Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Stize u zadnje vreme sve brzo...jedino sto mi zadnju stvar drze na carini vec dve nedelje

Gavrolini

Citat: eclipse4 poslato 28 Jun, 2018, 02:57
sumnja garant na gavru :)
Tesko...meni jednom dali vlast na forumu i jako brzo se zavrsio mandat :)

Lazic


Kostić

Citat: mkt poslato 28 Jun, 2018, 02:56
Citat: kosta66 poslato 28 Jun, 2018, 02:15
znam ko je.

jel sa foruma  ;D

veoma je moguæe a verovatno jeste : )


sad mi ¾ao da mu sipam litar at ulja na auto, nije auto kriv, ko ni moj motor... a nisam ni ja kriv. ako je iole pametan a jeste, prestaæe.

mrle

?
neko sa foruma ti jebava motor?

Hattrick

Ma jeste, bas ce neko sa foruma da se cima da prati Kostu 24/24, i da mu skida spric kad god se ovaj zadrzi negde duze od 20 min. To ga drkaju klinci iz kraja.

Kostić

znamo se mi jako dugo, mnogo dugo. ne znam dal je na forumu ne bi me èudilo da jeste obzirom da jo¹ ljudi vozi motor i ima naloge na forumima a ne samo mi ¹to ovde lajemo iz dosade...

Gavrolini

Mozda sam i ja iz Sapca potegao samo da mu skinem spric.

Kostić

ne odgovara¹ opisu, osim ako se nisi maskirao

CBRR1


Glava Dole

A problem je da uzmes u auto-radnji za 250-300din novu posudu od lade i nabudzis kako dolikuje kad vec budzis?

Kostić

Citat: Hattrick poslato 28 Jun, 2018, 16:38
Ma jeste, bas ce neko sa foruma da se cima da prati Kostu 24/24, i da mu skida spric kad god se ovaj zadrzi negde duze od 20 min. To ga drkaju klinci iz kraja.

jeste, klinci iz kraja nedeljom ¹etaju po mom kraju i tako èupkaju tj opominju da sam ne¹to kriv, pa onda utorcima idu zamnom po rakovici u èekaju da zamaknem pa opet èupkaju. ovoe ozbiljna opomena a mo¾da izbije  i rat...


mali, problem je, al fala ti za brigu u savet : *

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 28 Jun, 2018, 17:27
Citat: Hattrick poslato 28 Jun, 2018, 16:38
Ma jeste, bas ce neko sa foruma da se cima da prati Kostu 24/24, i da mu skida spric kad god se ovaj zadrzi negde duze od 20 min. To ga drkaju klinci iz kraja.

jeste, klinci iz kraja nedeljom ¹etaju po mom kraju i tako èupkaju tj opominju da sam ne¹to kriv, pa onda utorcima idu zamnom po rakovici u èekaju da zamaknem pa opet èupkaju. ovoe ozbiljna opomena a mo¾da izbije  i rat...


mali, problem je, al fala ti za brigu u savet : *

Vidi¹ valjda da se radi o dobro organizovanoj grupi, sumnjivih namera...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Pa moramo da brinemo ko nam sprema atentat na Koleta, sa neispravnim kocnicama, ko onomad Mi5 na lejdi Dajanu.  :)
Al ako si zagovnario nesto sa bivsim od tvoje sadasnje, mozda mozda samo hoce da te drugarski opomene pre nego sto krene u pravu akciju.  :)

Kostić

sland¾o, na neki naèin jesi u pravu. grupa je sastav raznolikih biæa ;D

Citat: Hattrick poslato 28 Jun, 2018, 17:32
Pa moramo da brinemo ko nam sprema atentat na Koleta, sa neispravnim kocnicama, ko onomad Mi5 na lejdi Dajanu.  :)
Al ako si zagovnario nesto sa bivsim od tvoje sadasnje, mozda mozda samo hoce da te drugarski opomene pre nego sto krene u pravu akciju.  :)

mudrice .... [srce]

al nisam


;D

Lazic

Citat: Glava Dole poslato 28 Jun, 2018, 17:24
A problem je da uzmes u auto-radnji za 250-300din novu posudu od lade i nabudzis kako dolikuje kad vec budzis?

Nee, lak¹e je omlatiti atentatora... :D

mrle

а можда шприц сам испада?

eclipse4

Citat: Glava Dole poslato 28 Jun, 2018, 17:24
A problem je da uzmes u auto-radnji za 250-300din novu posudu od lade i nabudzis kako dolikuje kad vec budzis?


kosto ne slusaj ga,jer te tera na trosak! ja bih krenuo sa katetrom....interesantnije ce izgledati.....sta kurac

http://palinic.mycpanel.rs/wp/?page_id=823

i jos nesto,navlaci te da stavis posudu da bi ti posle skidali posudu i bacili je dole a samim tim se posle duze mucis sa namestanjem,a oni te snimaju fonom dok se nerviras...

Hattrick

Jos ce na kraju i inspektorka UKP da ga nazove, da mu kaze da ga prate placene ubice iz Skaljarskog klana.  :)

CBRR1

Kosta je pripadnik Sljakarskog klana, napravio si permutaciju...