Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Citat: Laziæ poslato 20 Februar, 2018, 18:25
Kakva drama, a samo malo snega je palo... ;D


@Hoh¹tapler:

ono je prilièno konzervativna i pa¾ljiva vo¾nja  [neampojma]


Pa nije bas kao po jajima, otprilike je neka sredina izmedju tvog i Hostaplerovog vidjenja. Nekih rizicnih situacija nije bilo, ali sto bi mudri megabilde rekao, u gradu ne bih bas toliko verovao ljudima, narocito ovima sto ovako mile, jbt daj Boze da voze 25 km/h. Po onome koliko ga znam, Milos96 nije rizican vozac.

Sto se kvaliteta snimka tice, ovo je vrh za ono kakvi su moji snimci bili, za dobar snimak treba izdvojiti mnogo dobru $ (makar je pre bilo tako).

Losmiju 1 dobronameran savet, znam da srce zeli, ali smanji ove akcije na minimum dok ne prodju te zabrane i ta cuda, jebes ga, stekaj parice, pa kad uzmes "papirce" nazad, da ubijes jednu solidnu visednevnu turu kao "oslobodjen" covek.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 20 Februar, 2018, 18:25
Kakva drama, a samo malo snega je palo... ;D


@Hoh¹tapler:
Odgledah i ja ceo snmak, jebe¹ mi sve, za¹to ti vozi¹ motor, ono je prilièno konzervativna i pa¾ljiva vo¾nja, ne kapiram ¹ta te toliko popla¹ilo?  [neampojma]


@Milo¹:
Za koji andrak onoliko siluje¹ kvaèilo ???



Jebe mu kevu, dobro jos i hvata, jos kad se setim kako mu je tesko ono kvacilo, ima levicu dizmuze sisu jednim stiskom

Glava Dole

Na koje delove mislis? Na one gde samo proklizava ili na ono navlacenje?

Treba podmazati sajlu, mislim da zbog nje malo proklizava(isto bilo sa starom pa kad sam stavio drugu skakao je na zadnji :D ), ako ne upali menjam lamele(nasao bas povoljno na nekom sajtu, samo 5000din), tako da nema potrebe da ga stedim, a ipak je to 4 cilindra, ne vuce iz niskih kao tvoj :) Da zabodemo gas ja i ti paralelno na 3-4K mogao bih samo da ti gledam tablicu dok se ovaj ne popne u visoke, zato prilikom navlacenja do krajnjih granica obavezno odrzavanja preko 7K i od nule :)

http://www.motodelovi.com/webshop/termek/set-potro%C5%A1ne-lamele-mcc420-9

@milomire, tako je, nisam lud da odvajam za kameru trecinu motora, nisam vloger :) A verujte da tom huaweiju na motoru ne moze da prismrdi nijedan moderan telefon sa stabilizacijom. Svi su odlicni za staticne snimke, na motoru go kurac. Provereno sa 2 komada i par softvera. Moze jedino neka namenska akciona kamera. Ova koju sam sad kupio je prva, pa kakva je-takva je, bice nadam se bar malo bolja od ovoga :) Za taj novac bi trebalo da bude odlicna(ne ocekujem naravno da uopste moze da prismrdi gopro-u), ako nista drugo bar je kacenje odlicno reseno(zalepio vec onaj andrak na kacigu, 2 puta sam danas krenuo da montiram pumpu i krene kisa) :)

Sto se saveta tice... [cheers]



Hurricane

..odlicna kamera bre, samo nemoj da je otvaras molim te


..za kvacilo, nije strasno kad se navikne, zamenis set i bice novo, jos ako sajlu podmazes, vrh

megaidiot

Citatnarocito ovima sto ovako mile
mile me najvise brine. ostali su ok.

Hohštapler

Ja sam se iz rasprave iskljuèio. Upravo zbog onog ¹to je Jecko napisala.
Ne vredi da kucam jer ne mogu objasniti, svakako se nadam da æe uskoro neko dru¾enje pa æu i u¾ivo poprièati s njim, da bar poku¹am da mu pribli¾im ¹ta sam mislio.
Znam da se nisi uvredio, shvatiæe¹ valjda. 😘
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

friziderdzija

mi¹ko....imam ja bajs da ti dam....

Glava Dole

 You have already posted a thanks to this post at 06 Februar, 2016, 14:31

Ali.... hvala ali ne hvala :) Na to nisam seo jos od uciteljice :)

Boban_m

Zasto si sjedio na uciteljici Milose?

Glava Dole


MIGE

dobar je ovaj mali milos..stvarno dobar momak..a ovaj hostapler...sta reci  [rofl] [rofl] [rofl]
salim se ,volim ih obojicu...ja sam samo ovde video dobronamerne savete,nista lose

Biker-Boy

Nisam imao zivaca da pogledam ceo snimak (jer je zesce dosadan) ali ovo sto sam video nije bila neka previse kriminalna voznja, tu i tamo neka nepotrebna uletanja, zaletanja i obilazenja...  [prebicute]
vidjam mnooogo gore stvari svaki dan uzivo na ulicama Subotice... u poredjenju s tim nas Milos je bubica :D i nadam se da ce vremenom biti sve mudriji vozac i da se sam uvideti svoje greske, i uciti iz tudjih gresaka.
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

hostapleru kad te budem guzio sledeci put pokusaj da mesas za promenu
nije uvreda, samo dobronameran savet

Glava Dole

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,18920.msg820972.html#msg820972

Zajebite staru voznju, nije vise aktuelna :) Niko sad ne moze da me iznervira, sve mi u redu sa instalacijom... da mi neko reko da pumpa i svetlo mogu da budu povezani ne bih mu verovao :o

Hohštapler

Ja uvek rekao:
ja vozim ko pièka.
Nit sam Rossi, nit Guy Martin.

[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot


Lazic

Citat: UFF poslato 20 Februar, 2018, 23:21
hostapleru kad te budem guzio sledeci put pokusaj da mesas za promenu
nije uvreda, samo dobronameran savet
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nije mi dobro od smeha... ;D

Glava Dole

Citat: bigbad86 poslato 20 Februar, 2018, 17:03
Milose izbaci test snimak makar sa bajsom, cena je vise nego povoljna, mozda bih i ja uzeo ;) Uz nju si dobio sve gedzete za kacenje na motor i kacigu?

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,18920.msg821052.html#msg821052

Andreja

U pravu je Laziæ, siliuje¹ kvaèilo kao da vozi¹ 50ccm 2t :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Lako vama s vasim dizelasima koji od 500 do 5K samo i vuku i kraj a ovaj tu tek pocinje :) Umem i ja da zabodem pun gas na 3K i pustim kvacilo bez doziranja ali ide ko popisan dok se ne popne gore i zarezi :) Uostalom, kvacilo za to i sluzi, kad crkne kupim sta treba, zavrnem rukave i preslozim ga za narednih 30K :) Normalno da ne vozim tako svakodnevno nego kad mi dodje... merak mi je da popravim pa posle da kvarim il kako vec kaze cola :)