Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Takozvanu "bolest" poremecaj paznje su izmislili bukvalno americki psihijatri da bi mogli da opravdaju davanje lekova za tu "bolest" koju su dobro naplacivali, dok lekovi nisu napravljeni ta bolest nije ni postojala

mareskin

ili kad plačeš, a baba kaže: "sad ću da ti dam razlog da plačeš"... Baš sam voleo moju babu po ocu. Teška ruka, ali pravedna. I nije me mnogo tukla. Taman koliko treba.

Posle sednemo popoijemo kafu i rakiju i sve prođe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gavrolini

Bilo kakva sprdnja sa ljudima ili ne daj boze decom koja imaju adhd, autizam ili bilo sta slicno kod mene izaziva neverovatan gnev. Sto se mene tice doticni idiot alkoholicar moze sad da se pravda koliko hoce ali sto se mene tice on je gnjida toliko mala da manja ne moze biti. Do sad sam se sprdao sa njim na forumu ali smo uzivo uvek bili ok.  Od sad me to matoro govno ne interesuje ni ovako ni onako.  Da je iole mladji i zdraviji pa da se prevaspita sa cim se ne sali ovako neka ga nek crkne sam u svojim govnima. Isto vazi za sve ostale koji se sprdaju sa adhd. Nemojte mi se obracati po tom pitanju, jako sam osetljiv na tu temu i nemojte kenjati o necemu o cemu jebeno nemate pojma.

Kostić

#19043
Citat: Gavrolini poslato 14 Oktobar, 2018, 15:55
Bilo kakva sprdnja sa ljudima ili ne daj boze decom koja imaju adhd, autizam ili bilo sta slicno kod mene izaziva neverovatan gnev. Sto se mene tice doticni idiot alkoholicar moze sad da se pravda koliko hoce ali sto se mene tice on je gnjida toliko mala da manja ne moze biti. Do sad sam se sprdao sa njim na forumu ali smo uzivo uvek bili ok.  Od sad me to matoro govno ne interesuje ni ovako ni onako.  Da je iole mladji i zdraviji pa da se prevaspita sa cim se ne sali ovako neka ga nek crkne sam u svojim govnima. Isto vazi za sve ostale koji se sprdaju sa adhd. Nemojte mi se obracati po tom pitanju, jako sam osetljiv na tu temu i nemojte kenjati o necemu o cemu jebeno nemate pojma.

izvini doktore ti ima¹ pojma. ovo je veæ ko zna koja bezobrazna uvreda na moj raèun. ti i ja nemamo vi¹e ¹ta da prièamo. a gospoda uff i laziæ ne moraju da reaguju na ovo, ja ionako nikad nisam spadao u ovo ''dru¹tvo''. aj pa u¾ivajte

ja se nisam pravdao roðenom ocu, muriji, kamoli tebi, jednom bezobraznom deri¹tu bez imalo po¹tovanja prema starijem èoveku koji te gotivi kao dobro dete koje ima svojih bubica.

video sam okaèio da vidite kako izgledaju ti ljudi na motoru i kako je sve to zabranjeno jel, kreveljenje ono ovo i kako izgleda neodgovorno i oèekivao sam buljuk komentara na tu temu. a tvoja dobrodu¹nost i brz jezik ne idu zajedno. ili budi dobrodu¹an ili brzojezièan. inaèe i ja imam jedan od oblika autizma u sme¹i sa depresijom i nema¹ pojma kakav je to pakao od ¾ivota u pojediim trenucima. a ovaj bezobrazluk ti opra¹tam kao i sve prethodne jer si ih izrekao sa najboljom namerom na pogre¹an naèin.

ovo za prevaspitavanje ti ne va¾i. ljudi se prevaspitavaju i u 90 ako zgre¹e o zakon. tvoj zakon o zgre¹ivanju je povreðen a ja nisam toliko mator (bolestan jesam) da ne umem da se odbranim od pretnje silom. i ako ti je do prevaspitavanja sedi na motor i doði ovamo æutke a ne da pi¹e¹ takve stvari javno, deluje neozbiljno.

toliko od mene, laku noæ i sve najbolje dobri deèaèe

Kostić

Citat: dzimika poslato 14 Oktobar, 2018, 15:48
Takozvanu "bolest" poremecaj paznje su izmislili bukvalno americki psihijatri da bi mogli da opravdaju davanje lekova za tu "bolest" koju su dobro naplacivali, dok lekovi nisu napravljeni ta bolest nije ni postojala


kod nas nisu postojali lekovi a deca sa poremeæajem pa¾nje su jedva zavr¹avale osnovne ¹kole. u americi ne znam kako je a danas se prodaje stimulans konèerto za koji se ne zna jl droga ili lek. u moje vreme lek je bio babin prut, ali nikad nije imao efekat. prièam iz iskustva. na¾alost. ja sam sa pet godina primæen kao drugaèiji a kad sam po¹ao u ¹kolu jasno se videla razlika i moj roðeni roðak je bio specijalista pedijatrije i svecki struènjak koji je pratio moje pona¹anje za koje nije bilo leka i na osnovu koga mi je zakljuèena dijagnoza i kod nas se o tome malo vodilo raèuna jer mi smo sve vaspitali prutom. i dan danas takva deca imaju probleme u ¹kolama (znam jedno dete) i dan danas ista prièa osim ¹to je danas kod nas stigao i 'lek'. i danas na¹e ¹kole tu decu guraju u drugi sektor kao da su retardi i ne znaju ¹ta s njima da rade jer jednostavno odudaraju a potpuno su normalna deca. ne mudrujte mnogo oko neèega ¹to ste izguglali ili èitali po kuloarima.

Kostić

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Oktobar, 2018, 15:34
ludilo je bolest koja nasteje neradom....folozofija je naucna disciplina onih koji ne zele da rade....a ti kosticu si rodjen nenormalan i nemoj da smisljas nazive koji tu nenormalnost ne popravljaju nego opravdavaju....

ja jos nisam cuo da je neko kopao kukuruz pa poludeo....nema se vremena za ludilo kad te ledja bole a ruke otpadaju...


takoe doktore

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

Citat: kosta66 poslato 14 Oktobar, 2018, 16:35
Citat: Gavrolini poslato 14 Oktobar, 2018, 15:55
Bilo kakva sprdnja sa ljudima ili ne daj boze decom koja imaju adhd, autizam ili bilo sta slicno kod mene izaziva neverovatan gnev. Sto se mene tice doticni idiot alkoholicar moze sad da se pravda koliko hoce ali sto se mene tice on je gnjida toliko mala da manja ne moze biti. Do sad sam se sprdao sa njim na forumu ali smo uzivo uvek bili ok.  Od sad me to matoro govno ne interesuje ni ovako ni onako.  Da je iole mladji i zdraviji pa da se prevaspita sa cim se ne sali ovako neka ga nek crkne sam u svojim govnima. Isto vazi za sve ostale koji se sprdaju sa adhd. Nemojte mi se obracati po tom pitanju, jako sam osetljiv na tu temu i nemojte kenjati o necemu o cemu jebeno nemate pojma.

izvini doktore ti ima¹ pojma. ovo je veæ ko zna koja bezobrazna uvreda na moj raèun. ti i ja nemamo vi¹e ¹ta da prièamo. a gospoda uff i laziæ ne moraju da reaguju na ovo, ja ionako nikad nisam spadao u ovo ''dru¹tvo''. aj pa u¾ivajte

ja se nisam pravdao roðenom ocu, muriji, kamoli tebi, jednom bezobraznom deri¹tu bez imalo po¹tovanja prema starijem èoveku koji te gotivi kao dobro dete koje ima svojih bubica.

video sam okaèio da vidite kako izgledaju ti ljudi na motoru i kako je sve to zabranjeno jel, kreveljenje ono ovo i kako izgleda neodgovorno i oèekivao sam buljuk komentara na tu temu. a tvoja dobrodu¹nost i brz jezik ne idu zajedno. ili budi dobrodu¹an ili brzojezièan. inaèe i ja imam jedan od oblika autizma u sme¹i sa depresijom i nema¹ pojma kakav je to pakao od ¾ivota u pojediim trenucima. a ovaj bezobrazluk ti opra¹tam kao i sve prethodne jer si ih izrekao sa najboljom namerom na pogre¹an naèin. inaèe kupio si me onog trenutka, kad sam te pozvao na klin èorbu jer nisam imao bolje, a ti si me napu¹io kurcem jer te nisam pozvao na seljaèku slavu. pamtiæu to za ¾ivota.

ovo za prevaspitavanje ti ne va¾i. ljudi se prevaspitavaju i u 90 ako zgre¹e o zakon. tvoj zakon o zgre¹ivanju je povreðen a ja nisam toliko mator (bolestan jesam) da ne umem da se odbranim od pretnje silom. i ako ti je do prevaspitavanja sedi na motor i doði ovamo æutke a ne da pi¹e¹ takve stvari javno, deluje neozbiljno.

toliko od mene, laku noæ i sve najbolje dobri deèaèe

Gavrolini

Ma jebi se kretenu, zabole me koliko godina imas.  Ja postovanja imam prema ljudima bez obzira na godine, ali sa naglaskom na "ljudima".  A za ekipu koja minusira...jedno srdacno PUSITE KURAC! Sprdate se sa stvarima o kojima nista ne znate ili nemate takvu osobu medju svojima.

Gavrolini

Uuuuuu lazicu i uffe banujte gavru dirao me preko interneta...govno matoro

Hattrick

Bilo je samo pitanje trenutka i povoda. Ne tinja to od juce. Najbolje da se medjusobno ignorisete i mirna Backa.

mali_zmaj

Ja danas provozao turicu od B.Luke,do Kljuca,pa Sanski Most,Prijedor,Koz.Dubica, Gradiska pa B.luka, 274 km..,  ignore dugmic zakon....
jin-jang


Kostić

ima¹ nekoga ko ima adhd meðu svojima? imam i ja. sebe. meðu prijateljima imam i osobu sa daunom (vozali smo je na kavasakiju bez kacige) , adhdom, a moj mali kumiæ ima retardaciju. i moj mlaði sin ima neki poremeæaj tipa agorofobija i jo¹ pokoje¹ta. i? ¹ta sad? ajde iskuliraj nisi ti tako lo¹ samo voli¹ da si glavni bad¾a.  i niko se ne sprda ne tripuj se ko biber u ekspres loncu.

i ne ¾alim se administraciji da te banuje. naprotiv.

Kostić

Citat: Hattrick poslato 14 Oktobar, 2018, 20:25
Bilo je samo pitanje trenutka i povoda. Ne tinja to od juce. Najbolje da se medjusobno ignorisete i mirna Backa.

ni¹ta tu ne tinja. deèko je od samog poèetka kako se vratio na forum navalio da vreða a meni je to simpatièno pa sam ga nekako zgotivio. lepo je kad neko misli da je bitan faktor i kad dr¾i do sebe makar i na pogre¹an naèin, a ako sam mu uzto malo duno u krila da se bolje vine u visine drago mi je :)

ignore je super ko voli ja mogu samo da prestanem da komuniciram s njim iz kulturologije i iz pedago¹kih razloga

friziderdzija

Citat: dzimika poslato 14 Oktobar, 2018, 15:48
Takozvanu "bolest" poremecaj paznje su izmislili bukvalno americki psihijatri da bi mogli da opravdaju davanje lekova za tu "bolest" koju su dobro naplacivali, dok lekovi nisu napravljeni ta bolest nije ni postojala

eee prijatelju...moj sin ima tu dijagnozu, i da ti ima¹ takav problem sa svojom decom ne bi tako prièao

Kostić

ako ti ponude konèerto nemoj to da daje¹ detetu ne zna se ni ¹ta je ni ko je

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: friziderdzija poslato 15 Oktobar, 2018, 08:18
Citat: dzimika poslato 14 Oktobar, 2018, 15:48
Takozvanu "bolest" poremecaj paznje su izmislili bukvalno americki psihijatri da bi mogli da opravdaju davanje lekova za tu "bolest" koju su dobro naplacivali, dok lekovi nisu napravljeni ta bolest nije ni postojala

eee prijatelju...moj sin ima tu dijagnozu, i da ti ima¹ takav problem sa svojom decom ne bi tako prièao
poremecaj paznje....diskutabila dijagnoza....ima nesto sto nam okupira paznju i nesto sto nas ne intresuje, samo treba naci sta je sta....mene je svasta zanimalo ali jako kratko....par stvari mei drzi paznju....koncentrisao sam se na te stvari a druge odradjujem koliko mogu...nazalost drustvo je projektovano kao da smo svi jednaki....a nismo...na srecu...kako bi bilo dosadno da smo svi isti....pokusavaju da izjednace ljude jer tako ih ukalupljuju....zasto moraju svi da imaju kola, zasto moraju svi da zavrse skolu, zasto u skoli ucus stvari koje ti nikada nece trebati u zivotu....zasto izjednacujemo sposobne i nesposobne....


to sve pokusavamo da podvedemo pod humano....pa pokusavamo da se odnosimo humano prema ljudima, stvarima i zivotinjama....
da se ne zajebavamo, roditelji imaju problema sa nekom decom...nekad su to lecilo prutom i zvalo se nevaljalo dete, a sada to zovu drugacije i lece tabletama....i ja imam probleme sa svojom decom....nisu bas kako bih ja voleo, ali ratujemo....ali vise problema imam sa zenom...koja verovatno ima vise dijagnoza ali nije isla kod lekara.....inace zna li neko nekoga ko je optisao kod lekara i da mu je ovaj rekao da je skroz zdrav....
evo kosta...on je sebi nasao opravdanje da ni ne pokusa da se promeni ....takav je od kada ga znam...a to je ..........................predugo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

#19059
¹ta kosta. meni su tu etiketu okaèili doktori a ne ja u vreme kada nismo bili humani i kada smo sve re¹avali prutom. i ne budali, postoje bezobrazna deca i deca sa problemom u glavi koji ih ne razdvaja od zdravog razuma nisu ludi nisu nesposobni ali su ipak drugaèiji. a sve ¾ene imaju po minimum buljuk dijagnoza...