Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Carbtune pro igracka i kako sad prede motor :o Ne mogu da ga prepoznam [yahoo]

Lazic

Citat: mkt poslato 10 Maj, 2018, 14:34
nije danas ali juce
1200km za dva dana i jucerasnjih 17 sati u sedlu

Miketa, mo¾da vozi¹ k'o baba, ali naklon do poda za kilometra¾u... :o  [klanjam_se] [klanjam_se] ;D [srce]
Ja posle 600 u cugu nisam hteo da pogledam motor 7 dana...

mkt

htedoh da popalim i do zavojskog jezera i da tamo kampujem al ladno u pm pa sam odustao
popeh se na babin zub sa 25 na 5 stepeni pa sam i tu odustao od kampa jbga aj polako kuci i usput me uhvati kisa negde kod negotina pa sve do kladova, posle do golupca tek po negde pljusak
stigao sinoc oko 12 ukocen, nisam znao kakao da odvojim telo od motora hahaah sraslo
nisam nesto gasirao, po dunavskoj 80 90 100 i to je to, lagano da uzivam posto sam prvi put tuda prolazio motorom a inace ko zna kad na ekskurziji
krenuo od bg-a punim rezervoarom i na 180km reko aj da sipam do vrha opet a kad ono stade samo 6,62 l hahaah stvarno vozim ko baba
u Pirotu cuvenom po afrikama ne videh ni jednu dok sam se jebavao da nadjem izlaz da bi popalio dalje za selo u kom su moji rodjeni, usput mi ispadne ajfon sa holdera za navigaciju i razlupa se jbga steta totalka  [facepalm]

mi¹ko_kolo


Lazic

Jok, sve èisto kao suza... :o :D Nije bilo ¹anse da ne¹to mulja... Pitah je danas da nije ume¹ala prste, naljuti se... ;D

mrle

Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Maj, 2018, 22:22
Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2018, 08:35
Nagrada Autobilda za prièu o Bubi... ;D

Kad ima¹ vezu! ;D
nemacki spijun, ja bih njega po kratkom postupku.

El Jefe


Jawa 350 OHC Special
Индијски власник продаје кинески мотор под чешким именом.
Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Meni izgleda prelepo. Sa sve Agustinim bojama.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

...svet je i onako igrali¹te.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: mrle poslato 11 Maj, 2018, 00:11
Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Maj, 2018, 22:22
Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2018, 08:35
Nagrada Autobilda za prièu o Bubi... ;D

Kad ima¹ vezu! ;D
nemacki spijun, ja bih njega po kratkom postupku.
[rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce]

Nagrada je 3 dana testiranja novog Dunstera 1.5dci 4x4 sa svim ¹to mogu da stave u isti... Napunjen gorivom do vrha... ;D 18800e...
Kad razmislim nije lo¹ honorar za prièu do 5000 karaktera napisanu za 45 minuta... Sad mogu da se kurèim da sam objavljivani pisac... Dodu¹e u Autobildu... :o ;D ;D ;D

















Neæe me biti na forumu do ponedeljka, treba potro¹iti rezervoar... Ekonomièno... :o ;D Re¹io sam da prvi put u ¾ivotu posle milion kilometara konaèno krenem niz Dunav, pa dokle stignem... ;D

Boban_m


Lazic

Ma Vlajko æe do mene, svaki minut ga oèekujem... ;D

Moram da naðem neko blati¹te, ali onako plitko da se ne zaglibim... ;D

Keyless go je simpatièno ali tripuje stra¹no... :D Osetio sam se k'o Klarkson pra 10 godina... Pridr¾i mi kljuè da odem da proverim jel zakljuèan... :o ;D

milomir22

E jebem ih bas, svabe-stipsetine, mogli nesto skuplje-vise da daju, ovako ih ne kosta nista sem mozda tog rezervoara goriva. Mada, ko zna, rubriku po rubriku, mozda te i zaposle kao honorarca.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Nisu to ©vabe, ¹vabe ni¹ta ne daju, ortakinja koja je glavni urednik je jurila sponzore za tu akciju, refundiraæe im verovatno reklamom... Jo¹ od zimus ih ¾enska juri za bud¾et da pi¹em rubriku o polovnjacima...

Lone Wolf

Честитам Лазићу.
Који број Билда је твој текст?

У теми: инсталирао ћирилицу на таблету.
За другу тему, још увек сјебан због две младолетнице пред продавницом.
А зајечарско клизну ко маче низ олук.
:violina:
Не може рај на земљи.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Lone Wolf poslato 11 Maj, 2018, 22:11
Честитам Лазићу.
Који број Билда је твој текст?
Jo¹ nisam poèeo zvanièno da pi¹em, niti znam da li æu i kad, al' bi bila lepa tezga, stotinak e za par sati posla... :D

Nego sad gledam u ovom broju, ipak me nisu objavili... [neampojma] Nema ni veze, malo se provozam bez neke potrebe za d¾abe... :D


@Hoh¹tapler:
Zvuèi mnogo ali za te pare mo¾e¹ da kupi¹ klot Golf 1.0... Klot Dunster startuje od 11.000...

Kvalitet materijala je sasvim pristojan, kao recimo u Golfu 6, plastike su malo grublje, zvuk vrata je kao sef, izolacija je ok, dovoljno je veliki auto, a u ovom paketu ima¹:

1.5dci
Metalik boju
Tonirana stakla
Alu felne 17"
Led dnevna svetla
Multimediju 7", odlièno radi sa telefonom, sve na æirilici, ima one zezalice za off i ekologiju, ima aux i za slu¹alice i usb. Ima èitav kurs ekonomiène vo¾nje
Tempomat/limitator brzine
8 vazdu¹nih jastuka
Podizaèe svuda
Klimu
Upozorenje na vozila u mrtvom uglu
4x4/2wd/auto/4wd lock
HDC
ESP
ASR
Keyless go
Automatska svetla
Automatske brisaèe
Pode¹avanje upravljaèa po svim osama
Parking senzore
Kameru za rikverc
Start/stop


Ono ¹to mi se ba¹ ne sviða preterano je previ¹e lak volan, kao city servo na Fijatima, i besmislena prva brzina koja je toliko kratka da slu¾i samo da glumi redukciju za off, inaèe svuda kreæe¹ najnormalnije drugom... I ruèno pode¹avanje farova po visini k'o da je 19-ti vek...

El Jefe

Сада си и званично сарадник окупатора.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Hattrick

Jos da mu daju neku nagradu, pa da ga vesamo.  :)