Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


El Jefe

#19021
Друштво за заштиту од животиња

Kostić


ma triba si ¹utat  baèit je na ku¹in i jebat iz di¹peta vezat joj noge ¹pigetama da ne more pobeæ i pri¹kurit ¹kure na punistrama da ne vide ljudi kaka je ¾morfija




Kostić

#19024
ono ¹to se kod nas pre sto godina dijagnostikovalo kao poremeæaj pa¾nje, danas ima moderno ime i zove se adhd i ti ljudi otprilike izgledaju ovako  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=gLMeUxB_aTM https://www.youtube.com/watch?v=jeZLhlrWOJI

Gavrolini

Kosta ovo jedna od najglupljih sala ako se uopste moze nazvati sala. Ako tebi osobe sa adhd izazivaju osmeh ti stvarno jedan jadan i bedan covek. Do sad je sve medju nama bila sprdnja ali posle ovoga stvarno za mene ne postojis kao osoba u bilo kom smislu. Stidi se bedni covece!

Kostić

ja sam dete roðeno sa poremeæajem pa¾nje i ovaj klinac je isti ja i ne zna koliko ga gavriloviæa u ¾ivotu èeka

! No longer available

Kostić

a video sam okaèio da vidite kako ti ljudi ustvari izgledaju u realnom ¾ivotu dok voze svoj motorbike i ta 'bolest' koja i nije bolest vremenom postaje bla¾a ali nikad ne ièezne.

vidi¹ on ima bananu ja imam vilju¹ku pa ko je ono pito koj æemi kurac vilju¹ka na motoru, pa eto. da æaskamo dok se vozimo :)

a i ovaj drugi je isto neki klinac koj ne zna gde je po¹o :)

ah da, ja sam bedan èoek, pardon, izvinte ¹to vam se obraæam :)

Kostić

#19028
i ti ljudi nisu retardirani nisu debili nisu imbecili nisu daunovi nego sasvim normalni ljudi i pre nego nekoga naja¹e¹ proveri o èemu se radi jer tvoje dobroèinstveno komentarisanje je bul¹it like a reptajl :)

! No longer available

! No longer available

Hurricane

lebtijebem

Nesto mi u zadnje vreme se obogatila smesa benzinom, predlozi mi bratac da izvadim filter stavim kn, medjutim izvadim ja filter ali ne stavim kn, auuuu

Nemam reci dopisem

[panic]

Kostić

bez filtera æe da guta knedlu na naglom dodavanju gasa al æe posle da 'zalepi'. turi kn il nov obièan

Hurricane

U ovoj prici samo ja gutam knedle i gledam cajger, nemam ja kocenje za ove ludosti

Lazic

A da samo malo osiroma¹i¹ sme¹u...?


@Kostiæ:
Tebi je stvarno dosadno za medalju... Dokon um, ðavolje igrali¹te... Stvarno bi trebalo da radi¹ ne¹to... Inaèe poremeæaj pa¾nje se i danas zove tako kod nas, na engleskom govornom podruèju je "Attention Deficit Hyperactivity Disorder" ili adhd, prekini vi¹e da lupeta¹ k'o Maksim po diviziji...

Kostić

inaèe svi ljudi sa poremeæajem pa¾nje doktore laziæu spacijalisto za add sindrome imaju dokon um i svi se zovu kosta :)


Hohštapler

Neverovatno kako ume¹ da usere¹ temu. 6 uzastopnih odgovora, pre toga 3.
Ne samo ovu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


UFF

e tako, ocisceno
a od sad prebacujem u djubre sve postove u kojima prica sam sa sobom, samo prvi ostaje, pa nek se potrudi da u njemu bude nesto bitno, ako ima ista

Kostić

obrigada senhor amor por voce  [srce]

mareskin

Citat: kosta66 poslato 14 Oktobar, 2018, 00:55
inaèe svi ljudi sa poremeæajem pa¾nje doktore laziæu spacijalisto za add sindrome imaju dokon um i svi se zovu kosta :)



Kad se samo setim kako su na¹e bake sve leèile. Kad te po¹alje da "nabere¹" prut kojim æe¹ da dobije¹ batine, sve ti se nekako sredi u glavi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

ludilo je bolest koja nasteje neradom....folozofija je naucna disciplina onih koji ne zele da rade....a ti kosticu si rodjen nenormalan i nemoj da smisljas nazive koji tu nenormalnost ne popravljaju nego opravdavaju....

ja jos nisam cuo da je neko kopao kukuruz pa poludeo....nema se vremena za ludilo kad te ledja bole a ruke otpadaju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11