Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: misa-pei poslato 19 April, 2018, 20:58
Te sVirene su fantastiène. Bio sam u Golupcu, svirnem, brod mi odgovara :D :D :D

! No longer available

Malo snimano ¹poretom.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Mi¹o, imao sa ovakve pre 20 godina na kolima, skoro iste, vizuelno iste... Ali ne seæam se da su me bolele u¹i kad trubnem, ovo je zlo... Kao ona sirena za uzbunu na glavnoj po¹ti... :o ;D  Moraæu sutra da izmerim decibele... ;D ;D ;D

UFF

Citat: Boban_m poslato 19 April, 2018, 16:45
Citat: UFF poslato 19 April, 2018, 09:11
ja istu porucio pre 20ak dana samo sto nije stigla :)

poruci mu i retrovizore koji nisu iz 60ih
Veliki umovi slicno razmisljaju. Kad smo vec kod toga da li si uopste provjerio ima li stopka sa donje strane svjetlo za tablicu? ;D Ja nisam [dunce]

palo mi je na pamet a onda pomislih: pa zivim u srbistanu, panduri ce biti zadovoljni ako uopste imam tablicu
a i ne vidim razlog zasto bi je imao na ovoj hondi kad sam ktm-a godinama vozio bez iste a ona je sposobnija od njega za bezaniju po nepogodnom terenu  [djavo]

mada... registracija 70 jebenih eura a ja samo sto nisam napunio 40 godina  [sutirakamen] ko vise da se juri sa  [policaja]


on topic

ja porucio ovu najjeftiniju ako ne valja da nisam puno bacio i siguran sam da nema poziciju za tablicu jer joj vire samo 3 zice tj ni migavce nema sirota

https://www.aliexpress.com/item/Universal-Motorcycle-LED-Brake-Rear-Tail-Light-Fender-For-Motorbike-Enduro-Trials-Trail-Bike-DRZ400-Models/32694822182.html?spm=2114.10010108.1000015.10.572324e66hFJ3X

Boban_m

Ima puno varijanti. Na mom linku je sa migavcima, ima i bez, ali sami coskovi stopke rade kao migavci a sredina kao stopka a i ta bez migavaca, izgledaju isto spolja a i cijena maltene ista.

stalker92

Citat: UFF poslato 20 April, 2018, 01:38
on topic

ja porucio ovu najjeftiniju ako ne valja da nisam puno bacio i siguran sam da nema poziciju za tablicu jer joj vire samo 3 zice tj ni migavce nema sirota

https://www.aliexpress.com/item/Universal-Motorcycle-LED-Brake-Rear-Tail-Light-Fender-For-Motorbike-Enduro-Trials-Trail-Bike-DRZ400-Models/32694822182.html?spm=2114.10010108.1000015.10.572324e66hFJ3X

jbt slanje skuplje od nje :D :D :D


ontopic: naduvao me kurcem sinoc taksista ni krivog ni duznog, stojim na semaforu u Bul. Mihajla Pupina, hocu da idem levo u Modeninu da se nadjem sa drugom da kafenisemo... dolazi neki Vip Taxi iz suprotnog smera, staje pored mene, spusta prozor, krece da redja familiju... i ja uopste ne kapiram sta se dogadja, vrtim se okolo, gledam kome se obraca, na kraju kad je otisao skapiram da je meni i upisam se od smeha :D garant ga isekao ili tako nesto neko sa crnim motorom a jebiga NS mali grad, ima jedan jedini crni motor pa mene nasao :D

bucko

Citat: misa-pei poslato 19 April, 2018, 20:58
Te sVirene su fantastiène. Bio sam u Golupcu, svirnem, brod mi odgovara :D :D :D

! No longer available

Malo snimano ¹poretom.

Sta ti vredi sirena kad ti padas u mestu,jel to sluzi da sviras da dodju da pomognu oko dizanja? :) :) :)

VR 46

Нова играчка Honda CBR 954  ;D [yahoo]
Twist of wrist!

MIGE

Citat: VR 46 poslato 21 April, 2018, 20:11
Нова играчка Honda CBR 954  ;D [yahoo]
tooooo  [panic] [panic] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
daj slike

MIGE

video neke drage ljude na vrrr oblakodera  [zvizdi] :D

mali_zmaj

ja odradio kratku voznjicu poslije posla..,a stra cu malo duzu..... odmah mi nekako lijepo,toplo oko srca...

VR 46   [thumb_up]
jin-jang

VR 46

Бићее,мало је прашњав,сутра је сређивање  ;D

Овом приликом и да се пуно захвалим брату Лази (Грофу) на препоруци Хонде.  :-* :-[
Twist of wrist!

Andreja

Ajao, 954 mi je perverzija, èestitam! Peri to pa ¹ibaj slike :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

juga

Citat: VR 46 poslato 21 April, 2018, 20:11
Нова играчка Honda CBR 954  ;D [yahoo]
Bravo,..., al ¹ta æe ti, ionako dolazi¹ na dru¾enja fiæom :P

VR 46

 [rofl] Ма купио сам Хонду да имам кад идем до кафића   8) [cheers]
Twist of wrist!

Lazic

Kako lepo ide kle bez blatne blokade... :o :D Ceo dan ga dr¾ao na 9-10k... :o ;D Po kile blata je na kraju zapu¹ilo samo slavinu... :o :D :D :D

eclipse4

#17994
Danas sam u kuriru napisao komentar "Ministru Volini treba zabraniti ulaz cak i u Srbiji!  Jebo vas Volina u cmar a i vi njega,sendvicari"
Kako je to promaklo kretenima i vuciceljubcima u kuriru nemam pojma,uglavnom komentar bio objavljen.....naisao je na abnormalne pluseve kao i minuse sve u svemu bilo je "bravo" "svaka cast na komentaru" bla bla bla......sve je malo pre obrisano i ostalo je u toj vesti samo 8 komentara...
Jebem im sve po spisku da im jebem......al je bar izaslo hahahahh

Kajem se sto ne napravih screenshot,al bio u lovu reko kuci cu....i eto ode.


@edit: morao da prepravim slova,kad pisem na tel ko da pisem starozambijski


El Jefe

Запали новине, угаси телевизор. Тако ће све волине престати да постоје.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Provozao se sa dragom,otisli do Sipova na pastrmku!!  I sve na kraju bi ok..,kupili cak i kilu svjeze pastrmke,sa sve klopom i cugom i svjezom pastrmkom 15 eura.. ali ne lezi vraze,dodjose neki braca bajkeri,i lik mi nasloni svoj zadnji kraj,tj. nosac tablice na masku,i ogreba mi motor,rekoh jebem mu sve,racunat cemo to protiv uroka!!! Al jebem ga ja,u sta je gledao..  Jos se ja sklonio da im napravim mjesta...,i ogreba me...   [doh]
jin-jang

Lazic

Na¹la se dvojica smotanih... ;D

slave74

Citat: mali_zmaj poslato 22 April, 2018, 21:47
Provozao se sa dragom,otisli do Sipova na pastrmku!!  I sve na kraju bi ok..,kupili cak i kilu svjeze pastrmke,sa sve klopom i cugom i svjezom pastrmkom 15 eura.. ali ne lezi vraze,dodjose neki braca bajkeri,i lik mi nasloni svoj zadnji kraj,tj. nosac tablice na masku,i ogreba mi motor,rekoh jebem mu sve,racunat cemo to protiv uroka!!! Al jebem ga ja,u sta je gledao..  Jos se ja sklonio da im napravim mjesta...,i ogreba me...   [doh]

Sta ti je  od ta dva dogadjaja izazvalo osmeh :) Pastrmka ili kilavi bajker?

Hattrick

Trebao si da pozoves Zmaja od Sipova da utvrdi ko je kriv, i da vas pravno posavetuje.  :)