Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

ja cu ako se ikad sastavim sa parama,da se vratim na more...,ne planiram svoju starost da docekam na kontinentu,pa makar to bila samo cetiri zida..,na komadicu zemlje..!!
jin-jang

Gavrolini

Ja bih se preselio sutra da mogu. Evo ako neko zeli da menja kucu na moru za kucu u Sapcu da zavrsavamo posao.
Jbg tebi uff-e nije jasno kako neko voli more. Meni opet bije jasno kako se neko ne umori od kenjanja po svemu sto je drugacije od njega i njegovog. Od kenjanja sve sto nije honda sa ubrizgavanjem, sranja po svakom ko radi negde na nekom poslu. Jednostavno nije mi jasno kako se neko ne umori od tolikog kenjanja.

mali_zmaj

i ja isto,samo da mogu da nadjem posao..,za stan bi se snasao!!  bez imalo razmisljanja..!!  ubi me kontinent!!  rodjen sam na moru,ako uspijem,krepat cu na moru!!
jin-jang

Boban_m

Plan ti ima garantovanih 50% uspjeha. Krepat ces sigurno ;D

mali_zmaj

hahhahahhaa!! i to je nesto!!  smrt zagarantovana!!
jin-jang

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 06 Avgust, 2018, 23:17
nikad mi nisu bili jasni ljudi koji MORAJU da idu na more svakog leta
sve moze i ne mora ali more mora  [neampojma] [ludak]

nije stvar gde si vec sa kim si, odavno dokazano
bio sam i ovde i onde, nesto manje lepo nesto vise ali meni je vala kuci najlepse
neko pukne xxx eur i uziva 7-15 dana na moru a ja tih xxx ulozim u dvoriste i uzivam SVAKI DAN

a ko se toliko lozi na more sto se jednostavno ne preseli tamo i zavrsi pricu

Postoje razlièiti razlozi za¹to neko ide svake godine na more po 7-10-15-20 ili koliko mo¾e dana. Moj razlog su deca. Njima je potrebno more zbog zdravlja i za mene tu nema razmi¹ljanja. Kad i ako bude¹ imao decu - videæe¹. S druge strane, to nije dovoljan razlog da bih oti¹ao u neko primorsko selo da tamo ¾ivim i odatle ih ¹kolujem.

Gavrolini

Uuuu ne pominji uffu decu. Tek ce sad da oplete :)

milomir22

Ljudima prija promena, da zive na primorju svaki dan, pola njih bi se smorilo posle prve godine.

Ja obozavam vodu i plivanje, kada sam na moru, najgore sto moze da mi ukenja odmor je da voda bude hladna. Cesto se sav smezuram, jer umem da budem i po dva sata u vodi bez izlaska.

Ono sto ne volim je vrucincina, znojenje i ispiranje kreme za suncanje znojem, a to mi se redovno desava, jer se znojim kao masna svinja.

Na more idem svake 4-5 godine i to mi "zavrsava posao", da imam vise vremena i kinte, isao bih mozda i svake, ali ako mi je godisnji 15 dana, jebe mi se da 2/3 odmora budem bez motora, smorim se vec 3. dan.

U Srbiji i nemamo mnogo drugih zadovoljstava, retki idu na zimovanje svake godine, ali letovanje ipak mnogi mogu da priuste, a sve sto te cini srecnim, treba da priustis sebi, nekome je to more, nekome elitna kurva, nekom izlazak u grad, nekim cudacima motor,...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 06 Avgust, 2018, 23:49
Uuuu ne pominji uffu decu. Tek ce sad da oplete :)
Omatorio je, a i jedno dete mu se polako uvlaèi pod ko¾u, gotov je... :)

UFF

Citat: Gavrolini poslato 06 Avgust, 2018, 23:35
Ja bih se preselio sutra da mogu. Evo ako neko zeli da menja kucu na moru za kucu u Sapcu da zavrsavamo posao.
Jbg tebi uff-e nije jasno kako neko voli more. Meni opet bije jasno kako se neko ne umori od kenjanja po svemu sto je drugacije od njega i njegovog. Od kenjanja sve sto nije honda sa ubrizgavanjem, sranja po svakom ko radi negde na nekom poslu. Jednostavno nije mi jasno kako se neko ne umori od tolikog kenjanja.

pa kako da se umorim kad nemam posao? :D

a ti si na tom tvom voljenom moru upravo
ako je toliko dobro koji ces kurac na forumu po ceo dan?  [rofl]

otisao na more da cita forum  [samoubistvo]

ja dok sam bio u ny, miamiu, dubaiu, egiptu, rimu, thailandu.. ili sam se samo zakacio da okacim fotku/pozdrav i cao ili nisam ni bio online dok se kuci nisam vratio jer to vreme tamo te kosta i treba da uzivas a ne da se bavis sranjima koje radis i kad si kuci

Lazic

Uffe poèinje¹ da zvuèi¹ kao neki kapitalistièki robot... :o ;D

mkt

Ja dosao u barsu jbt sjebao se za sve pare
Ovde pakao vrucincina i sparina jebe kevu, papani uvece nece da mi prodaju pivo jer ne sme da se pije i tumara po gradu ali moze da se duva kolko oces
Odem ujutru na plazu od 8 do 12 i bezi u hlad tj. Kafic gde za dve kafe i limunade puknem 22e a u more ne moz se kupas ko covek jer je sve prepuno meduza pa se pracakam u plikacu ko baba
Bolje da sam ko i svake god otisao u septembru u grcku ili iskulirao sve i vozio motor
Dobar je provod uvece i ima svasta da se vidi i da se dune al sam i to prestao pa mi ne prija na silu
Da ga jebem dal je za osmeh ili za tugu

aæimo


mkt

Hahah ma najvise popizdeh sto sam spicko lovu za motor jbga

Lazic


aæimo


Bishke

Zeleo je da kupi novu Afriku, ali jebigaaaa
You should do one thing every day that scares you

mkt

Ma ktma al sad nazad za crtacu tablu

perlx

Zato sad stoj na suncu u Barsi dok ne postanes narandzast prikatz

Ostoja

Citat: UFF poslato 06 Avgust, 2018, 23:17
nikad mi nisu bili jasni ljudi koji MORAJU da idu na more svakog leta
sve moze i ne mora ali more mora  [neampojma] [ludak]

nije stvar gde si vec sa kim si, odavno dokazano
bio sam i ovde i onde, nesto manje lepo nesto vise ali meni je vala kuci najlepse
neko pukne xxx eur i uziva 7-15 dana na moru a ja tih xxx ulozim u dvoriste i uzivam SVAKI DAN


a ko se toliko lozi na more sto se jednostavno ne preseli tamo i zavrsi pricu




Ti si sretan kod kuæe jer se svaki dan dru¾i¹ samnom, u tome je trik...

[rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...