Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF



Kostić

једном давно док је мој старији син кукао да је џаба учио школу и да ништа нема, ја сам му рекао: буди стрпљив и ради и имаћеш кад тад. ево данас је мој син сам себи зарадио љубимца. мази га као ја мој мотор.

иначе иде мали лепо узбрдо, неки мртви јтд 1.9 турбаћ нагарио из све снаге а ја иза њега кочим ;Д. прва шумска вожња лежи ко пегла уста га јебем само дупе заноси мало 1.4 спорт : )




Hurricane

 [thumb_up]

Odlican

Sad ces da ga zenis garant


Sa srecom i u zdravlju da terate

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

milomir22

Verivatno poslednja generacija pezoa da je nesto valjala...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

misilm da mige ima isti ovakav onaj ¾uti. mali auto al lepo ide. ima oz f1 na njemu. saæe da padne pomodarenje... kad poène da kupuje sporcke delove ene ga veæ juri kn filtere kojekurce veæ ga pere licka smrdi... nije on ko ja on je ko vi. na¾alost :)

mikajlo tek sad neæe da se ¾eni.... ;D

Hattrick


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE

Citat: kosta66 poslato 08 Septembar, 2018, 06:04
misilm da mige ima isti ovakav onaj ¾uti. mali auto al lepo ide. ima oz f1 na njemu. saæe da padne pomodarenje... kad poène da kupuje sporcke delove ene ga veæ juri kn filtere kojekurce veæ ga pere licka smrdi... nije on ko ja on je ko vi. na¾alost :)

mikajlo tek sad neæe da se ¾eni.... ;D
ooooo jeeee..imam..imao i crni bez klime,sad imam zadnji model sas klimu..idi begaj..malo trosi,lepo ide..ali u planu je ovaj..ce vidimo



1.6 16v,prenos 14/60  [zvizdi] [zvizdi]

Kostić

гти и раллу - иде две главе и јаче а лепи за седиште ;D

mali_zmaj

Prodjirao se malo danas,i na kraju oprao motor..,meni dovoljno da me malo obraduje...!!  Doduse nedovoljno,posto me zena nervira zadnjih dana..,al i sutra cu malo ja opet..,ne moze ona mene prcat koliko ja benzina mogu nasuti..,a legla plata nekidan...!!
jin-jang

idanijel

Drugar mi poklonio Kredenac bukov zdrav ko kamen,malo ¹mirglao par dana ,pa neki beli bajc pa malo mat lak,pa ruèkice i unet u æerinu sobu😀

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Boban_m

Samo jos da stavis neku finu lutku unutra i to je to ;D

annabelle" border="0

idanijel

Bobane i ja bi se bojao.stavio sam porcelansku jednu lepu,na najlon pijaci kupljena za 200din.

Kostić

јуче седим на зидићу код робне куће доле у варешкој и блејим у празно чеко оне моје напаљене дизађу из маркета и стаде ауто изађе возач добар дан јел имате ви личну карту. имам. а јел код вас. јесте. јел могу да видим. може. 15 минута провере на тужибаби ко да сам отимо бабама новчанике из цегера по маркету па неко звао мурију. на крају рече момак изволте вашу лк и хвала. извини ти дечко што сам ја био нељубазан ал имам фобије од малтретирања. малтретирате ме 52 године низашта. и оде он, ја чеко још по сата сав у страху да не најђу и они  нафурани ћелави с пушкама у џиповима и баце ме крокодилима у топчидерци. јебем ти ја ову усрану, смрдљиву курчеву државу, кад човек не сме да седи на зидићу и блеји у празно док чека укућане да изађу из супер маркета ал да га нико не пресреће и гледа ко зликовца који је а-ха! гле га овај је сумљив, држ га!.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 09 Septembar, 2018, 10:16
јуче седим на зидићу код робне куће доле у варешкој и блејим у празно чеко оне моје напаљене дизађу из маркета и стаде ауто изађе возач добар дан јел имате ви личну карту. имам. а јел код вас. јесте. јел могу да видим. може. 15 минута провере на тужибаби ко да сам отимо бабама новчанике из цегера по маркету па неко звао мурију. на крају рече момак изволте вашу лк и хвала. извини ти дечко што сам ја био нељубазан ал имам фобије од малтретирања. малтретирате ме 52 године низашта. и оде он, ја чеко још по сата сав у страху да не најђу и они  нафурани ћелави с пушкама у џиповима и баце ме крокодилима у топчидерци.

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Znas kako je Kole ,da si sjedio u kafani prekoputa..,vjerovatno ne bi nista bilo,ovako neka baba umislila da si babojebac,pa te prijavila...  Znas kako kazu "nema sjedit nako".  Ili ti odviko se narod od blejanja i sjedenja po zidicima.  Jbg.to je nama nasa borba dala!! Nazalost...
jin-jang