Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2018, 19:12
Aha, toliko odlièno da uz malo truda mo¾e¹ da bude¹ nevidljiv organima... Ali koliko sam se klinaca malih dilera nagledao, to bre sve k'o na kalup, svako bi ih provalio ¹ta su...

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ista garderoba, iste frizure, k'o d'ima ¹kola za propale dilere...

sremac

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2018, 20:11
Ista garderoba, iste frizure, k'o d'ima ¹kola za propale dilere...

kratko o¹i¹an , torbica, trenerka, air maks, trudi se da deluje zajebano,puko neki steroid i ne di¹e da deluje veæe, bmw 3ka e46 zatamljen obavezno da ni on napolje ne vidi oni ¹to su se ostvarili u poslu petarda ili a6 , tetova¾a po¾eljno ceo rukav .
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Ostoja

Moja nastarija æerka, zvala me ujutro i onako bunonvnom i pogubljenom mi saop¹tila da æu postati deda...
[yahoo] [yahoo]
Deeeekaaaa, jebo te....
Moram pustiti brkove i kupiti ¹tap i ¹e¹ir...

[thumb_up] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mali_zmaj

I coper kupiti deda!!!  Cestitke!!
jin-jang

Ostoja

Onaj skot Uff....Nauèio je kuèe da dr¾i ritam za ruèno turpijanje (ovaj ima deset jebenih brava za metalna vrata, sve se moraju upasovati ruèno)....

[rofl] [rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mali_zmaj

I stomak.,naravno..,ili druga krajnost GS..,al skupo to,touratech,odjela,kacige..,brendirano,sve sto ide uz GS..,bolje neki coper kruzer,kosu,stomak..,jeftinije!!
jin-jang

Glava Dole


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Kostić

#18790
u mom sluèaju im je d¾aba poso. inaèe zdravorazumski se ne gleda tako, al ako ti ka¾e¹ da je tako - tako je :)

æizla, AFR system (anti face recognized) gume su ok, malo smrde, gorivo nema ;D




idanijel

Citat: kosta66 poslato 09 Septembar, 2018, 10:16
јуче седим на зидићу код робне куће доле у варешкој и блејим у празно чеко оне моје напаљене дизађу из маркета и стаде ауто изађе возач добар дан јел имате ви личну карту. имам. а јел код вас. јесте. јел могу да видим. може. 15 минута провере на тужибаби ко да сам отимо бабама новчанике из цегера по маркету па неко звао мурију. на крају рече момак изволте вашу лк и хвала. извини ти дечко што сам ја био нељубазан ал имам фобије од малтретирања. малтретирате ме 52 године низашта. и оде он, ја чеко још по сата сав у страху да не најђу и они  нафурани ћелави с пушкама у џиповима и баце ме крокодилима у топчидерци. јебем ти ја ову усрану, смрдљиву курчеву државу, кад човек не сме да седи на зидићу и блеји у празно док чека укућане да изађу из супер маркета ал да га нико не пресреће и гледа ко зликовца који је а-ха! гле га овај је сумљив, држ га!.
A da nisi imao licnu kartu  :o :o ;D  [policaja]  ! No longer available

balcan girl

èestitaaaaaam :D :D :D a laziæu pa naravno da mora¹ da zna¹ ko je diler kako da zna¹ kome da pridje¹ da kupi¹ :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

ne æemanim ja gand¾u. skoro sedim na klupi u ko¹u i blejim na ulicu motam dramiæ, kad neki lik ¹to je sedeo sa ¾enom i detetom na drugoj peèurki dolazi i stidljivo sa osmehom pita, izvini jesam li ja to osetio kod tebe? a? ne deèko ja pu¹im drum duvan. deèko se izvino i ode nazad kod ¾ene i deteta.

toliko o sland¾inom prepoznavanju po izgledu :) zato nikad nisam ni napao pamet da bi bio pandur. nisam na tom intelektualnom nivou. na dnu sam te int., lestvice :)

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 10 Septembar, 2018, 07:12
ne æemanim ja gand¾u. skoro sedim na klupi u ko¹u i blejim na ulicu motam dramiæ, kad neki lik ¹to je sedeo sa ¾enom i detetom na drugoj peèurki dolazi i stidljivo sa osmehom pita, izvini jesam li ja to osetio kod tebe? a? ne deèko ja pu¹im drum duvan. deèko se izvino i ode nazad kod ¾ene i deteta.

toliko o sland¾inom prepoznavanju po izgledu :) zato nikad nisam ni napao pamet da bi bio pandur. nisam na tom intelektualnom nivou. na dnu sam te int., lestvice :)

Vidi¹ da svima izgleda¹ kao æoman, ne samo pandurima?   :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

jeste al eto jel vidi¹ ko se drogira a ko ne. izgled nema veze s atim ;D

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 09 Septembar, 2018, 22:27
I coper kupiti deda!!!  Cestitke!!

...veruj mi, penzionerskijeg motora od vfr-a nema. ;)
Evo, Gavra æe da potvrdi.

Ostoja,
jos uvek neæu da èestitam ;) ali to su prelepe vesti :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 10 Septembar, 2018, 07:55
jeste al eto jel vidi¹ ko se drogira a ko ne. izgled nema veze s atim ;D
D¾abe su pametni rekli da odelo ne èini èoveka...

Kostić

#18798
da su pametni bili bi panduri :)

do vi¹njice i nazad sam svatio da su skutera¹i budale. jedan se zamalo ubo u branik iz za desno zapeo u pravo a su¾eno jo¹ sam cimno levo da se ne zabije i èovek mi nareðo i kevu i æaleta redom. i ok, ajd neka ga i stao negde i stao ja izvadio kacigu i reko saæu te olupam s kacigu konju jedan nejebani, a on jao jao pa nisam znao odma kolege ono ovo. ma jebemliti mamu magareæu em te spasem em izigrava¹ te va¹e bajkerse tripove

ima gorih budala od nas.

skutera¹i


sland¾ina teorija o auspuhu pala je danas u vodu. svaki motor koji je imo zvuk je bio primeæen. oni fenovi bez zvuka ne iako gledam a ako je neko merodavan za to, to smo mi.

Major