto je jedan od pionira mma u srbiji. I sad su mu dovukli klinca koji trenira godinu dana i ima jedan meè. Vaso je zanimljiv lik ali nasuprot dzakicevog protivnika njemu su doveli penzionera. Kao zavrsio je taj lik diaza...jeste ali pre deset godina kad je diaz bio dete. Dzoker i tdi su vec visi level ali Mislim da ce SBC biti kvalitetniji dogadjaj.

Hattrick

Megdan je ustvari Vasov one-man-show od samog starta.  :) I nastao je posle one njegove FB prepiske sa Zvijerom. Lik je budaletina za medalju, ali dobar covek. Uvek pravi neki show, i zanimljiv je. Vole ga ljudi. Pita ga lik sa mma magazina da li ca da trazi revans Koreskovom u Bellatoru, kaze Vaso, jes prebio me kao macku, jetre vise nemam, da mu trazim revans, pa da me opet ubije kao konja, hvala lepo.  [rofl] Dzaka klasicna starleta, ovaj borac sto mu je dodeljen je sramota, na njegovom mestu bi me sramota bilo opste da se pojavim. Al dobro, hajde 5-ti oprostajni mec, valjda ce biti zadnji, pa ce moci da se posveti spasavanju pasa. Ilke i Pantic sasvim druga prica, nema dileme. Jedno na drugo kako je slaba scena i promocije MMA, dobro je i to da ima, pa hajde nek je i Megdan, bar da se nesto desava.

Gavrolini

Scena je odlicna kako je bilo do skoro i kako je u okolnim zemljama. Ali opet kazem SBC je meni dosta ozbljniji. Gledati jednog stoshi isija je vrednije nego sve ostale zajedno.

Kostić

један манијак и један маслачак

Lazic

Pogledaj prognozu za sledeæu nedelju, tek æe ti izmamiti osmeh... :D

Kostić

љубиша има тедеема 850 и сутра ћеме ошури по селу и сад целу ноћ клечим на прозору и молим се месецу да мој кавасаки буде бржи [yahoo]


љубиша полудео и опет има мотор  :o ;D

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Hurricane


Lazic


Lone Wolf

А ни кад киша пада.
Не може рај на земљи.