Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: misa-pei poslato 26 Maj, 2018, 17:40
Jesi li se nekad pogledao u ogledalo? :D :D :P :P :P

©to? ©ta mi fali?
Oèe¹ljam obraze, pove¾em obrve gumicom i tek onda se ogledam.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

bio danas sa decom kod Arhangela. Njihov prvi moto skup. Sreo pa ljudi, ok, nikog od starijih clanova, jbga, nisam izbijao iz Semafora. Kada je poceo mini tornado, ode sve u vetar... raspade se sve. Tu sam se malo i uplasio, leti sve okolo... Maksim srecan , dobio novu majicu Arhangel, bio u nekoj od pre 5-6 godina, dobio bedz... bilo kratko, ali slatko. Skupo. A od skupa ni neke dobrodoslice, odabrana ekipa, koliko sam video nigde ni bar pasulja...

Lazic

Ubijem 600km i 3 kapi ki¹e blizu Prokuplja, gde bre nalazite ki¹u i tornada... ??? :o :D

PECA BMW

Jagodinu kisa obilazi vec dve nedelje !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

stilgar

Citat: PECA BMW poslato 27 Maj, 2018, 00:44
Jagodinu kisa obilazi vec dve nedelje !
I ne treba vam kisa kad imate hellse i bez kise ce da sedite kuci i cekate da odu 😀

Lazic

Nema naslova u hronikama za sada... ;D

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 27 Maj, 2018, 00:44
Jagodinu kisa obilazi vec dve nedelje !


Ukljuèili ameri HAARP zbog moto skupa :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Hohštapler

Mene najvise nervira sto se toliko prica, pise, pravi fama oko njih, da ne kazem promocija! Upravo ono sto oni ¾ele.
Da dr¾ave evrope hoæe da im stanu na put - stali bi. I ovi na¹i i mi zajedno s njima smo postali pièke! Alo bre ko si ti da pravi¹ pometnju, deca ne idu u ¹kole, op¹ta panika! Okupacija unutar dr¾ave!
Protiv bezakonja se ne bori zakonom. Zna se kako su dr¾ave istoènog bloka a i mi re¹avale problem sliènih skupina.
Gulag. Ostrvo. Nema sudjenja, nema prièe, nema "ljudska prava". Ne po¹tuje¹ prava i zakone - ok bato, ajde da se igramo. Jedna dr¾ava ne sme da dozvoli da bilo koja skupina bude jaèa od nje. Ne sme.
Pravite sranja - nestanete. Tiho i nema da neko pi¹e komentari¹e. Pa da vidi¹ sledeæi put oæe se naæi neko pametan.
Yugoslavija nije imala kriminalce i krimose zato ¹to su "sistematski" re¹avani. Poserem ti se ja na "ljudska prava" kad ljudi koji ih po¹tuju imaju najmanju bezdenost.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Zaboravih, nije danas no juèe... ;D

Konjarnik - Mero¹ina, 250km, prosek oko 100, gejmobil sa nas troje, uglavnom bez klime potro¹io 16.52 litra gasa, jedva 10e... :o ;D ;D ;D ®enin brat sa Puntom 1.3 multijet potro¹io 17e... :o ;D

mali_zmaj

Nemoj ti meni po multijetu tu,ono,ovo...  ;)   Hohstapleru Ozna se zajebala sto ti nije dala clansku kartu!!   Zekim se,u potpunosti se slazem sa tobom!!
jin-jang

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 27 Maj, 2018, 10:58
Zaboravih, nije danas no juèe... ;D

Konjarnik - Mero¹ina, 250km, prosek oko 100, gejmobil sa nas troje, uglavnom bez klime potro¹io 16.52 litra gasa, jedva 10e... :o ;D ;D ;D ®enin brat sa Puntom 1.3 multijet potro¹io 17e... :o ;D
С том потрошњом ја не би' излазио из кола. Ја срећан на 120 са потрошњом гаса испод 10 литара. А и тада ме боли уво јер је то мање од 5 на 100 бензина или 4,6 дизела.

Lazic

Po gradu tro¹i 12-13, mame mu ga... ;D

eclipse4

Nisam upucen,o cemu se radi?kakva deca ne idu u skolu itd?

Hattrick

Citat: Hoh¹tapler poslato 27 Maj, 2018, 10:33
Poserem ti se ja na "ljudska prava" kad ljudi koji ih po¹tuju imaju najmanju bezdenost.

Pa valjda ti je jasno da se zakoni odnose uglavnom samo na one koji ih priznaju i postuju. Kad je garagan dobio prijavu za voznju 'mad max" Dijane po centru grada, bez registracije, svetala, prve pomoci, celavih guma, i da ne nabrajam ?

A sto se tice samih Hellsa, nisu oni bas tako jaki kako se na prvi pogled cini, nego se verovatno u svakoj drzavi useme sa kime treba iz vlasti, obavljaju prljave poslove ispod zita za njih, pa ih, osim previse vidljivih izgreda, uglavnom tolerisu. Sto ovi posle obilato koriste u promociji samih sebe.

bucko

Citat: Laziæ poslato 27 Maj, 2018, 16:15
Po gradu tro¹i 12-13, mame mu ga... ;D
Kako on zna kad je u gradu a kad nije?

PECA BMW

Citat: eclipse4 poslato 27 Maj, 2018, 16:21
Nisam upucen,o cemu se radi?kakva deca ne idu u skolu itd?

Gase Jagodinu na 7 dana zbog "Moto skupa" ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: bucko poslato 27 Maj, 2018, 23:46
Citat: Laziæ poslato 27 Maj, 2018, 16:15
Po gradu tro¹i 12-13, mame mu ga... ;D
Kako on zna kad je u gradu a kad nije?
I ja se pitam, mame mu ga... ;D

Lazic

Do¹ao na posao i skapirao da sam vozio br¾e od ogranièenja biciklom... :o ;D Na ravnom... :o ;D





UFF