Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: Boban_m poslato 20 Oktobar, 2018, 23:10
Citat: megaidiot poslato 20 Oktobar, 2018, 23:00
ma jok, neukusan ne zna ni da pali i gasi migavce pa se i ne zalece prvih meseci

Jel bilo neobicno prvo vrijeme? ;D
pomalo. al nisam se zaletao :D
od sutra opet vozim fazera pa me bas zanima da li cu da cepam po anlaseru svako malo...

Citat: Hattrick poslato 20 Oktobar, 2018, 23:26
Oni izlaze i provode se na Fejsbuku. :D
tuga bozja.

Lazic

Citat: El Jefe poslato 20 Oktobar, 2018, 23:23
Ја се данас провозао на Восходу 175. Дакле ко то вози њему се године живота рачунају дупло.
[rofl] [rofl] [rofl]

Slièno sam se osetio kad sam provozao Bambijev I¾ 350... :D

UFF

Citat: Laziæ poslato 20 Oktobar, 2018, 23:02
A Florida je poznata po krivinama... :)

bas htedoh da ga pitam na koju krivinu misli?
imaju ih ukupno dve  [rofl]

lord_oblivion

Citat: El Jefe poslato 20 Oktobar, 2018, 23:23
Ја се данас провозао на Восходу 175. Дакле ко то вози њему се године живота рачунају дупло.
Seo na Jawu 175 i jedva pre¾iveo 20 metara  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Boban_m

Citat: UFF poslato 21 Oktobar, 2018, 01:13
Citat: Laziæ poslato 20 Oktobar, 2018, 23:02
A Florida je poznata po krivinama... :)

bas htedoh da ga pitam na koju krivinu misli?
imaju ih ukupno dve  [rofl]

Lijeva i desna? ;D 

balcan girl

jagodinski panduri koji rade raciju u kaficu pod moranje, al ih sramota da rade pa bleje pored mene i caskaju :D :D :D racija izgledala odprilike ovako, ulaze njih 50 realno ne mogu da stanu lokal mali :D znate koji onaj kod marine gde ste bili, legitimisali ladno muziku jedino njih nisu znali i jos par èoveka :D a ostali stoje pored i æaskaju :D rekoh taman kad ste dosli da pitam sta da radim sa onim mojim oruzjem kaze mi lik pa prodaj irena a mozes i da zadrzis, a da se odreknem u korist drzave ovo ono? si luda, ko im jebe mater nemoj to da radis  [rofl] [rofl] [rofl] rekoh a jel æete sad da pretresate?? kaze ma de me boli tuki, zdravo zdravo i aj zdravo :D ionako cu posle da dodjem da slusam muziku, nego ajd prave nas na budale ovde sta æes, stiglo naredjenje i sta æes moras, sto nas ne posalju u one kafice ali neee oni tamo zasticeni ko beli medvedi....i ono odlaze aj irena svrati, cao, cao :D muzika krece i to je to :D :D :D  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] i onda se mislim ko je ovde blesav :D :D al sta æe èovek imaju normu i ajd :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

sa par ljudi...ne sa par coveka....koja si ti seljancura bog da me sacuva...uzas  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

slusaj ti :D naravno da je par èoveka, jer ti nisi slusao moju komsinicu koja ima 4god gde je mnozina od èovek-èoveci a mnozina od ljudi-ljudovi :D prema tome, sa par èoveci bi bilo ispravnije :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

®or¾


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 21 Oktobar, 2018, 15:46
slusaj ti :D naravno da je par èoveka, jer ti nisi slusao moju komsinicu koja ima 4god gde je mnozina od èovek-èoveci a mnozina od ljudi-ljudovi :D prema tome, sa par èoveci bi bilo ispravnije :D :D :D :D :D :D
ma da si drugacije rekla ti ne bi bila ti....apsolutno beskrajno simpaticno.....kad si ti u pitanju....nemoj sad da se vadis na maloletnike....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ja inaèe to dete obozavam, od nje èujem svasta i umrem od smeha  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] muzjak od koze je kozak, a muzjak od kokoske je kokosak  [rofl] [rofl] [rofl] inaèe novost je i to da je saznala da deèaci ne pi¹ke kao mi, oni pi¹ke na rep i imaju u¹i sa strane  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

dakle slonic u gacama....a slonic i prdi...pa je to normalno....samo da ti kazem to ih uce u vrticu....jos samo fali da maze slonica...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

#19112





НСУ Макс 250, 1956 годиште, 36000 км. Први власник у Немачкој Волфганг Бауер, домаћи Шваба побегао 1944. Мотор од њега купио његов бивши комшија Бези Стеван шездесетих. Мотоцикл потпуно исправан расклопљен због фарбања 1990. Данас почиње склапање.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Hohštapler

Citat: El Jefe poslato 21 Oktobar, 2018, 21:50





НСУ Макс 250, 1956 годиште, 36000 км. Први власник у Немачкој Волфганг Бауер, домаћи Шваба побегао 1944. Мотор од њега купио његов бивши комшија Бези Стеван шездесетих. Мотоцикл потпуно исправан расклопљен због фарбања 1990. Данас почиње склапање.


Na novom naselju, kod dede na tavanu??? Du¹ana Daniloviæa, ali ne mogu da se setim broja, 13, 16 ili tako ne¹to.. bio ja tamo ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Скроз друга прича.
Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

upravo sam na momenat bila uff  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] to mi je inace zelja kad porastem da budem uff  [srce] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

E pa onda ima jedna slièna.
Neki deda mene skontao ispred zgrade na motoru, do¹o, zagleda...
ja reko penzos æe sad sa krene sa klasiènim pitanjima...
I pita on - kolko kubika, konja ovo ono... skontam ja da zna o èemu prièa ne pita on kolko juri, kolko treba do mora i te gluposti, kaze on da je vozio svasta, inzenjer masinac, radio ne znam gde, tek od jednom, imam ja kompletnog NSU, ali rasklopljenog, 250, eno ga na tavanu, u boxu, i aj da vidi¹... motor u gajbicama, ako se dobro secam isti agregat ali polirane dekle je imao, nisam siguran sad proslo je 3-4 godine veæ od toga.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

И овај је био полиран када сам га возио 1988.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

...proda¹ mi sachs? ;)
Skup je biznis restauracija :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.