Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Prodajem ja moju kuæu na moru ili menjam za stan u Beogradu.



TwinZ Auto & Moto

stilgar

Citat: Zeljkamp poslato 08 Avgust, 2018, 00:21
Prodajem ja moju kuæu na moru ili menjam za stan u Beogradu.
de je kuca?

Lazic

Da se èasti¹ za roðendan... :D :-*

Zeljkamp

#18663
Citat: stilgar poslato 08 Avgust, 2018, 00:39
Citat: Zeljkamp poslato 08 Avgust, 2018, 00:21
Prodajem ja moju kuæu na moru ili menjam za stan u Beogradu.
de je kuca?
U Lapcicima, odmah iznad Budve. Taènije, 8km od Budve prema Cetinju. 550m nadmorska visina, mesto na kojem se me¹aju planinski i morski vazduh. Slobodno mogu da ka¾em da je vazdu¹na banja. Preko puta je napravljen hotel i treba da se uskoro otvori. Kazu da æe imati 5 zvezdica. Pogled na kompletan zaliv... Odmah pored magistrale.



Slikao pre neki dan.
TwinZ Auto & Moto

UFF

Citat: Ostoja poslato 07 Avgust, 2018, 21:54
Citat: UFF poslato 06 Avgust, 2018, 23:17
nikad mi nisu bili jasni ljudi koji MORAJU da idu na more svakog leta
sve moze i ne mora ali more mora  [neampojma] [ludak]

nije stvar gde si vec sa kim si, odavno dokazano
bio sam i ovde i onde, nesto manje lepo nesto vise ali meni je vala kuci najlepse
neko pukne xxx eur i uziva 7-15 dana na moru a ja tih xxx ulozim u dvoriste i uzivam SVAKI DAN


a ko se toliko lozi na more sto se jednostavno ne preseli tamo i zavrsi pricu




Ti si sretan kod kuæe jer se svaki dan dru¾i¹ samnom, u tome je trik...

[rofl] [rofl]


:-[

Gavrolini

Citat: Zeljkamp poslato 08 Avgust, 2018, 01:07
Citat: stilgar poslato 08 Avgust, 2018, 00:39
Citat: Zeljkamp poslato 08 Avgust, 2018, 00:21
Prodajem ja moju kuæu na moru ili menjam za stan u Beogradu.
de je kuca?
U Lapcicima, odmah iznad Budve. Taènije, 8km od Budve prema Cetinju. 550m nadmorska visina, mesto na kojem se me¹aju planinski i morski vazduh. Slobodno mogu da ka¾em da je vazdu¹na banja. Preko puta je napravljen hotel i treba da se uskoro otvori. Kazu da æe imati 5 zvezdica. Pogled na kompletan zaliv... Odmah pored magistrale.



Slikao pre neki dan.

Lepo, prelepo...ali to nije kuca na moru :)

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 08 Avgust, 2018, 08:12
Citat: Zeljkamp poslato 08 Avgust, 2018, 01:07
Citat: stilgar poslato 08 Avgust, 2018, 00:39
Citat: Zeljkamp poslato 08 Avgust, 2018, 00:21
Prodajem ja moju kuæu na moru ili menjam za stan u Beogradu.
de je kuca?
U Lapcicima, odmah iznad Budve. Taènije, 8km od Budve prema Cetinju. 550m nadmorska visina, mesto na kojem se me¹aju planinski i morski vazduh. Slobodno mogu da ka¾em da je vazdu¹na banja. Preko puta je napravljen hotel i treba da se uskoro otvori. Kazu da æe imati 5 zvezdica. Pogled na kompletan zaliv... Odmah pored magistrale.



Slikao pre neki dan.

Lepo, prelepo...ali to nije kuca na moru :)
Da to je kuca na brdu :)

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Gavrolini

Evo prodajem ja kucu u beogradu. Dve kuce u dvoristu po 90 kvadrata. Garaza 80m2. Sve legalno i uknjizeno. Samo 85km od centra beograda u naselju Sabac.

stilgar

Citat: Laziæ poslato 08 Avgust, 2018, 00:42
Da se èasti¹ za roðendan... :D :-*
castio sam budzet Srbije u Novom Sadu, ogranicenje 50 radar kaze 68. 5000 din, 2500 ako platim za 8 dana...

bobangsxr

Verovatno si vozio po ogranièenju a radar je izmerio vise?

stilgar

Citat: bobangsxr poslato 08 Avgust, 2018, 12:25
Verovatno si vozio po ogranièenju a radar je izmerio vise?
ne, vozio sam preko ogranicenja, a kasno sam ih uocio, bio kolima, motorom bih samo prosao...nemam tablicu napred...

®or¾

Gde su te savatali,mi otprilike znamo gde pecaju i toliko su ma¹toviti,da su godinama na istim pozicijama,sledeæi put se javi¹,popijemo piæe i sazna¹ gde treba da pazi¹ [callme],a ne da plaæa¹ kazne :)

bobangsxr

Onda je sasvim u redu da pomogne¹ bud¾et Srbije ;D

Zeljkamp

Citat: Gavrolini poslato 08 Avgust, 2018, 10:11
Evo prodajem ja kucu u beogradu. Dve kuce u dvoristu po 90 kvadrata. Garaza 80m2. Sve legalno i uknjizeno. Samo 85km od centra beograda u naselju Sabac.
Taj deo Beograda je na ceni. Brzo ces naci kupca. 😉
TwinZ Auto & Moto

Gavrolini

Sto da necu. Stizem do centra bg brze nego neki "Beogradjani" tipa sa ceraka i slicno.

aæimo

Samo se te¹i. Pre æu ja dobiti stan u zameni za afriku nego ¹to æe¹ ti prodati nekretninu. Jo¹ sad ima¹ dve u svom vlasni¹tvu.

CBRR1

Citat: stilgar poslato 08 Avgust, 2018, 09:24
Citat: Gavrolini poslato 08 Avgust, 2018, 08:12
Citat: Zeljkamp poslato 08 Avgust, 2018, 01:07
Citat: stilgar poslato 08 Avgust, 2018, 00:39
Citat: Zeljkamp poslato 08 Avgust, 2018, 00:21
Prodajem ja moju kuæu na moru ili menjam za stan u Beogradu.
de je kuca?
U Lapcicima, odmah iznad Budve. Taènije, 8km od Budve prema Cetinju. 550m nadmorska visina, mesto na kojem se me¹aju planinski i morski vazduh. Slobodno mogu da ka¾em da je vazdu¹na banja. Preko puta je napravljen hotel i treba da se uskoro otvori. Kazu da æe imati 5 zvezdica. Pogled na kompletan zaliv... Odmah pored magistrale.



Slikao pre neki dan.

Lepo, prelepo...ali to nije kuca na moru :)
Da to je kuca na brdu :)



Pazi ovako, na odlicnom je mestu kuca, opcija auto, i onda ili levo Becici Rafailovic, desno Trsteno ploce radovici...

stilgar

Citat: ®or¾ poslato 08 Avgust, 2018, 12:52
Gde su te savatali,mi otprilike znamo gde pecaju i toliko su ma¹toviti,da su godinama na istim pozicijama,sledeæi put se javi¹,popijemo piæe i sazna¹ gde treba da pazi¹ [callme],a ne da plaæa¹ kazne :)
Temerinski put, vozio sam unuka u Novi Becej, tamo imaju pripreme, pa da stignemo na popodnevni trening.

®or¾

Pa,gde bre ba¹ kroz najskuplji?©alim se sada zna¹,staro mesto ponekad se pomere par stotina metara.