Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Citat: UFF poslato 01 Jun, 2018, 00:40
osim da me digo na zadnji u prvoj u touring modu bez kacige

Toèkira¹ tuðe motore, je li?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Glava Dole


Lazic

Pro¹le nedelje odemo u postojbinu pokojnog tasta da vidimo ¹ta je ostavio æerkama od njiva, ¹ljivika i livada, u pizdu lepu materinu izmeðu Ni¹a i Prokuplja, ¹etali se po divljini, disali sve¾ vazduh... U utorak osetim da me ne¹to svrbucka na nozi ispod guisce, pogledam krpelj... :o ;D Drugi za 40 godina i 302-gi koji sam skinuo sa dece, kuèiæa i maèiæa... Skinem ga ja i nikom ni¹ta, al' aj kao da pratim situaciju za svaki sluèaj... Proðe 4 dana, veæ zaboravio na sluèaj kad ne lezi vra¾e, poène da svrbi kao da me ujeo komarac, vidim nije se smirilo... Setim se prièe sa foruma, naravno pizda mi tetkina, krpelj je zavr¹io u piksli, piksla u kesi za ðubre, faaak... Danas veæ crvenilo ¹kolski primer lajmske bolesti, meni dra¾a smrt nego da idem do lekara op¹te prakse po uput za infektivnu, pa u laboratoriju gde se prvo radi jedan lo¹ test da bi se posle radio dobar test, i to sve tek za 4-6 nedelja i onda antibiotici ko zna koliko dugo... Druga varijanta da idem kod privatnika, ali em neam para, a i da imam, ne dam... Po¹to mi mozak radi najbolje u oèajanju, setim se da je Leo pre 4 godine jedva ¾ivu glavu izvukao i da je pio antibiotike za ljude(zbog cene), za¹to ne bi i ja oti¹ao kod veterinara samo po recept za antibiotike... ???

Dakle smejem se pola sata samom sebi koliko sam nenormalan i koliko je to u stvari dobro... :D :D :D :D :D

Kostić

никад нисам имо непријатеља ал за све дође први пут. 245 без кациге боли кожа за све паре ал непрејебив осећај. неко ми почупо шприц ко да мени требају кочнице... ћах...







срећа па сам поно очи




Lazic

Dobro je ima i gorih od mene... ;D

Glava Dole

@Lazicu, proveri se... nemoj da te sanjam [prebicute]

@kosta66: Norise Cace ti li si? :)

mali_zmaj

Cak se sklanja i klanja  Kosti!!
jin-jang

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2018, 18:24
Pro¹le nedelje odemo u postojbinu pokojnog tasta da vidimo ¹ta je ostavio æerkama od njiva, ¹ljivika i livada, u pizdu lepu materinu izmeðu Ni¹a i Prokuplja, ¹etali se po divljini, disali sve¾ vazduh... U utorak osetim da me ne¹to svrbucka na nozi ispod guisce, pogledam krpelj... :o ;D Drugi za 40 godina i 302-gi koji sam skinuo sa dece, kuèiæa i maèiæa... Skinem ga ja i nikom ni¹ta, al' aj kao da pratim situaciju za svaki sluèaj... Proðe 4 dana, veæ zaboravio na sluèaj kad ne lezi vra¾e, poène da svrbi kao da me ujeo komarac, vidim nije se smirilo... Setim se prièe sa foruma, naravno pizda mi tetkina, krpelj je zavr¹io u piksli, piksla u kesi za ðubre, faaak... Danas veæ crvenilo ¹kolski primer lajmske bolesti, meni dra¾a smrt nego da idem do lekara op¹te prakse po uput za infektivnu, pa u laboratoriju gde se prvo radi jedan lo¹ test da bi se posle radio dobar test, i to sve tek za 4-6 nedelja i onda antibiotici ko zna koliko dugo... Druga varijanta da idem kod privatnika, ali em neam para, a i da imam, ne dam... Po¹to mi mozak radi najbolje u oèajanju, setim se da je Leo pre 4 godine jedva ¾ivu glavu izvukao i da je pio antibiotike za ljude(zbog cene), za¹to ne bi i ja oti¹ao kod veterinara samo po recept za antibiotike... ???

Dakle smejem se pola sata samom sebi koliko sam nenormalan i koliko je to u stvari dobro... :D :D :D :D :D

Da se to desilo Kosti, krpelj bi zavrsio na antibioticima ;D

Lazic


Kostić

напо ме пре пар дана један, ујо ме за пупак. узо пинцету и закривио га да му не откинем тело па глава остане. можда ти се то десило ћизла па те после опет сврбело и било црвено. ја кад сам овог извадио све ок сутрадан. провери да нема главе под кожом ако можеш да завириш сам себи у буљу :)

Kostić

изнервирам се, затегнем 245 без кациге ибарском, стисо зубе режим вриштим, мајца на глави, боли гола кожа, пеку руке, лице, мотор воблује, амортизери мртви, не знам јел ће да се распадне ил ћу да поживим, не убијем се, ја свршим. опет се изнервирам после сат времена, затегнем пун гас уз пилота мотор проклиза 20 метара, откине ми затезач искриви точак запнем на лежећи заглави точак спадне ланац гума запне у виљушку паднем искривим волан није ми ништа, опет свршим. пре другог нервирања поломим мобилни и опет се изнервирам јер опет нем мобилан а треба ми кад се сјебем негде да вапим помоћ јер сам се ко узкурац сјебо а нем мобилан који сам пре тога поломио, седим пола сата ко бајата крофна на улици, снађем се некако зовем марка стуђег телефона..., срећа па имам марка да ме редовно вади из гована па ми донео алат и наместисмо точак да се довучем до куће.  цео дан ми је јебени ментални оргазам. ја не морам да дркам и да жуљам руке, само се изнервирам и ето секса...

milomir22

@kosta66

tema: jedan sasvim obican dan [rofl] ;D :D
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hattrick

Zna krpelj za bata Koleta, pa se i ne upusta u rizicne akcije.  :)

Kostić

на крају ми у полачетри изјутра пукне и шипка од шалталице и ладно се возам у другој ко буба мара докуће и размишљам, прошло је само недељу дана од розања по пилота ономад кад крава није хтела да слуша па сам се собалио наочиглед комшилука ко неки пајсер и седео на сред пилота извадио мобилан који је радио и сликаво се а нико да стане, добро стао лик са комбијем пита јел си добро, ма нисам само се селфујем ;Д а браник кад се спалио и не рачунам, осто сам на мотору ;Д

да нема неко шипку за шалталицу вишка и један затезач нећу му ништа, да не везујем жицом...  




Lazic


mrle

kosta
i sve ovo ti je izmamilo osmeh?

Kostić

можда сам ја мало накрив ал да, то ми мами осмех.

lord_oblivion

Posle milion godina, ponovo sam video pijavicu u¾ivo  :D
U Vojvodini uz autoput.
Podsetila me na detinjstvo.

https://sh.wikipedia.org/wiki/Pijavica_(atmosferska_pojava)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.