Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 22 Novembar, 2018, 06:08
ljudi, umalo izgiba sinoæ od bas drajvera. jebo mi kevu i æaleta a ja nijedan kurton u auto ko u baksuz, da mu dam da se ne zarazi s nekroseks.  sad se skrivam metar dana da ne naletim na njega oæe dubije :) jebem ti vaki ¾ivot, em se skrivam od murije, em od ludih nekrofila, em od besnih ¾ena, karateovaca, tetka ¾ivke s pijace, nisam joj platio beli luk, od foruma, kom¹ije, onog ludog psa ¹to stalo oæe dugrize,. jo¹ od sebe da se skrijem i eeeeeeeeeeeeeeeeeee  ;D

'bro jutro pijanci i ludaci, ko pre¾ivi dan - winner! :)
Sve sve, al' ako nisi video ceo autobus, 'bem te æorava... :o :P :D




Ontopic:
Moje najstarije dete... ;D

mkt


Jecko

Nominovani smo ( Resort koji vodim) za neke nagrade....moze malo pomoc pri glasanju :)

Fala puno [cheers] [cheers]

Help us win by voting for the best: :)

City Spa - Zen the spa
Hammam Treatment - Zen the spa
Signature Spa Treatment - Zen the spa
Couples Treatment - Zen the spa
Beach Club - Beach Club at Beach Rotana
Fitness Centre - Bodylines Fitness & Wellness Club

http://fact-magazine.com/index.php/2018/09/10/fact-abu-dhabi-spa-wellness-awards-2018-voting-form/?rotana

stilgar

Citat: Jecko poslato 22 Novembar, 2018, 15:37
Nominovani smo ( Resort koji vodim) za neke nagrade....moze malo pomoc pri glasanju :)

Fala puno [cheers] [cheers]

Help us win by voting for the best: :)

City Spa - Zen the spa
Hammam Treatment - Zen the spa
Signature Spa Treatment - Zen the spa
Couples Treatment - Zen the spa
Beach Club - Beach Club at Beach Rotana
Fitness Centre - Bodylines Fitness & Wellness Club

http://fact-magazine.com/index.php/2018/09/10/fact-abu-dhabi-spa-wellness-awards-2018-voting-form/?rotana
A oni ne gledaju odakle ljudi votuju i dal su ikad bili korisnici usluga?

Lazic


dzimika

Kao i svako elektronsko glasanje podvrgnuto je rigoroznim kontrolama i verovatno ce me kontaktirati da provere sve i da mi gledaju fb da li sam bio tamo

Jecko


MIGE


Kostić

#19308
Citat: Laziæ poslato 22 Novembar, 2018, 09:11
Citat: Kostiæ poslato 22 Novembar, 2018, 06:08
ljudi, umalo izgiba sinoæ od bas drajvera. jebo mi kevu i æaleta a ja nijedan kurton u auto ko u baksuz, da mu dam da se ne zarazi s nekroseks.  sad se skrivam metar dana da ne naletim na njega oæe dubije :) jebem ti vaki ¾ivot, em se skrivam od murije, em od ludih nekrofila, em od besnih ¾ena, karateovaca, tetka ¾ivke s pijace, nisam joj platio beli luk, od foruma, kom¹ije, onog ludog psa ¹to stalo oæe dugrize,. jo¹ od sebe da se skrijem i eeeeeeeeeeeeeeeeeee  ;D

'bro jutro pijanci i ludaci, ko pre¾ivi dan - winner! :)
Sve sve, al' ako nisi video ceo autobus, 'bem te æorava... :o :P :D




Ontopic:
Moje najstarije dete... ;D

pa vido sam ga bio mu u prednjem toèku, ne vidim ja migavac a krenuo je kad sam u¹o ispred njega. ne bajam ja u pasulj kad se njemu kreæe al ajd i da sam pogre¹io bar nisam namerno glumio frajera i izguravao namerno auto u suprotnu traku iz inata. dobro je da nije dobio batine od suvozaèa, a po njemu sam ja trwba da se zaustavim sa 30 na sat u jednom metru i da napravim lanèani udes jer je obilaznica oko iscrtanog ostrva za stanicu. onaj ko dolazi iza busa treba da stane a oni koji su u prolasku treba da proðu. to stop pusti bus ja uvek po¹tujem kad vidim da je krenuo a ja sam iza njega i imam fore da usporim i da ne napravim lanèani, al ajd sad, izlajo se kroz prozor bez da je iza¹o a takve ne treba tuæi, benigni su, mada opasni na osvetu posle kad nasrnu s busom na mali autiæ :)

Lazic

Drugim reèima nisi ti kriv... :) Sad mi je lak¹e... :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 23 Novembar, 2018, 09:05
Drugim reèima nisi ti kriv... :) Sad mi je lak¹e... :)
krivica je umu posmatraca....ucesnici nikad nisu krivi...uvek je kriv neko drugi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Jecko poslato 22 Novembar, 2018, 15:37
Nominovani smo ( Resort koji vodim) za neke nagrade....moze malo pomoc pri glasanju :)

Fala puno [cheers] [cheers]

Help us win by voting for the best: :)

City Spa - Zen the spa
Hammam Treatment - Zen the spa
Signature Spa Treatment - Zen the spa
Couples Treatment - Zen the spa
Beach Club - Beach Club at Beach Rotana
Fitness Centre - Bodylines Fitness & Wellness Club

http://fact-magazine.com/index.php/2018/09/10/fact-abu-dhabi-spa-wellness-awards-2018-voting-form/?rotana

Ima¹ i moj glas :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Glasao i ja, nisam mogao juce preko telefona da vidim sve lepo

misa-pei

Glasao. Jedino ¹to æe sad da nas zasipaju reklamama, k'o da nam je Abu-Dabi iz æo¹ka :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

mkt

treci dan bez pljuga   :o
frka mi je da veceras odem u grad  :o :o :o :o

dzimika

Citat: misa-pei poslato 23 Novembar, 2018, 16:41
Glasao. Jedino ¹to æe sad da nas zasipaju reklamama, k'o da nam je Abu-Dabi iz æo¹ka :D :D

Ubacis mail koji ne koristis cesto, dao bog imam jedno 20 naloga koje ne koristim :D

Jecko


Hattrick

#19317
Uhh gledam ceo dan live stream RT na youtube ozbiljnog peglanja na jelisejskim poljima demonstranata protiv cene goriva sa pandurima. Steta sto samo ja falim. 😂

! No longer available

Lazic

:)

Nema vi¹e onog videa, ubacio sam drugi...

Hattrick

Hvala Lazicu. 😉 Ne popustaju ovi demonstranti, ne jebu zivu silu, 1.41€ cena dizela, plata 1400, nece vise da trpe reket.