Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

nov kai¹ za alternator ko¹ta oko 26 dolara a kod nas u srbiji ko¹ta 30 evra fiksno truo ko noæ jer je 'redak' deo u ponudi. dal je èoek ba¾daren il je samo alav. TRUO kai¹ star 30 godina 30 evra.... [rofl]


Lazic


megaidiot


Lazic


Kostić

za zxr.   jedan mi nudio ceo motor za delove al koj æemi kurac a i nem pare a i ne treba mi. njih deset prodaje delove za motor koji je reði od borinog triumfa... a cene pa ja ne znam... idem da dignem cenu motora na 1700 ;D

e, kapiram ja da ljudi vole pare al deo je deo, kai¹ je kai¹. ko je lud da otvori pola agregata da bi stavio truo kai¹....

lord_oblivion

Bezobrazno alavi i ako oni nesu èkolovala za internet kupovinu, misle da niko ne ume da pazari preko interneta.
Nek idu da im baba ¹trika najke.
Jedan lik na KP prodavao hall senzor za radne ma¹ine za 1600 (mislim) dinara, koji na Aliju ko¹ta 1 dolar.
Èak je u oglas stavio slike koje je pokrao sa Alija, sa sve votermarkom  [rofl] [rofl] [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Pa znas koliko ljudi zivi od toga. Imas ih brdo i sa moto opermom, kozmetikom i sitnicama za automobile...mislim da je najjaci onaj lik PRODAJA AUSPUHA.  E sad verovatno vecina kupaca je zatucana i ne zna sta je ALI a ne kako se kupuje sa njega drugu polovinu jednostavno boli kurac sto je skuplje samo da ne cekaju mesec+ dana

dzimika

Pa nije bas uvek mesec ipo, skuplje posiljke su mi stizale dosta brzo, poslednja je bila kertridzi za stampac, kod nas kostaju 1500din a mene 2 kom izasla 1900din, porucio 26.10 stiglo u ponedeljak u postu a u sredu kod mene kuci, na zalost jedan ne radi ali uradio dispute i dobijam drugi, vec poslalo danas
Rukavice za porucio proletos i stigle za 14 dana kod mene

Jos brdo tako stvari mi stizalo za 2 nedelje, nesto zaglavi ali najcesce nesto od 1 ili 2 dolara

Gavrolini

Meni ista stvar prosli put stigla za 11dana...sad cekam vec 30 dana.

dzimika

Ja cekam za neke stvari vec 3 nedelje otprilike ali mislim pre da je do postara nego do kineza jer vidim da je odavno poslato

Hattrick

Citat: Gavrolini poslato 09 Novembar, 2018, 17:46
...drugu polovinu jednostavno boli kurac sto je skuplje samo da ne cekaju mesec+ dana

Najcesce je ovo slucaj. Mrzi vecinu da se drka, upisuje tamo, otvara devizni sa karticom samo za to, upisuje na sajt, da gubi vreme za trazenje artikla i kupovinu  na engleskom, da ceka mesec dana, a cesto i duze, ne zna da li ce i koliko kostati carinsko otvaranje posiljke, pa carina i pdv, pa sta ako stigne pokradeno, izgazeno, osteceno, pa sta ako zaustave posiljku kao povreda intelektualne svojine, i ostale moguce zajebancije. Ovako plati malo skuplje, sve dostupno odmah i sada, poruci u petak, montira u ponedeljak, i tera dalje. Kao sto mi svi platimo malo skuplje sve u Maksiju, ali je tu i odmah dostupno, a samo malo da se izdrkas po kvantasu sve mnogo jeftinije.

Hurricane

Citat: dzimika poslato 09 Novembar, 2018, 20:47
Pa nije bas uvek mesec ipo, skuplje posiljke su mi stizale dosta brzo, poslednja je bila kertridzi za stampac, kod nas kostaju 1500din a mene 2 kom izasla 1900din, porucio 26.10 stiglo u ponedeljak u postu a u sredu kod mene kuci, na zalost jedan ne radi ali uradio dispute i dobijam drugi, vec poslalo danas
Rukavice za porucio proletos i stigle za 14 dana kod mene

Jos brdo tako stvari mi stizalo za 2 nedelje, nesto zaglavi ali najcesce nesto od 1 ili 2 dolara

I, kakve su te rukvice? na¹ao sam ja dvoje nekih koje bi uzeo ali me brinu velièine, neki ruja u komentarima kaze da je uzeo XXL i da su mu male, ka¾e da nema mnogo veliku ruku ali da su mu kratke na prstima..

E sad, jeste da ja imam ¹aketinu ali ne kupujem nikad ni¹ta preko XXL, mislim da ni ne prave veæe rukavice preko toga..


milomir22

Citat: Kostiæ poslato 10 Novembar, 2018, 05:49

kad sredim motor malo ima da se obogatim :)

That ship has sailed...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Citat: Hurricane poslato 10 Novembar, 2018, 03:16

I, kakve su te rukvice? na¹ao sam ja dvoje nekih koje bi uzeo ali me brinu velièine, neki ruja u komentarima kaze da je uzeo XXL i da su mu male, ka¾e da nema mnogo veliku ruku ali da su mu kratke na prstima..

E sad, jeste da ja imam ¹aketinu ali ne kupujem nikad ni¹ta preko XXL, mislim da ni ne prave veæe rukavice preko toga..

Uzeo sam ove, dobre su za letnje rukavice, mozda bi mogao sloj sa unutrasnje strane sake da bude jos malo deblji zbog dugotrajnosti ali koliko vozim ako potraju 2 godine ja cu biti zadovoljan za te pare

https://www.aliexpress.com/item/Motorcycle-Gloves-Summer-Breathable-Man-Knuckle-Protect-Glove-Men-Racing-Moto-Cycling-Motocross-Motorbike-Guantes-Luvas/32784962593.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dQ7eO9K

a ove planiram da uzmem sad tokom zime da mi stignu do proleca za hladnije noci, videcemo kakve ce biti tj ako ne nadjem nesto ovde kod nas za iste pare u medjuvremenu posto je ovo trebalo jos prosle zime da uzmem

https://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Revit-winter-warm-waterproof-gloves-Motorcycle-gloves-cycling-gloves/32719693074.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.5e612e0eLF7NER

friziderdzija

Осмех....хмммм...мало је рећи, да немам уши смејао бих се око главе....јутрос капарисао гајбу у Бг...45 квадрата аутокоманда, нов стан... ако све буде по плану за до нове године убацујем намештај....

Lazic

Neæe¹ valjda da se doseljava¹ u ovaj osinjak... ??? :o

Kostić

¹tali vi roðaci vidite u ovom seljogradu da mi je znati

malopre odvezem æerku dodnese mu¾u veèeru u tc u¹æe i odem dole do maksa da pi¹am i parkiram auto i eto ga neki lik u fluo prsluk viri. ka¾i dru¾e ¹ta ti treba, reko. on bleji, ka¾e dusmerim da parkira¹....


idi srbijo u Три ружне Пичке Материне....

ispi¹o se u reku i krenem u auto a onaj æe nekom istom ko on u nekom ¾bunju: - e, jesi video onu trojcu ¹to se muvaju


brateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

friziderdzija

Не пада ми на памет....него, нека се нађе...инвестиција...убацим 2 студента....

Lazic

@Kostiæ:

Nismo jo¹ dovoljno propali ako su na takvm radnim mestima pajseri... Kad budu in¾enjeri i doktori nauka, tad æe biti kraj...



@Vlada:
Uhh dobro je... ;D