Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

ZEKA

©etam se kroz naselje i vidim nekog èièu na prozoru ma¹e mi. Ne prepoznajem èoveka al ba¹ mi srdaèno ma¹e. I razmi¹ljam se mo¾da zna moje roditelje pa æe ispasti nekulturno da se ne javim èoveku i mahnem i ja njemu. Kad sam se pribli¾io prozoru video sam da èovek dr¾i krpu u ruci i bri¹e prozor  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF


Lazic

Sinoæ se vraæao iz bioskopa na Karaburmi, penjem se ka banditen ¹trase, gleda me lik na bajsu, isti monster, stao da se javim kad nije on... :o Ja rekoh, izvini lièi¹ mi na drugara, lik mrtav 'ladan reèe, mo¾da mogu i ja da ti budem drugar... :o Za¹kripa¹e gume na gejmobilu... :D

mrle

Citat: Laziæ poslato 22 Avgust, 2018, 14:00
Sinoæ se vraæao iz bioskopa na Karaburmi, penjem se ka banditen ¹trase, gleda me lik na bajsu, isti monster, stao da se javim kad nije on... :o Ja rekoh, izvini lièi¹ mi na drugara, lik mrtav 'ladan reèe, mo¾da mogu i ja da ti budem drugar... :o Za¹kripa¹e gume na gejmobilu... :D

garant je zapamtio tablice :)

Bishke

You should do one thing every day that scares you

eclipse4

da je rekao "drugarica" mozda bi prica isla drugim tokom :)

Lazic

Da je bio dobra riba sigurno da bi... :D

idanijel

Ziveo KP Upeco jedan ventilator ubiva... 1000din😘 400m3 h

UFF


idanijel

Treba mi kotlarnicu.dal je to za neki veliki pc ili? Ili neku elektroniku za lift hladi! Radno okruzenje od -40 do +80



Lazic

Imao sam nekad u klonji na Konjarniku neki Iskrin koji je gurao 220m3 na sat, bem ti sunce, ¹ta je to ??? :o :D

Kakav pc pi**e materine, si looood :o ??? :D 400 kubika na sat, pa to pravi omanji uragan... :D

mali_zmaj

Ako tuki ne mo¾e da digne pod 90 stepeni...,nije to ni¹ta!!  ;)
jin-jang

idanijel


UFF

hmm imam neki slican serverski bez oznake, kad ga upalim sam sebe oduva sa stola i sad me bas interesuje koliko gura

idanijel

Jel ima¹ oznaku? Ovo duva i izvlaèi ba¹. Radi od 2800-3300obrtaja negde sam nasao.hteo sam ovaj sa Kp jos ludji 13m3 u minuti al mi bilo skupo,ovaj je iz nekog kodak fotokopir aparata. I nov je oko 500e bio

juga

Citat: UFF poslato 23 Avgust, 2018, 16:58
hmm imam neki slican serverski bez oznake, kad ga upalim sam sebe oduva sa stola i sad me bas interesuje koliko gura
Donesi da izmerimo protok!

dzimika

Meni crko ventilator na kupatilu, a kako cale nije stedeo kad je pravio on stavio fi200 cev za ventilaciju, od viska glava ne boli, ali nov kosta par hiljada a to mi se nije davalo, kupio neki kompjuterski ventilator od 14cm i ubacio ga u plastiku od ovog fi200 i stavio na odapter od 12V, ono izvlaci bolje nego onaj fi200, kad zatvaras vrata pravi vakum, jedva zatvoris :D

UFF

hocu jugo
cime i kako meris?

a i ti dzimika si mentol kupujes a znas da ja uvek imam toga

Glava Dole

Citat: UFF poslato 25 Avgust, 2018, 02:09
hocu jugo
cime i kako meris?

Citat: mali_zmaj poslato 23 Avgust, 2018, 13:55
Ako tuki ne mo¾e da digne pod 90 stepeni...,nije to ni¹ta!!  ;)

Pa kitom i uglomerom, logicno :)

juga

Citat: UFF poslato 25 Avgust, 2018, 02:09
hocu jugo
cime i kako meris?

a i ti dzimika si mentol kupujes a znas da ja uvek imam toga
Pa meraèem .... Anemometrom