Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

#19540
doneo mi tapetar trosed i dve fotelje koji je presvuko i sad je ko nov. Tek mu je 47 ma, ovako podmladjen dozivece stotu :) dok je troseda sa mehanizmom simpo Jugoslavija nije zaboravljena :) kako je nekad radnicka klasa pravila stvari da traju, sve puno drvo i mehanizam od celika. Ovi u ikei traze 100000 za ivericu, lesonit i mehanizam od lima. nedam!



Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

stilgar

46000 din. materijal i nov dusek i 200 evra ruke, nije tajna. treba da mi uradi i tabure nije ostalo materijala ovakvog al uradice i njega u ovoj ceni kad pocnu da rade ovi sto prodaju od 8. januara.

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Flavius Valerius Aurelius


Boban_m

Odlicna stvar, a vidim i manjerke si nabacio.

Lazic


Flavius Valerius Aurelius

Citat: Boban_m poslato 06 Januar, 2019, 01:41
Odlicna stvar, a vidim i manjerke si nabacio.
Jok, to do¹lo uz motor.
Laziæu danas bilo 20 stepeni I obrnuo krug od 150km, sutra 25😂

UFF

Citat: Ostoja poslato 06 Januar, 2019, 00:20
Koliko para, ako nije tajna?

imam ja drugara iz osnovne skole odlicnog tapetara ako ti bude trebao
mene moj bracni krevet kostao 100eur jer rad nije naplatio a koristim ga vec drugu deceniju, sto kaze stilgar celicni mehanizam i puno drvo a ne ova govna sto danas prave

Ostoja

Kad se obraæam na krivo mesto...
Ko sve zna?
Uff
Trebaæe, èuæemo se.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 06 Januar, 2019, 06:03
Citat: Boban_m poslato 06 Januar, 2019, 01:41
Odlicna stvar, a vidim i manjerke si nabacio.
Jok, to do¹lo uz motor.
Laziæu danas bilo 20 stepeni I obrnuo krug od 150km, sutra 25😂
E, mrzim vas obojicu jako... [srce] Ovde pada veæ 24 sata u ovoj turi...

bucko


Lazic

Na¹i stari bi te bacili na robiju zbog besomuènog tro¹enja goriva... :)

bucko


Hattrick

Nemilosrdno trosenje goriva, kretanje u razna sumnjiva drustva, i spavanje do podne umesto da se hvata nekog korisnog posla. 6 meseci Robije. Smrt Fasizmu, Sloboda narodu.  :)

bucko


mrle



milomir22

Pre par godina uzmem od oca auto i na jednom praznom parkingu krenem da driftujem uz bogato koriscenje rucne, napadao sneg 30 santima i pokrio neku rupcagu, krater koji overim desnim prednjim tockom, zajebem neku gumu na amortizeru, auto lupka i dan danas na tom tocku. Nisam smeo da pomenem ocu kako sam to sjebao, tacno bi me ubio.

@bucko jel ukljucen 4x4 ili samo tera zadnje na snimku, mislim da je interesantnije samo zadnji pogon terati ovako.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bucko