Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: RossiKA poslato 25 April, 2018, 20:22
Citat: stilgar poslato 25 April, 2018, 20:11
Evo malo u prijatnom drustvu  na kafici
Ijaoooooooo

Pa divni su nam mopedi 😍

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
©ta ti je idiot, gledam onu staru Omegu sa setom... A èak nije ni 3.0...

zagadjenje

Zaustavio me policajac i proverio dokumenta.... Prvi put od kako sam registrovao pro¹log maja! Dobro je, nisam d¾aba regitrovao!
Tjuning bud¾ing

Lazic

30.5. mi istièe registracija, jo¹ me niko nije zaustavljao... 2012-te jednom na Adi zbog kacige, mada nisam bio na ulici nego na ¹etali¹tu pa se nisam ni javljao sudu, 2014-te jednom rutinski, 2015-te takoðe jednom rutinski... E onaj dan kad se ¾enio Goranov sin, Da l' je to bila 2016-ta, proleteo sam pored radara a marsovac bio 100 metara dalje pa mi malo kenjao da se ne zaleæem toliko... :D

zagadjenje

Kad se vraæam kuæi, ima nekoliko mesta gde stoje sa motorima i zaustavljaju. Nikad me ni nisu zaustavili negde drugde sem u Mirijevu :)
Tjuning bud¾ing

pajche

Ja u Mirijevu pre par godina ispred zgrade ostao bez dozvole na 8-9 meseci, tako da u Mirijevu susret sa policijom najvise boli :)

Lazic

Samo se vi javljate na pozive, pa ostajte bez dozvola... :D

UFF


mrle

seljak covek u dusi :)

ima moja fotka fazana 500m od tebe ispred terase.

bogdan

besplatno ¹i¹anje i ðubrenje trave   :D

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

UFF

od kad sam prodao vazdusnu fazani mi skoro u dvoriste ulaze jbt

Hohštapler

#18031
Zamisljam scenu:

Fazan "uleæe" na Uffov travnjak, misleæi:"sumnjivo lepo oko¹ena trava. Ovde mora da ima sva¹ta za zobanje".
Uff, sa maramom (kamufla¾ni print) na glavi, i zatamljenim licem imalinom èuèi na terasi. Uljez ne sluteæi kod kakvog je ludaka na travnjaku, slobodno trèkara... meseèina, ni da¹ka vetra... lepa aprilska noæ na savskom keju nadomak velikog grada...
Uff koji veæ dugo spremno èeka na uljeza, odluèno i spretno preskaèe ogradu, doèekuje se na noge - hop - salto. Ni zvuka. Kroz vazhduh se samo preneo talas vetra. Maèka bi mu pozavidela.
Odsjaj. Mesec je obasjao dobro nao¹trenu o¹tricu lovaèkog no¾a...
Uljez ni ne sluti, uljez ni ne sanja... uljez hoda karakteristiènim hodom fazana, pravo, i mrda glavu napred nazad.
U tri neèujna koraka o¹trica se ponovo ne vidi. Crvena boja je prekriva... Fazan je svoje od¹etao... ali bar je poslednje korake naèinio na bogovski ureðenom travnjaku.
The End


Sreæan rodjendan Maèko, da si nam ¾iv i zdrav jo¹ 100 godina (da ima ko da odr¾ava forum)  :-* [srce]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Bukvalno scena za neki film [rofl] A hostapler reditelj :)

Hohštapler

U sledeæoj epizodi:
"Ciganèe ugleda sumnjivo lepo oko¹enu travu"
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Ostoja

Citat: Hoh¹tapler poslato 27 April, 2018, 08:59
U sledeæoj epizodi:
"Ciganèe ugleda sumnjivo lepo oko¹enu travu"
Neeee,
gleda uredno slo¾en marinijum iza kontejnera...
[rofl] [rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

clutch&brake

Citat: Hoh¹tapler poslato 27 April, 2018, 08:46
Zamisljam scenu:

Fazan "uleæe" na Uffov travnjak, misleæi:"sumnjivo lepo oko¹ena trava. Ovde mora da ima sva¹ta za zobanje".
Uff, sa maramom (kamufla¾ni print) na glavi, i zatamljenim licem imalinom èuèi na terasi. Uljez ne sluteæi kod kakvog je ludaka na travnjaku, slobodno trèkara... meseèina, ni da¹ka vetra... lepa aprilska noæ na savskom keju nadomak velikog grada...
Uff koji veæ dugo spremno èeka na uljeza, odluèno i spretno preskaèe ogradu, doèekuje se na noge - hop - salto. Ni zvuka. Kroz vazhduh se samo preneo talas vetra. Maèka bi mu pozavidela.
Odsjaj. Mesec je obasjao dobro nao¹trenu o¹tricu lovaèkog no¾a...
Uljez ni ne sluti, uljez ni ne sanja... uljez hoda karakteristiènim hodom fazana, pravo, i mrda glavu napred nazad.
U tri neèujna koraka o¹trica se ponovo ne vidi. Crvena boja je prekriva... Fazan je svoje od¹etao... ali bar je poslednje korake naèinio na bogovski ureðenom travnjaku.
The End


Sreæan rodjendan Maèko, da si nam ¾iv i zdrav jo¹ 100 godina (da ima ko da odr¾ava forum)  :-* [srce]


Ahahhahahahahahahahahhahahahaahaha
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Kao da je odrastao èitajuæi Nind¾e, a opet nije ta generacija... ;D

Ali Hoh¹tapler objasnio... ;D

mrle

ti fazani mi izmamili osmeh... sledeci gulas.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 27 April, 2018, 12:17
Kao da je odrastao èitajuæi Nind¾e, a opet nije ta generacija... ;D

Ali Hoh¹tapler objasnio... ;D

Eeeeeee Laziæu ba¹ sam i ja na te romane pomislio :D :D :D :D
I jo¹ razmi¹ljam ako napi¹em niko neæe skontanti o èemu se radi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu