Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Che


Hattrick

#19321
Citat: Che poslato 24 Novembar, 2018, 20:29
Citat: Hattrick poslato 24 Novembar, 2018, 17:14
plata 1400

Mozda minimalna, nikako prosecna.

Da minimalna za NKV radnika.

edit: Ali uzeo sam taj primer zakonskog minimalca, posto slabo vidim medju demonstrantima Brokera, Bankara, Zemljoposednika, ili Vlasnika teskih industrija.  ;)

eclipse4

Citat: Hattrick poslato 24 Novembar, 2018, 16:36
Uhh gledam ceo dan live stream RT na youtube ozbiljnog peglanja na jelisejskim poljima demonstranata protiv cene goriva sa pandurima. Steta sto samo ja falim. 😂

! No longer available

ma ne bre to se kao kod nas radi,dva dana skupa od po 3 coveka i kraj......dobro kaze ovaj vucicokurcopusac.

misa-pei

Citat: Hattrick poslato 24 Novembar, 2018, 20:45
Citat: Che poslato 24 Novembar, 2018, 20:29
Citat: Hattrick poslato 24 Novembar, 2018, 17:14
plata 1400

Mozda minimalna, nikako prosecna.


Da minimalna za NKV radnika.

edit: Ali uzeo sam taj primer zakonskog minimalca, posto slabo vidim medju demonstrantima Brokera, Bankara, Zemljoposednika, ili Vlasnika teskih industrija.  ;)

Bio je jedan demonstrant i izjavio da mu je plata 1400e. Ne deluje kao na¹ fizikalac. Mada, u Parizu nisu plate prevelike za obièan svet.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hattrick

Zvanicna srednja plata je 2270€ cisto na ruke.
Ali to je neko meso, neko kupus, kolektivno sarma.  ;D
Generalno Fizikalci 1400, Salterski sluzbenici, medicinske sestre, soferi, konobari, trgovci po buticima 1500, Nastavnici, sekretarice, sitni bankarski sluzbenici, nize racunovodje, sefici po benzinskim pumpama, prodavnicama, kancelarisjski pacovi, policajci 1500-1800, i tako dalje. Posle idu ozbiljne struke Lekari od 3.000 pa na vise, Menadzeri od 5.000 pa na vise, vlasnici privatnih firmi nebo je granica. Uglavnom, sve sto je ispod 2.000 se tretira kao ovde kad kazes primam 25.000din. A takvih ima brojacno najvise. Nedovoljno za puki zivot, u gradu gde se kirija za garsonjeru placa 1.500€. A gde su ostali troskovi. Ne demonstriraju oni zbog masnih kolaca.

Boban_m

Picim bulevarom prema moru, kcerka iza mene na GS, i vidim sa desne strane u traci neka 2 auta se priblizavaju, kao idu brzo. Iza mene ortak na motoru vozi mog sina. I ja naravno zavrnem rucku i ostavim ih u prasini. Stignemo u bar I ortak mi kaze cestitam upravo si se trkao sa serifima :o ;D

Jecko

Citat: Boban_m poslato 25 Novembar, 2018, 02:59
Picim bulevarom prema moru, kcerka iza mene na GS, i vidim sa desne strane u traci neka 2 auta se priblizavaju, kao idu brzo. Iza mene ortak na motoru vozi mog sina. I ja naravno zavrnem rucku i ostavim ih u prasini. Stignemo u bar I ortak mi kaze cestitam upravo si se trkao sa serifima :o ;D



Hhahahaa to je ono, SRBIJA do Tokija! :D :D

Ja imam slicne momente i ovde na putevima.
Ovde generalno po tablicama mozes lako da znas ko je Seik ili dobrostojeci clan drustva, i nekako  se njima, po nekom nepisanom pravilu na putevima svi sklanjaju.... ja (kreten) te tablice ili ne primetim, ili ih kasno primetim :D

Hattrick

Em zensko za volanom, em ne propusta Seike po Arabijama.  8)
Ti bas volis opasno da zivis.  [rofl]

®or¾

 [rofl]  [rofl] Srpkinja,evo ti Jecko plus ko kuæa [srce]

Jecko

Pa vidi, ne vidim razlog da se ja ponasam drugacije samo zato sto se zadesilo da je ta familija beduina bila ne celu nekog plemena pre 300 godina...  [neampojma]
Ja sam isto fina prema svima  [andjeo] [srce]

®or¾

Nisam siguran jel za osmeh ili za ono izbacilo iz takta,no nema ni veze.U mom kvartu od juèe opsadno stanje.Nisam ni kliknuo u startu o èemu se radi ali evo,stigo Hot Lips sa kompletnm svitom,ukljuèujuæi i onog nesretnog Dodika,otvaraju spomenik Kralju Peri,sve ok,jedan od retkih ljudi u istoriji Srbije kome s treba pokloniti,no od sabajle zvi¾de ¾andarske sirene,obebeðenje ko' da su stigli Putin i Tramp zajedno.Pa jel to od svog naroda zorta¹ Vuèiæu,evo sere o nekim crnim pticama,o njegovoj Vojvodini i sa onom slinom Vuèeviæem otkriva spomenik kralju Petru.Perice jel si na dispoziciji?

Lazic

Naravno da se zorta, ima i za¹to... I nemoj da ga zove¹ hot lips, zvuèi nekako erotski, pièkousti mu je sasvim odgovarajuæi nadimak... Jao kad poène da leti perje, ima da krenem od V pa æu da preskoèim na kratko na P... Sve im jebem olo¹ima...






@Boban & Pa¹teta:
[srce] [srce] [srce]

®or¾

 :-[ neæu vi¹e tako da ga zovem keve mi Dragice ali upravo zbog tog erotskog predznaka sam ga i povezao sa sestrom Hjulihen.Dok ne poènu da ga kre¹u sa svih strana,mi smo u bunaru.Evo upravo odvali da Novi Sad nije imao fabriku 40 godina,kakva la¾ovèina Gospode bo¾e,moj grad je imao mnoooogooo fabrika ali uspe¹na politika je dovela do toga da su sve upropa¹tene èak i one koje su bile ozbiljne i van granica na¶e dr¾ave. [prebicute]

Lazic


®or¾

 ;D Zna¹ ono sado mazo,bla truæ.

Grof

®or¾ bio si nam drag .... ali daj koordinate, jebiga brate, na tvojoj poziciji je definitivno "Broken Arrow" da udarimo iz svega ¹to je rapolo¾ivo pa da pobijemo ¹to vi¹e neprijatelja (i po kog prijatelja - opet jbg kolateralna ¹teta) koji je u tvojim rovovima :D 

®or¾

 [rofl] Grofe peglaj po Banovini,nema ¹anse ni ja da preteknem  :-[ .Kolateral je potpuno uredu ako to re¹i problem,"a mene za dan beubednosti ako se sete sete"  [cheers]

Hattrick

Sto na TV Palma rece neki opiceni blenta dok je jos bombardovanje bilo, idem ja za Vasington, pa kad budem bio tamo, stanem pored Bele Kuce, nacrtam metu na celo, a Jeljcin neka okine atomsku bombu pravo meni u celo. Kolateral Level 1000.  [rofl] [rofl] [rofl]

megaidiot

Citatsta vam je danas izmamilo osmeh
pit stop kod vipera.
usput do ausvica skrenuo da mu dobacim neke gluposti za jamahu, kad na 4 ulice od njega provalim da mi je zadnja leva guma skroz izduvana.
a njemu crkao akumulator ne moze da dodje kolima. sad vozim rucnu pumpu u kolima dok opet ne navratim.  [rofl]

nije bilo danas nego juce, al jednako je smesna situacija

Lazic