Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: Hoh¹tapler poslato 29 Maj, 2018, 18:27
Gde ti to radi¹?
Ja sam mislio da u Srbiji jedino mogu da uvedu i radnu nedelje, ovo me ba¹ iznenadilo..
Kod Italijana :)

Lazic

A u Italiji ukinute radne subote verovatno pre rata...

milomir22


@Lazic


Bagrem je Sumadijski, okolina kg-a.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Tako veæ mo¾e... :D
Koliko treba ko¹nica za 500 kila...?
Odavno me privlaèe pèele... :)

milomir22

Ove godine je sa 35 kosnica dobio toliko, moze to i bolje kad se ugodi vreme.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2018, 01:18
A u Italiji ukinute radne subote verovatno pre rata...
Verovao ili ne oni su prosle gosine radili od avgusta do decembra sve subote. Jednostavno kad ima potrebe za vecom proizvodnjom rade svi.

ninja66

Citat: Laziæ poslato 29 Maj, 2018, 18:36
Citat: Che poslato 29 Maj, 2018, 13:53
Citat: Lone Wolf poslato 29 Maj, 2018, 13:34Ima li ko da iznajmljuje kakav sme¹taj na Zaovinskom jezeru?

http://www.tara-planina.com/zaovine.html

Da biras sta ti vise odgovara.


Kuæa na jezeru LAZIÆ   ;D

http://www.tara-planina.com/kuca-na-jezeru-lazic.html
Pa kako se ona bu¹na brana zove...? :D :D :D


@Milomir:
Kupam se u tom jezeru 7 godina, zajebano je do jula, a ni tada nije naivno... :D Nego, koliki mu je sad nivo? Koliko viri stena na brani iz vode...?




@Usamljeni vuk:
Imam ja kontakt ljudi èiju kuæu iznajmljujem od 2011-te, samo 150 stepenika do pla¾e... ;D



Citat: ninja66 poslato 29 Maj, 2018, 11:52
Nedavno bila reportaza o pcelama koje na odredjenim lokacijam prave med u cudnim bojama. Jarko zelena, plava i crvena.
Svi bili presrecni dok za zeleni med nisu ustanovili da lete do fabrike antifriza, i na mestu gde ispustaju otpadne vode dolaze pcele.
Antifriz sladunjav i one prave zeleni med.
Citat: Poljanac92 poslato 29 Maj, 2018, 12:42
Skoro sam cuo da su negde pcele pravile crven med, bilo svima cudno, murija se odmah ukljucila jer su skapirali sta je, pratili kretanje pcela i otkrili farmu marihuane gde su pcele obitavale :D
Ovo je i jedno i drugo neistina, pèele mogu da se razbole od toksina, ali med æe da bude potpuno ispravan, naroèito neæe da piju otpadne vode u kojima ima glikola (i to mo¾da u tragovima), naroèito æe policija da ih prati do farme marihuane, policija bre n'ume da prati ljude, pèele æe... :o [facepalm]
I bre, med od marihuane nema ni najmanji razlog da bude crven, sva¹ta...


@Milomir:
Gde bre drugar tu naðe bagrem...? Na Tari sam jeo med od svega, ali ne videh nigde bagrem... ;D
Na zalost Lazicu, istina je.
https://www.reuters.com/article/us-france-bees/blue-and-green-honey-makes-french-beekeepers-see-red-idUSBRE8930MQ20121005

UFF


Lazic

@Ninja66:
Al' nije od antifriza nego iz fabrike èokolade, a tu veæ ima dovoljno ¹eæera i ve¹taèkih boja... Mada, mislim da je med i dalje ispravan...

CitatMystified, the beekeepers embarked on an investigation and discovered that a biogas plant 4 km (2.5 miles) away has been processing waste from a Mars plant producing M&M’s, bite-sized candies in bright red, blue, green, yellow and brown shells.



@UFF:
®rtvo marketinga... ;D

ninja66

#18269
Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2018, 09:47
@Ninja66:
Al' nije od antifriza nego iz fabrike èokolade, a tu veæ ima dovoljno ¹eæera i ve¹taèkih boja... Mada, mislim da je med i dalje ispravan...

CitatMystified, the beekeepers embarked on an investigation and discovered that a biogas plant 4 km (2.5 miles) away has been processing waste from a Mars plant producing M&M’s, bite-sized candies in bright red, blue, green, yellow and brown shells.


Teras me da trazim, na BBC bila emisija bas o antifrizu.

Lazic

Moguæe, al' mi ba¹ èudno da u otpadu od proizvodnje antifriza ima ne¹to interesantno pèelama...

Bishke

Zapitaj se sta je sve tebi interesantno...

Isto ces ostati zacudjen kao sad ;D
You should do one thing every day that scares you

DraganPavlicevic

Dru¾e Uff-e, zar bez kacige na motoru? Ne mislim na kaznu od 10 tisuæa, veæ na nedaj bo¾e pad (pa ¹ta bi mi bez tebe ) ?

Bishke

Samo je pritiskao dugmice, nije vozio :D
You should do one thing every day that scares you

mkt


Lazic

Citat: Bishke poslato 31 Maj, 2018, 10:15
Zapitaj se sta je sve tebi interesantno...

Isto ces ostati zacudjen kao sad ;D
[rofl] [rofl] [rofl] :-[


Citat: Bishke poslato 31 Maj, 2018, 11:41
Samo je pritiskao dugmice, nije vozio :D
[rofl] [rofl] [rofl] :o

Che


MIGE


UFF

nemam :)

osim da me digo na zadnji u prvoj u touring modu bez kacige

i da ima najudobnije sediste u koje sam ikad bulju stavio

e da i nasao sam se danas sa jokerom kod tehnomanije, za razliku od ove fotke bio sam u full opremi, imao zatamljene rayban na faci :D