Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Ateista je ¹etao ¹umom i razmi¹ljao: Kako je velièanstveno drveæe! Kako su moæne reke! Kako su divne ¾ivotinje!
U ¾bunju iza njega zaèulo se ¹u¹tanje. Ateista se okrenu i ugleda ogromnog grizlija kako ide prema njemu. Potrèao je koliko ga noge nose. Osvrtao se preko ramena, a medved je bio sve bli¾e i bli¾i. U panici se saplete i pade. Poku¹a da ustane, ali vide da je medved iznad njega i pru¾a se da ga dohvati ¹apom. U tom trenutku ateista uzviknu: “O, Bo¾e!“
Vreme se zaustavi. Medved se ukoèi. Ti¹ina zavlada ¹umom. Èovek bi osvetljen nekom blistavom svetlo¹æu, a sa neba se zaèu glas:
“Ti porièe¹ moje postojanje sve ove godine, uèi¹ druge da ja ne postojim, èak i stvaranje sveta pripisuje¹ nekom kosmièkom sluèaju. Da li od mene oèekuje¹ da ti sada pomognem u nevolji? Treba li, od sada, da te raèunam kao vernika?”
Ateista pogleda u blistavu svetlost i reèe: “Zaista bi bilo licemerno s moje strane, da sad, iznenada, zahtevam od tebe da me tretira¹ kao hri¹æanina. Ali mo¾da bi mogao da hri¹æaninom uèini¹ medveda!”
“U redu!” – reèe glas.
Svetlost nestade. Zvuci u ¹umi ponovo o¾ive¹e. Medved spusti svoju desnu ¹apu, prinese je levoj, pogne glavu kao u molitvi i razgovetno progovori:
“Bo¾e, blagoslovi ovu hranu koju mi pru¾a¹ danas kroz na¹eg Gospoda Isusa Hrista. Amin.”
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Biker-Boy

Jes da sam ateista, al do jaja je fora  [rofl] [rofl] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ateista do medveda

.kao i vecina
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2018, 09:13
Bez kompresora ni u wc...
vise ne znam sta je od drangulija u tudjini, a sta kuci, pretprosle nedelje sam vozio sa motocross kacigom bez naocara i bez rukavica po gradu jer sam i kacigu i jaknu i rukavice ostavio u beogradu, smrzo se i samo cekao kad ce pandur da me zaustavi da vidi jel sam ukrao nekom fazera

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Novembar, 2018, 22:03
Ateista do medveda

.kao i vecina

pa ima smisla kad razmislis malo

sto da veruje u budalastine dok je mlad i zdrav?
a pred kraj pa sta ga kosta da poveruje makar na foru  [rofl]
jer ovaj navodno svima oprasta, ako postoji ovaj se pokaje a onaj oprosti a ako ne postoji ionako je kraj nema sta da izgubi

e sad ako se desi treca varijanta da stvarno postoji a ne oprosti, jbg onda skupi muda pa mu kazi eto zato sam i bio ateista jer sam znao da si picka i idi gori u paklu kurcevito  [rofl]

Darko

u subotu mi dolazi lik na svirci i nosi spisak od 10-15 pesama , i drzi u ruci 2000 din ... ja ga gledam , gleda on mene ..

pita me :"koliko ih znas sa spiska?"

ja mu kazem : "znam jednu"

on meni :" ok , koju ?"

ja mu odgovaram : "koju oces"

[rofl]


MIGE


UFF


balcan girl

jel na spisku svemir zeka ili pesma o majci :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

ili pesma za suraka


sura stejo sura gou
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Darko

Tu narudzbinu cu pamtiti dok sam ziv

i "mijatska"   .. covek Bosanac , show



lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

clutch&brake

Citat: Darko poslato 30 Novembar, 2018, 19:22
Tu narudzbinu cu pamtiti dok sam ziv

i "mijatska"   .. covek Bosanac , show



Bacila je svemir zeku je van svake konkurencije
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Kostić

ova prelepa dva zimska danèiæa sa sve zubatim suncem. idealno idilièno vreme za krvoproliæe. ono ko u filmu, da zabiberi lepote jednog vikenda :)

Lazic

"gospodin" Trovaè u mimohodu na nekom Tomosu bez kacige, jurio je èitavih 30kmh... :o ;D

Kostić

ja juèe oti¹o pe¹ke dole na mostiæ da naranim ribe i vidim ne¹to mrda u ¾bunju a ono medved od dva metra gladan ko vuk i viknem mu Bu! i on pobego, a ba¹ sam gledo neki film gde medved prebio nekog lika al ga ovaj nekako izbo no¾em al lik jedva pre¾iveo i posle ga nijedna riba nije htela kad je izgledo ko franki¹tajn i posle mi æao dan bio super