Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Nema ¹ta patnja te¹ka!!! Da se meni malo tako patiti.... eh!!  He he...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mareskin

Citat: Jecko poslato 05 Novembar, 2018, 09:58
Ono kad ti je posao da probas 15 razlicitih spa treatmana i masaza, 9 razlicitih terapeuta, dzabe  [kralj]  :drka:  [andjeo]

Treba li vam nepristrasni tester usluga? :D :D :D :D

P.S. Kvalifikacija: Sve me boli.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Laki-zr




Sent from my iPhone using Tapatalk

Lazic


mali_zmaj

Rjesio neko zvrljenje u autu..,jebeno plasticno crijevo od filtera zraka se naslanjalo na sasiju i zvrljilo,ja umislio ko zna sta,ventili,nosaci motora...,dodje majstor skine ga i tisina zavlada... ,kaze vrati ga na ljeto,za sada ti i ne treba,zima je. Nista cim ugrije obloziti sa necim sto upija i ne prenosi vibracije i to je to!! Koliko para..,nista veli!!
jin-jang

Ostoja

Tr¹a, moj drug..
Tina sinoæ krenula u CG, smrtni sluèaj u porodici, upali auto i crèe servo pumpa na parkingu...
Zove Tr¹avog u pola deset naveèe, deèko dolazi, pogleda auto, ka¾e ti sa ovim ne ide¹ nigde...
Ode do svog auta, pokupi neke stvari, da Tini kljuèeve i ka¾e: sretan put i ne diraj ruènu, ne valja...
Kakav lik...

[kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hurricane

Èek èek, javlja mi se, oba auta su citroeni  ;D

UFF

nadam se da ces konacno prodati govno kad se vratis iz cg

Lazic


Ostoja

Citat: Hurricane poslato 07 Novembar, 2018, 00:15
Èek èek, javlja mi se, oba auta su citroeni  ;D
Jok
Drugi je Ford S-Max
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hurricane

Citat: Ostoja poslato 07 Novembar, 2018, 13:44
Citat: Hurricane poslato 07 Novembar, 2018, 00:15
Èek èek, javlja mi se, oba auta su citroeni  ;D
Jok
Drugi je Ford S-Max


ajoj citroen vs ford = mrtva trka

PECA BMW

ih bre al' ste na kraj srca pa nije bre alfa ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

ako ne prodam motor francuzima i nemcima ni¹ta nisam napravio. raspituju se vi¹e nego na¹i...

®or¾


Kostić

mda ;D

kape ima dobar gugle trip. kad sam prodavao jedan od tri ureðaja u svetu (aiwa tp-1011) za 50 evra (ostala dva ko¹tala po 3000 dolara..., javio se èovek iz var¹ave i molio me da ne prodam ureðaj, seo u kola i zapalio pravo vamo... oti¹o sreæan ko kuèe sa ureðajem pa mi poslao neke retke ploèe plus gratis... (oko 300e vrednosti)

stranci su te¹ke budale kad ne¹to oæe da kupe po¹to poto ...

Hattrick

Pa kad si ga vec prodavao za 1.5% od trzisne vrednoti, trebao si da ga razbijes, snimis, postavis na YT, i uzmes 2-3k $ od pregleda. :D

Kostić

lika je bilo sramota da ga uzne za 50 evra i nudio 500, ja mu reko jok. 50 e. ceo dan su sedeli kod nas on i devojka mu. onda je zapeo ¹ta mi treba a da nema ovde. ploèe rekoh.... i doðo¹e na vrata, sve plaæeno. e reko nek ti je sa sreæom, jebote i dim na vodi i rièi blekmur ;D

®or¾ GTI

Posle 12 dana plovidbe i 6 dana na moru sutra konacno kopno i to Barbados, pa odbrojovanje krece za povratak kuci :)

Lazic

Sutra æe i kopno da ti se ljulja... :o :D Mazni neku Rijaninu roðaku... ;D